Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Є така професія - здоров'я охороняти…

14.06.2019 | 14:42

З нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров'я України - Дня медичного працівника, в приміщенні Зборівського районного будинку культури відбулися урочисті.
На свято до представників однієї із найблагородніших у світі професій завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук, заступник голови Зборівської районної ради Леонід Олійник, заступник міського голови В’ячеслав Горба та голова профспілки медичних працівників Зіновій Парацій.

more...

Вимоги до оформлення скарг у сфері державної реєстрації

14.06.2019 | 14:07

Бажаєте швидко, ефективно та безкоштовно відновити порушене право у сфері державної реєстрації?

Зверніться до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка діє при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області, що забезпечує розгляд скарг у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості.

more...

Відбулася відеонарада

14.06.2019 | 10:33

Перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук спільно з в.о. начальника відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово- комунального господарства адміністрації Ігорем Шубертом взяли участь у відеонараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака з питань експлуатаційного утримання доріг.

more...

Відбулося засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

14.06.2019 | 10:28

14 червня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Марії Назарчук відбулося засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Під час засідання члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провели аналіз виплати заробітної плати нижче мінімально-встановленого розміру в 2019 року в суб’єктів господарської діяльності Зборівського району.

more...

14 червня – Всесвітній день донора крові

14.06.2019 | 09:31

У травні 2005 року, в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові та постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. Цього дня у 1868 році народився австрійський лікар Карл Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

more...

Шановні медичні працівники Зборівщини!

14.06.2019 | 09:18

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Дорогі медичні працівники! Зичу Вам міцного здоров’я,  радості, оптимізму. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! Низький уклін за Вашу самовіддану працю, за професійність і високу моральність, добро і милосердя. Зі святом Вас!

 

Ігор ЯВОРСЬКИЙ,                                                                 

голова райдержадміністрації                                                

more...

КОМАНДНО- ШТАБНЕ НАВЧАННЯ ПРОВЕЛИ У ЗБОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

13.06.2019 | 16:40

13 червня поточного року проведено командно-штабні навчання з органами управління Зборівської районної та Зборівської міської ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Тернопільської області.

 Основною метою навчань було поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами.

 

more...

Зборівська районна державна адміністрація інформує

13.06.2019 | 12:06

Виконувач обов’язків начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Дацюк, виконувач обов’язків головного лікаря КНП «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Андрій Кабарівський беруть участь в обласних заходах з відзначення Дня медичного працівника.

more...

Гарантії, які надають присяжним на час виконання ними обов’язків у суді

13.06.2019 | 10:02

Минулого тижня в Україні стартувала нова інформаційна кампанія Мін’юсту - #ЯМаюПравоБутиПрисяжним. Присяжні – це особи, яких залучають до вирішення певної категорії цивільних і кримінальних справ разом із суддею у суді першої інстанції.

Присяжні мають статус судді, відповідно, на них поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів на час виконання ними обов’язків у суді. Якщо така особа працює, то на цей період роботодавець зобов’язаний увільнити її від роботи.

more...

Тернопільщина прагне дієво сприяти захисту прав дітей на сімейне виховання

13.06.2019 | 09:39

З 28 травня до 14 червня на Тернопільщині відбувається серія семінарів-нарад, предметом яких стала профілактика соціального сирітства та реформування системи інституційного догляду й виховання дітей. Їх мета – окреслити відповідальність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за впровадження Регіонального стратегічного плану з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області на 2019-2026 роки.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги