Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформує

18.10.2019 | 15:12

Сьогодні, 18 жовтня уся Європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

more...

ВІТАННЯ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЗБОРІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МАРІЇ НАЗАРЧУК ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

18.10.2019 | 14:26

Шановні працівники і ветерани харчової галузі району!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості! Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства. На вашу галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції харчування.

more...

Служба у справах дітей РДА інформує

18.10.2019 | 14:23

Начальником служби у справах дітей Зборівської райдержадміністрації Уляною Громовик та інспектором ювенальної превенції Зборівського відділення поліції Марією Здоровегою проведено обстеження умов проживання 18 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та виховуються в 5 сім’ях. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо ведення здорового способу життя та належного виконання батьківських обов’язків, з дітьми, що перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадмінстрації, та відділу превенції Зборівського відділення поліції проведено відповідну профілактичну роботу з метою запобігання вчинення ними правопорушень та недопущення негативних проявів поведінки, пропусків занять без поважних причин, залишення постійного місця проживання.

 

more...

#ПраваЗахисників: оплата послуг ЖКГ

18.10.2019 | 12:43

Знижку на оплату житлово-комунальних послуг мають право отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністювнаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи. Знижка надається для оплати користування житлом, комунальних послуг, вартості палива.

Розмір знижки складає:

100% - для осіб з інвалідністю внаслідок війни;

75% - для учасників бойових дій та прирівняних до них;

50% - для учасників війни.

more...

У райдержадміністрації відбувся конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів

18.10.2019 | 12:06

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Марії Назарчук відбулось засідання районного конкурсного комітету на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі.

more...

Відбулася відеонарада

18.10.2019 | 11:35

Перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук спільно з головним спеціалістом відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово- комунального господарства адміністрації Миколою Олійником взяли участь у відеонараді під керівництвом виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Івана Крисака з питань експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.

more...

Україна та Швейцарія мають широкі можливості для поглиблення співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

18.10.2019 | 09:09

 

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд обговорили можливості для поглиблення співпраці двох країн у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики та енергетичної утилізації сміття.

more...

Катарський бізнес вивчає перспективи «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні

18.10.2019 | 09:06

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками катарської компанії «Nebras Power» (https://nebras-power.com), з якими обговорив інвестиційний потенціал «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні.

more...

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності

18.10.2019 | 09:02

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності, зокрема:

187 житлових будинків;

185 громадських будівель;

150 навчальних закладів;

113 лікарень;

42 дитячих садочки;

5 підприємств торгівлі;

3 готелі.

more...

Сергій Савчук 4 млрд євро "зелених" інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними є проекти з енергоефективності та "чистої" енергетики в країні

18.10.2019 | 08:55

На 11-му Форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 KYIV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив бачення подальшого розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності України.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги