Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

При Зборівській РДА працювала комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати

30.05.2017 | 12:24

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови комісії Михайла Бігуса відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

more...

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

30.05.2017 | 12:21

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Бігуса.

more...

Відбулось засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги

30.05.2017 | 10:31

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулось засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району. На розгляд комісії представлено 18 заяв мешканців району про надання одноразової грошової допомоги. Врахувавши обставини і визначивши розмір допомоги по кожному зверненню, комісія доручила секретарю підготувати відповідний проект розпорядження голови райдержадміністрації.

more...

Відбулась відео - нарада при заступнику голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрію Юрику

30.05.2017 | 10:29

Сьогодні заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій взяв участь у відео - нараді з питань виконання поточних завдань гуманітарної галузі.

На нараду запрошувались керівники структурних підрозділів гуманітарної галузі районної державної адміністрації та відповідальні особи за гуманітарну галузь в об’єднаних територіальних громадах.
За підсумком зустрічі відповідальні керівники отримали конкретні доручення до виконання.

more...

Стартували XXVII сільські спортивні ігри

30.05.2017 | 09:06

Відповідно до спільного розпорядження районної державної адміністрації та Зборівської районної ради від 05 травня 2017 року № 192-од/40 «Про організацію та проведення ХХVІІ сільських спортивних ігор Зборівщини», з метою розвитку фізичної культури і спорту серед сільських жителів району та сприяння діяльності районному фізкультурно-спортивному товариству «Колос» стартували XXVII сільські спортивні ігри.

more...

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада з начальниками відділів та управлінь

29.05.2017 | 12:07

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус спільно з заступником голови райдержадміністрації Олександром Парацієм та заступником голови Зборівської районної ради Леонідом Олійником.

more...

Взяли участь у відео-нараді, яку проводив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна

29.05.2017 | 11:38

Перший заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Михайло Бігус спільно із заступником голови Зборівської РДА Олександром Парацієм взяли участь у відео-нараді, яку проводив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

В’ячеслав Войнаровський: Запровадження безвізового режиму відкриває нові можливості для громадян України

29.05.2017 | 09:58

І в цьому випадку особлива роль буде відведена молоді, яка зможе більш вільно пересуватися, знайомитися з іншими країнами, з їхньою культурою, історією та привозити нові знання та можливості для ведення бізнесу до України. На цьому наголосив керівник Представництва МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський під час першого дипломатичного дня Форуму «Тернопільщина INVEST-2017», що проходив у Збаразькому замку.

more...

У Зборівському районі відбулися урочисті лінійки з нагоди свята «Останнього дзвоника»

26.05.2017 | 19:21

26 травня в навчальних закладах Зборівського району відбулися урочисті лінійки з нагоди свята «Останнього дзвоника» за участі представників влади, духовенства, громадськості.
Цього дня представники районної виконавчої влади привітали учнів із завершенням навчального року, побажали приємного літнього відпочинку, а випускникам – успішної вступної кампанії.

more...

Вітання голови районної державної адміністрації Ігоря Яворського зі Святом останнього дзвоника

26.05.2017 | 09:09

                                                                     Дорогі випускники, школярі! Шановні вчителі, батьки!

 

Щиро вітаю із Святом останнього дзвоника, яке увінчує пору дитинства випускників і виводить їх на дорогу дорослого життя.

Відтепер ви, юні друзі, самостійно прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями будуватимете своє життя, життя рідного краю, життя всієї країни, визначатимете її долю і майбуття.

Низько вклоняємось батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям  - за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

Добра вам і здоров’я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

 

Ігор Яворський, голова Зборівської районної державної адміністрації

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги