Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

05.12.2019 | 12:21

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій провів засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації створена для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

05.12.2019 | 11:59

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.
На розгляд членів комісії було представлено дві справи: щодо надання дозволу на придбання у власність нерухомого майна малолітнім дітям; щодо позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дитини.

more...

Шановні волонтери району!

05.12.2019 | 11:18

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем волонтера!

Волонтер - це покликання, спосіб життя. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України і збереження її державності, не чекаючи за це винагороди.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

more...

З Днем працівників статистики!

05.12.2019 | 11:16

Шановні працівники статистики!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

За роки незалежності України державна статистика зазнала суттєвих змін, головним результатом яких є зростання її ролі в економіці та суспільстві. На основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення.

.

more...

Засідала комісія

05.12.2019 | 11:04

У Зборівській райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Олександра Парація засідала комісія для вирішення питання щодо переважного права на

залишення на роботі працівників райдержадміністрації, яка створена відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2019 року № 318-од «Про створення комісії для вирішення питання щодо переважного права на залишення на роботі працівників райдержадміністрації».

more...

Новели в аникорупційному законодавстві

05.12.2019 | 10:28

З 18.10.2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції", яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Так, змінами до Закону розширено поняття «близькі особи» - відтепер ними також стали: двоюрідні брати і сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка.

more...

Важливе питання – легальна зайнятість

05.12.2019 | 09:33

Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну заробітну плату. Трапляється, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з'ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи при оформленні пенсії. 

more...

Фахівці пенсійної служби Тернопільщини провели зустрічі з представниками ветеранських та громадських організацій

05.12.2019 | 09:26

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області систематично проводять зустрічі з представниками ветеранських і громадських організацій щоб надати фахові консультації та роз’яснення з питань пенсійного забезпечення громадянам, які потребують соціального захисту.

more...

Веб-портал«Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

04.12.2019 | 15:12

Зручно, швидко і без черг. Записатися на прийом у відділи ДРАЦС можнаонлайн – за допомогою веб-порталу«Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
Пройшовши нескладний процес реєстрації, громадяни отримують можливість в електронній формі, не виходячи з дому:
 

more...

Зроби фото з хусткою!

04.12.2019 | 13:40

З ініціативою щодо впровадження та щорічного відзначення «Всесвітнього дня Української Хустки» виступили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також народні обраниці, артистки театру і кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу Успішних Жінок України. Запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій. Захід покликаний об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу у флешмобі «Зроби фото з хусткою». Організатори сподіваються, що Всесвітній день Української Хустки збере таку ж кількість прихильників, як і День Вишиванки і запрошують долучитись усіх бажаючих. Відділ культури і туризму пропонує усім бажаючим жителям Зборівського району долучитися до вищезазначеного заходу. Будь вірний українським традиціям

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги