Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Організація громадських робіт –ефективна форма тимчасової зайнятості безробітних

14.06.2019 | 08:54

У січні-травні 2019 року через службу зайнятості Заліщанчини шукали роботу 877 осіб, з них статус безробітного отримали 273. Завдяки модернізації та розвитку державної служби зайнятості, у співпраці з роботодавцями та іншими соціальними партнерами було працевлаштовано 340 осіб, 125 безробітних залучено до тимчасової зайнятості; 32 безробітних скористалися можливістю пройти професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

more...

06 червня 2019 року на базі Заліщицької школи І-ІІІст. ім. О. Маковея були проведені тренінги з учнями 8-10 класів на тему: «Тренінг особистісного руху.

10.06.2019 | 09:58
Людина народжується для того, щоби розвиватися фізично та духовно, удосконалюватися та досягати успіху, жити гармонійно та щасливо.   
Тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання  й розвитку  в будь-якому навчальному закладі.   Участь в тренінгу особистісного зростання  дозволяє впорядковувати  і розширювати  ставлення до світу, до себе і собі подібних -  створювати нову зону найближчого розвитку. more...

Привітання з Днем журналіста!

07.06.2019 | 08:27

День журналіста - це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, сприяють розбудові держави. Тож, фахівців своєї справи ТОВ "Редакція газети "Колос" привітали перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк, керуючий справами Заліщицької районної ради Павло Мирончук, начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Богдан Папушко та заступник Заліщицького міського голови Василь Гандзюк.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

07.06.2019 | 08:14

Доброго дня! Прошу Вашої консультації з приводу виконання судових рішень. Яку відповідальність несуть особи, які ухиляються від виконання судових рішень?

 

З повагою, Олексій Мироненко

Чинне законодавство України передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду.

Як реалізується адміністративна відповідальність?

Суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов’язати суб’єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення. Далі, після розгляду звіту, суддя своєю ухвалою може накласти на керівника суб’єкта владних повноважень, відповідального за виконання рішення, штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто від 38 429 грн до 76 840 грн.

more...

Ставай присяжним – бери участь у здійсненні правосуддя!

06.06.2019 | 08:09

Присяжні – це особи, яких залучають до вирішення певної категорії цивільних і кримінальних справ разом із суддею у суді першої інстанції. Присяжними можуть бути громадяни України віком від 30 до 65 років, які володіють державною мовою і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду.

more...

На Тернопільщину завітала Посол Австралії в Україні Мелісса О’рурк

30.05.2019 | 11:14

Тернопільщина відкрита для нових партнерських відносин. У вівторок, 28 травня представники керівництва області зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Україні пані Меліссою О’рурк. Обговорювали можливі напрямки співпраці та методи презентації Тернопільського краю для австралійських інвесторів.
«На світовій арені Австралія повністю підтримує Україну та піднімає питання про неправильну поведінку Росії

more...

Від початку року на Тернопільщині стягнули майже 27 мільйонів гривень аліментів

30.05.2019 | 08:07

Майже 27 мільйонів гривень аліментів стягнули на Тернопільщині від початку 2019 року. В територіальних відділах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області перебувають близько 8 тисяч 600 виконавчих документів щодо стягнення аліментів

more...

Журналістів Тернопільщини запрошують до участі в конкурсі на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола

29.05.2019 | 16:06

Держкомтелерадіо оголосив конкурс на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їхнього висунення на здобуття премії.

more...

Степан Барна: За підсумками 2018 року Тернопільщина сьома серед регіонів України

29.05.2019 | 16:02

Оцінка роботи області відбувається за більш ніж 70-ти показниками. Завдяки тому, що в регіоні протягом останніх чотирьох років вдалося максимально оптимізувати роботу та налагодити співпрацю з органами влади різних рівнів – сьогодні маємо позитивний результат. За показниками соціально-економічного розвитку у 2018 році наша область посіла гідне сьоме місце серед усіх регіонів України. Тоді як у 2014-ому ми займали 21-шу сходинку.

«Сьогодні ми маємо говорити про сталий розвиток регіону і передумови для цього є достатньо позитивними», – наголосив  голова ТОДА Степан Барна під час колегії облдержадміністрації.

more...

Підготуйтесь до відпустки: правила виїзду дитини за кордон з одним із батьків

29.05.2019 | 14:02
Літо, традиційно, - пора канікул та відпусток. Якщо  ви маєте намір відпочивати з дитиною за межами України, не зайвим буде пригадати нові правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема