Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Участь у відеонараді

16.08.2019 | 15:51

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук спільно з начальником районного відділу управління ДСНС України у Тернопільській області Сергієм Корнійчуком взяла участь у відеонараді членів районних штабів з ліквідації наслідків НС у засіданні обласного штабу з ліквідації наслідків НС.

Відпрацьовувались питання по ввідній №2 «Виникнення надзвичайної ситуації ( обмеження (припинення) руху транспорту))» щодо координації аварійно – рятувальних робіт та інформування органів виконавчої влади про ситуацію у місцях автомобільних заторів та інші питання пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації.

more...

Відбувся благоустрій території

16.08.2019 | 15:13

16 серпня керівники та працівники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, міської ради та Млиновецької сільської ради провели благоустрій території біля Козацької могили, що знаходиться при в’їзді в місто Зборів.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук провела нараду

16.08.2019 | 14:55

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 8 серпня 2019 року № 490-од «Про заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів області» щодо передачі лісів, які не надані в користування діючим державним і комунальним лісогосподарським підприємствам та комунальним підприємствам зі спеціалізованими лісогосподарськими підрозділами перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук провела нараду, з участю керівника апарату райдержадміністрації Віталія Антоні та начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігоря Футорського.

 

more...

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

16.08.2019 | 14:25

Відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) у зв’язку з ліквідацією наслідків стихії під керівництвом першого заступника голови Зборівської РДА Марії Назарчук.

more...

Аналіз травматизму і професійної захворюваності та підходи до їх профілактики обговорили на нараді

16.08.2019 | 08:06

Відповідно до аналітичних даних Фонду соціального страхування України упродовж І півріччя цього року загалом по Україні кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 2,1%, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 9,2%, кількість професійних захворювань збільшилась на 31%.

Про це повідомили на селекторній нараді за підсумками аналізу нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а також стану їх профілактики упродовж січня–червня 2019 року. Захід відбувся під головуванням начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергія Таровика, участь у нараді взяли начальники  профільних відділів, керівники управлінь виконавчої дирекції в областях та місті Києві, представник розробника програмного забезпечення з обліку страхових випадків.

more...

Участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

15.08.2019 | 16:13

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації

more...

Діалоговий майданчик з питань професійної орієнтації населення – сучасна платформа співпраці державної служби зайнятості із соціальними партнерами

15.08.2019 | 15:48

15 серпня у Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося друге засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення, у якому взяли участь соціальні партнери служби зайнятості.

more...

Заступник голови Зборівської РДА здійснив виїзний прийом громадян

15.08.2019 | 15:05

Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом РДА, сьогодні заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій побував на виїзному прийомі громадян у с.Бзовиця.

more...

Провели спільну нараду райдержадміністрації і Зборівської ОТГ

15.08.2019 | 14:36

На виконання резолюції Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва від 02.08.2019 № 48689/1-12 до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12.07.2019 № 3622-06/29006-01 щодо організаційних питань функціонування центрів надання адміністративних послуг та з метою забезпечення надання адміністративних послуг громадянам та бізнесу,

more...

Які підстави перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами в цивільному процесі?

15.08.2019 | 12:02

Перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами є окремою формою судового процесу, яка обумовлюється юридичною природою таких обставин. Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, рішення, постанова або ухвала суду, якими закінчено розгляд справи, що набрали законної сили, можуть бути переглянуті за нововиявленими або виключними обставинами.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги