Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Питання готовності Заліщицького РВ та ДПРЧ-15 до забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення виборів Президента України 2019 перебуває на постійному контролі.

20.03.2019 | 16:11

19 березня в підрозділі перебував куратор району начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області Греса І.І. Було перевірено готовність підрозділу до виконання завдань за призначенням та обговорено стан готовності виборчих дільниць Заліщицького району.

Також відбулася робоча зустріч з заступником голови Заліщицької РДА Бурдейним Р.І. та заступником міського голови Стрільчуком О.В. про вжиття заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період підготовки та проведення виборів.

more...

Володимир Гройсман на раді регіонального розвитку Тернопільщини: Країна має бути об'єднана спроможними громадами.

20.03.2019 | 16:04

Тернопільщина стала флагманом реформи децентралізації. Сьогодні в області уже 49 ОТГ, що означає більше половини території покрито громадами і якість життя на місцях покращується. З цього розпочав свій виступ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Раді регіонального розвитку Тернопільщини.

more...

Рада регіонального розвитку Тернопільщини інформує

20.03.2019 | 15:59
Про те, що в області відбудовують військові частини, а сьогодні триває будівництво ще й семи гуртожитків для військовослужбовців-контрактників, розповів голова ТОДА Степан Барна more...

Аварійний міст у селі Лисівці

20.03.2019 | 15:22

Аварійний міст у селі Лисівці Заліщицького району, який обвалився кілька тижнів тому, уже ремонтують. 16 березня там побував міністр інфраструктури України Володимир Омелян, який перебував на Тернопільщині у робочій поїздці."Міст буде робити підрядна організація, - зазначив Степан Барна, голова обласної державної адміністрації. - Перед нею поставлено завдання впродовж наступних півтора місяці завершити і здати об'єкт".

more...

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян завітав у відділення Укрпошти в Заліщиках.

20.03.2019 | 15:11

Перебуваючи на Тернопільщині із робочим візитом, міністр інфраструктури України Володимир Омелян завітав у відділення Укрпошти в Заліщиках. Там він поспілкувався з працівниками та зазначив про важливість модернізації та комп'ютеризації місцевих поштових відділень. Що у Тернопільській області уже розпочалося. Крім того, в області працюють над оновленням інфраструктури поштових відділень та оновлення автопарку.

more...

Зустріч з громадою у Заліщицькій державній гімназії

20.03.2019 | 15:08

Зустріч з громадою у Заліщицькій державній гімназії. Обговорюють питання розвитку дорожньої інфраструктури, транспорту, авіації, будівництва доріг, розвитку туризму тощо. До міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, який був на Тернопільщині, як і до голови ТОДА Степана Барни, багато запитань не лише про перспективи розвитку Тернопільської області, а й країни загалом.
"Такі зустрічі - це не лише можливість обмінятися думками, а почути про проблеми, які турбують людей на місцях, та знайти способи їх вирішити. Щоб уже якнайшвидше люди відчували позитивні зміни", - наголосив міністр Володимир Омелян.

more...

Рада регіонального розвитку

20.03.2019 | 10:38

19.03.2019 відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тернопільської області під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. На порядку денному - обговорення та затвердження перспективного плану області на 2019-2021 роки.
Відбувається захід у ТРЦ “Подоляни” за участі також Першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва, Міністра юстиції Павла Петренка, керівництва області, усіх районів та громад Тернопільщини. Загалом у залі близько тисячі гостей.

more...

18 березня 2019 року, відбулась щотижнева виробнича нарада за участю керівництва району

20.03.2019 | 08:38

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Бориса Шипітки в понеділок, 18 березня 2019 року, відбулась щотижнева виробнича нарада за участю керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. На нараді підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період, а також прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та освіти. По завершенні наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень стосовно роботи поточного тижня.

more...

Володимир Кістіон: Потенціал Тернопільщини дозволяє майже на 70% замінити споживання природного газу

20.03.2019 | 08:20

Для забезпечення економіки України паливно-енергетичними ресурсами важливого значення набуває виробництво та споживання альтернативних видів палива та енергетики. Під час ради регіонального розвитку Тернопільської області на цьому наголосив віце прем'єр міністр України Володимир Кістіон. Він зазначив, що потенціал Тернопільської області дозволяє майже на 70% замінити споживання природного газу на альтернативні види палива.

more...

Звіт начальника УСЗН Заліщицької РДА за 2018 рік

05.03.2019 | 08:46

Робота управління соціального захисту населення райдержадміністрації  в 2018 році була спрямована на реалізацію соціальної політики Уряду України, у сфері соціальної підтримки сімей, які звертаються за отриманням житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за спрощеним порядком, соціальної підтримки осіб,  які переміщуються з тимчасово       окупованої території України, надання державної допомоги сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, особи з інвалідністю  дитинства та дітям-з інвалідністю, соціальної         підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції, матеріально – побутового та соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян, реалізацію державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати та умов праці тощо.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема