Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Детінізація трудових відносин та заробітної плати

17.01.2020 | 16:25

В Україні гострою залишається проблема легалізації виплати заробітної плати.

Тому, одним із пріоритетних напрямків роботи державних органів виконавчої влади є питання детінізації заробітної плати та легальна зайнятість населення. “Тіньова“ зайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду.

more...

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує:

17.01.2020 | 15:22

Як стати кандидатом в усиновлювачі?

Громадянам України, які бажають усиновити дитину, необхідно звернутися із письмовою заявою про взяття їх на облік як кандидати в усиновлювачі до служби у справах дітей за місцем свого проживання.   

more...

Відбулося засідання оргкомітету до Дня Соборності України

17.01.2020 | 13:16

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
Під керівництвом першого заступника голови Зборівської райдержадміністрації Марії Назарчук та за участі начальника відділу культури і туризму РДА Галини Кухаришин, виконувача обов’язків начальника відділу охорони здоров’я РДА Наталії Дацюк та начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Марії Задорожної, з метою належної підготовки та відзначення Дня Соборності України, 17 січня відбулося засідання організаційного комітету.

more...

Нарада з питань організації взаємодії між органами виконавчої влади, поліції та ДСНС при виникненні надзвичайних ситуацій у неробочий час, вихідні та святкові дні у Зборівському районі.

17.01.2020 | 13:13

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук провела нараду з питань організації взаємодії між органами виконавчої влади, поліції та ДСНС при виникненні надзвичайних ситуацій у неробочий час, вихідні та святкові дні у Зборівському районі.
Учасники наради узгодили список відповіданих осіб при виникненні надзвичайних ситуацій та склали графік чергувань.

more...

Відбувся прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Марією Назарчук.

17.01.2020 | 13:06

До представника влади звернувся мешканець міста Зборова з проханням посприяти у виділені земельної ділянки для ведення особистого господарства у розмірі 2 га, яка б була придатною для обробітку та у доступному місці.
Марія Назарчук доручила відповідальному за звернення громадян спеціалісту Марії Скочеляс детально вивчити питання.

more...

Відбулася відеонарада

17.01.2020 | 11:15

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео- нараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації Олег Продан щодо стану зимового утримання автомобільних доріг загального користування.
На нараду запрошувалися виконувач обов’язків начальника відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Шуберт, начальник сектору превенції патрульної поліції Зборівське відділення поліції ТВП ГУНП в Тернопільській області Володимир Свідинський.

more...

Відбулася нарада першого заступника голови РДА Марії Назарчук

17.01.2020 | 11:05

17 січня в Зборівській районній державній адміністрації відбулася нарада першого заступника голови РДА Марії Назарчук і військового комісара Зборівського районного військового комісаріату Тернопільської області Володимира Кавецького.
Представники влади розглянули ряд організаційних питань, що стосуються нового Указу Президента України №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» від 16 січня 2020 року.

more...

Засідала комісія з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

16.01.2020 | 16:31

Під керівництвом заступника голови Зборівської райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Основними її завданнями є розгляд звернень з питань призначення (відновлення) усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій та надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

more...

Провели чергове засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги та житлових субсидій.

16.01.2020 | 16:28

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги та житлових субсидій малозабезпеченим сім’ям.
За результатами розглянутих заяв, комісія ухвалила відповідні рішення.

more...

16 січня -День пам'яті Кіборгів

16.01.2020 | 14:14

Бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року до 22 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших у війні на сході України. Бої розгорнулися між українськими військами і бійцями добровольчих формувань з однієї сторони та силами проросійських збройних угруповань і окупаційних військ з іншої за контроль над Донецьким міжнародним аеропортом.
Після бою 26 травня 2014 року все літо в аеропорту не відбувалося значних сутичок, проте з вересня 2014 року розпочалися важкі бої.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги