Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Шановні трудівники агропромислового комплексу Зборівщини!

16.11.2018 | 13:44

Від імені районної державної адміністрації сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

  Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

  День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. 

 Дозвольте від щирого серця подякувати вам -  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

  Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!

 

Ігор ЯВОРСЬКИЙ,                                                               

голова райдержадміністрації                                              

 

 

more...

Про здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій - йшлося на нараді в голови райдержадміністрації

16.11.2018 | 12:54

16 листопада голова районної державної адміністрації Ігор Яворський провів робочу нараду із відповідальними керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, головою Озернянської ОТГ та в.о. старост Цебрівської та Осташівської сільських рад щодо здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, а також стану виконання робіт на окремих об'єктах у Озернянській ОТГ Зборівського району.

more...

Заплановано низку заходів до Дня Гідності та Свободи та Дня пам’яті жертв голодоморів

16.11.2018 | 12:10

16 листопада 2018 року відбулося засідання організаційного комітету з питань відзначення на Зборівщині Дня Гідності та Свободи та Дня пам’яті жертв Голодоморів. Засідання провела перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук. У ньому взяли участь члени оргкомітету: керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району. 

more...

Призначено субсидії та соціальні допомоги

16.11.2018 | 11:05

В управлінні праці та соціального захисту населення відбулося засідання комісії по призначенню субсидій і допомог малозабезпеченим сім’ям, яке провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій.

more...

Нарада з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

16.11.2018 | 10:55

15 листопада під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулась нарада з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яке відзначається 14 грудня.

Участь у нарада взяв голова громадської організації «Спілка Чорнобиль» Михайло Онисько.

more...

Негайно дати людям газ і тепло - Президент особисто втрутився у ситуацію на Черкащині (відео)

16.11.2018 | 09:04

Там місцева влада зірвала опалювальний сезон, і вже кілька діб люди мерзнуть при нульовій температурі на вулиці. Петро Порошенко наказав захистити людей, дати їм тепло під свою відповідальність і пригрозив місцевим чиновникам реакцією силовиків та втратою посад.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

16.11.2018 | 09:00

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

16.11.2018 | 08:55

Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

more...

«Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес»

14.11.2018 | 16:19

14 листопада 2018 року у місті Зборів відбувся просвітницький інтерактивний захід «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес».

Мета заходу – привернути увагу педагогів до застосування у закладах освіти системи духовних та моральних цінностей, які пронує Українська Хартія вільної людини для формування майбутнього громадянина-патріота.

more...

Проведено нараду щодо передачі окремих бюджетних установ Зборівській ОТГ

14.11.2018 | 15:03

Сьогодні голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно із своїм першим заступником Марією Назарчук, головою районної ради Богданом Максимівим та начальником фінансового управління РДА Оксаною Стахів провели робочу нараду щодо фінансування установ району на 2019 рік.

Участь у нараді взяли голова Зборівської об’єднаної територіальної громади Руслан Максимів, начальник фінансового відділу Зборівської ОТГ Володимир Багрій, помічник народного депутата України Тараса Юрика Василь Мудло та головні розпорядники коштів районного бюджету.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги