Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Степан Барна: Проща військовослужбовців об’єднує всіх, хто відстоює цілісність нашої держави

24.09.2018 | 12:11

Військове паломництво до Зарваниці відбувається вже вдесяте. Особливим змістом воно наповнилося з початком війни на Сході країни. Тоді прощі до Марійського духовного центру стали місцем духовного відновлення і внутрішнього порозуміння для учасників АТО та їх родин, вшанування загиблих Героїв. Щороку проща до традиційного формату проведення має своє духовне наповнення, яке визначається цитатою Святого письма і змістом паломницьких заходів. Цьогоріч воїни зі всієї України молилися під гаслом «Дякую Богу, якому служу!».

more...

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 13:31

Місто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Делегація з Тернопільщини вшанувала у Любліні пам'ять борців за волю України

20.09.2018 | 08:32

До Меморіалу «Борцям за волю України 1917-1921 років», що встановлений на цвинтарі у місті Люблін (Республіка Польща), поклали квіти.  Пам'ять військових УНР з війська Симона Петлюри, які поховані на цьому кладовищі, вшанували голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук.

Нагадаємо, цими днями делегація з Тернопільщини бере участь у ІІ Європейському тижні інновацій. У рамках Форуму Тернопільщина підписала угоду про співпрацю з Люблінським воєводством. 

more...

Тернопільщина та Люблінське воєводство підписали Угоду про співпрацю

20.09.2018 | 08:31

Цими днями делегація з Тернопільщини перебуває на ІІ Європейському тижні інновацій, який приходить у місті Люблін (Республіка Польща). Цьогорічний форум присвячений таким темам: біоінновації, економіка, медицина тощо. Відбуватимуться дебати й щодо ролі інновацій та крос-секторальних технологій.

more...

19 вересня 2018 року відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

20.09.2018 | 08:27
Голова райдержадміністрації Б.І.Шипітка провів чергове засідання колегії Заліщицької РДА. more...

Говорилось про стан сплати платежів за оренду земель зайнятих лісовими насадженнями

20.09.2018 | 08:20

За участю голови райдержадміністрації Б.Шипітки проведенно нараду з головами міськсільвиконкомів та керівниками лісогосподарських підприємств району.
Фреяк В.Й. - директор ДП «Чортківське лісове господарство» та заступник начальника-начальник Заліщицького відділення Чортківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Тернопільській області Глухманюк І.Г. доповіли про стан сплати платежів за оренду земель зайнятих лісовими насадженнями підприємствами лісового господарства, які знаходяться на території району.

more...

Заходи з нагоди Дня рятівника

20.09.2018 | 08:17
Оберігати державу та її грoмадян від вoгню, cтихії, надзвичайних cитуацій – це cильна і благoрoдна cправа, це шлях oбраних, cвідoмий вибір кoжнoгo, хтo вcтупає дo лав вoгнебoрців.
Тoж відзначення прoфеcійнoгo cвята з нагoди Дня рятувальника в Заліщицькому райoні є визнанням неoціненoгo внеcку людей мужньoї прoфеcії, людей cильним духoм, які з чеcтю забезпечують надійний захиcт і збереження життя людей від надзвичайних cитуацій, вoгню та cтихії.
more...

На Тернопільщині відбудеться Х Всеукраїнська проща військовослужбовців до Зарваниці (програма)

18.09.2018 | 11:12

Програма паломництва:
X Всеукраїнське паломництво
військовослужбовців і членів їхніх родин до Зарваниці
22-23 вересня, 2018 р.
 ПАЛОМНИЦТВО ВДЯЧНОСТІ
“Дякую Богу, якому служу!” (2 Тим. 1, 3)

more...

Понад 37 тисяч земельних ділянок зареєстрували державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Тернопільщини

18.09.2018 | 09:36

З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області зареєстрували 37.7 тисяч земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Видано 23 тисячі витягів з Державного земельного кадастру.

more...

Відбулося відкриття віддаленого робочого місця працівника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Товстенській об'єднаній територіальній громаді

18.09.2018 | 08:45

З метою якісного обслуговування людей і  проведення інформаційно — роз'яснювальної роботи з питань пенсійного законодавства Чортківським об'єднаним управлінням Пенсійного фоду України Тернопільської області  відбулося відкриття віддаленого робочого місця в  Товстенській об'єднаній територіальній громаді Заліщицького району. В склад громади входить  два села Товсте і Головчинці, де проживає 1068 пенсіонерів.

more...
Усього: 4860
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема