Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
 

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік

20.02.2020 | 17:03
Управління праці та соціального захисту населення Зборівської районної державної адміністрації more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині за попередню добу підтверджено 246 нових випадків COVID-19

01.12.2020 | 12:02

На Тернопільщині за попередню добу підтверджено 246 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зареєстровано 6 летальних випадків: чоловік 68 р. м. Заліщики, жінка 83 р. Тернопільський район с. Козівка, жінка 90 р. Збаразький район с. Базаринці, чоловік 59 р. м. Тернопіль, жінка 55 р. м. Тернопіль, жінка 71 р. Шумський район с. Васьківці.

 

more...

За яких обставин заклади освіти Тернопільщини переходять на самоізоляцію

01.12.2020 | 11:58

На Тернопільщині три загальноосвітні навчальні заклади пішли на самоізоляцію. Про це повідомила начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома.

«Якщо кількість тих хто захворів на коронавірус в навчальних закладах не перевищує 50 відсотків, то навчальний заклад може працювати у звичному режимі. Що стосується навчальних класів, якщо там захворіло 50 відсотків учнів, чи педагогічні працівники, які мають навчальні години у цьому класі, тоді вирішується питання: чи самоізоляції, чи дистанційної форми навчання», - каже Ольга Хома.

 

more...

Відбулася відеонарада при голові ОДА

01.12.2020 | 11:47

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Рудяк взяв участь у відеонараді, яку провів з керівниками районів голова облдержадміністрації Володимир Труш.

more...

Поповняємо обсяг залишків пального або спирту етилового в СЕАРП та СЕ

01.12.2020 | 10:55

Відповідно до п. п. 232.4.2 п. 232.4 ст. 232 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) якщо у платника акцизного податку виникає потреба поповнити обсяги залишків пального або спирту етилового в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – СЕАРП та СЕ), він може зареєструвати заявку на поповнення обсягу залишку пального або спирту етилового за умови:

more...

Повернено кошти чи товар: коли покупцю зменшувати податковий кредит

01.12.2020 | 10:52

Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що пунктом 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено, якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

more...

В умовах карантину – консультації у телефонному режимі

01.12.2020 | 10:51

В умовах карантину та з метою запобігання поширенню вірусної інфекції, керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області проводить прямі телефонні лінії для надання консультацій жителям Тернопільщини у телефонному режимі.

more...

Відбулося засідання районної спостережної комісії

01.12.2020 | 10:45
при Зборівської районної державної адміністрації, яке провів заступник голови РДА Олександр Парацій.
Відповідно до порядку денного члени комісії заслухали 1 питання: про повідомлення Державної установи «Чортківська установа виконання покарань».
more...

Голова райдержадміністрації Сергій Рудяк відвідав Зборівську центральну районну лікарню

30.11.2020 | 15:25
У ході зустрічі Сергій Васильович поспілкувався з директором КНП «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради Богданом Земброю щодо наявності резервного електропостачання на випадок відключення електроенергії.
До зустрічі долучилась головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та охорони здоров'я РДА Наталія Дацюк.
more...

Сергій Рудяк провів розширену апаратну нараду

30.11.2020 | 11:18
Сьогодні голова Зборівської райдержадміністрації Сергій Рудяк провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій. Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій та голова районної ради Богдан Максимів.
more...

Уже понад 50 тисяч українців пройшли оплачувану за кошти ФССУ ізоляцію від COVID-19

30.11.2020 | 10:48

З початку пандемії понад 50 тисяч українських працівників, зокрема, майже 10 тисяч медиків знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Для них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток,починаючи з шостого дня ізоляції (перші 5 днів фінансує роботодавець).

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

Інформаційні послуги