Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Фокус на енергоефективність: у 5 разів зріс попит сімей на «теплі кредити» в Укргазбанку за другий тиждень роботи програми

21.03.2019 | 16:41

Із стартом «теплих кредитів» у ц. р. українські родини поспішили взяти участь у програмі та розпочати утеплення будинків.

Так, впродовж 2-го тижня роботи програми ще понад 1000 родин залучили 40 млн грн «теплих кредитів» в Укргазбанку. Це у 5 разів більше, ніж у попередній тиждень.

more...

Сергій Савчук: Для учнів Малої академії наук України представили переваги генерації «зеленої» електроенергії із вітчизняної біомаси.

21.03.2019 | 16:21

У м. Корюківка на Чернігівщині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом компанії «Кліар Енерджі», журналістами та учнями Малої академії наук України здійснили візит на успішно діючу ТЕС на біомасі з електричною потужністю 3,5 МВт.

more...

Держенергоефективності презентувало переваги енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби

21.03.2019 | 16:09

Держенергоефективності продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів, присвячених особливостям впровадження ЕСКО-механізму на об’єктах міністерств і відомств

more...

Питання готовності Заліщицького РВ та ДПРЧ-15 до забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення виборів Президента України 2019 перебуває на постійному контролі.

20.03.2019 | 16:11

19 березня в підрозділі перебував куратор району начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області Греса І.І. Було перевірено готовність підрозділу до виконання завдань за призначенням та обговорено стан готовності виборчих дільниць Заліщицького району.

Також відбулася робоча зустріч з заступником голови Заліщицької РДА Бурдейним Р.І. та заступником міського голови Стрільчуком О.В. про вжиття заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період підготовки та проведення виборів.

more...

Володимир Гройсман на раді регіонального розвитку Тернопільщини: Країна має бути об'єднана спроможними громадами.

20.03.2019 | 16:04

Тернопільщина стала флагманом реформи децентралізації. Сьогодні в області уже 49 ОТГ, що означає більше половини території покрито громадами і якість життя на місцях покращується. З цього розпочав свій виступ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Раді регіонального розвитку Тернопільщини.

more...

Рада регіонального розвитку Тернопільщини інформує

20.03.2019 | 15:59
Про те, що в області відбудовують військові частини, а сьогодні триває будівництво ще й семи гуртожитків для військовослужбовців-контрактників, розповів голова ТОДА Степан Барна more...

Аварійний міст у селі Лисівці

20.03.2019 | 15:22

Аварійний міст у селі Лисівці Заліщицького району, який обвалився кілька тижнів тому, уже ремонтують. 16 березня там побував міністр інфраструктури України Володимир Омелян, який перебував на Тернопільщині у робочій поїздці."Міст буде робити підрядна організація, - зазначив Степан Барна, голова обласної державної адміністрації. - Перед нею поставлено завдання впродовж наступних півтора місяці завершити і здати об'єкт".

more...

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян завітав у відділення Укрпошти в Заліщиках.

20.03.2019 | 15:11

Перебуваючи на Тернопільщині із робочим візитом, міністр інфраструктури України Володимир Омелян завітав у відділення Укрпошти в Заліщиках. Там він поспілкувався з працівниками та зазначив про важливість модернізації та комп'ютеризації місцевих поштових відділень. Що у Тернопільській області уже розпочалося. Крім того, в області працюють над оновленням інфраструктури поштових відділень та оновлення автопарку.

more...

Зустріч з громадою у Заліщицькій державній гімназії

20.03.2019 | 15:08

Зустріч з громадою у Заліщицькій державній гімназії. Обговорюють питання розвитку дорожньої інфраструктури, транспорту, авіації, будівництва доріг, розвитку туризму тощо. До міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, який був на Тернопільщині, як і до голови ТОДА Степана Барни, багато запитань не лише про перспективи розвитку Тернопільської області, а й країни загалом.
"Такі зустрічі - це не лише можливість обмінятися думками, а почути про проблеми, які турбують людей на місцях, та знайти способи їх вирішити. Щоб уже якнайшвидше люди відчували позитивні зміни", - наголосив міністр Володимир Омелян.

more...

Рада регіонального розвитку

20.03.2019 | 10:38

19.03.2019 відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тернопільської області під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. На порядку денному - обговорення та затвердження перспективного плану області на 2019-2021 роки.
Відбувається захід у ТРЦ “Подоляни” за участі також Першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва, Міністра юстиції Павла Петренка, керівництва області, усіх районів та громад Тернопільщини. Загалом у залі близько тисячі гостей.

more...
Усього: 4991
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема