Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Форум-виставка «БРЕСТ 2019»

18.02.2019 | 19:43

11-12 квітня 2019 року в м.Брест (Республіка Білорусь) відбудеться IV Міжнародний форум-виставка ділових контактів «БРЕСТ 2019», організаторами якого виступають Брестське відділення Білоруської торгово-промислової палати і Брестський обласний виконавчий комітет.

more...

Щодо довідника про проекти та гранти

18.02.2019 | 19:34

З метою моніторингу актуальних програм міжнародної технічної допомоги, управлінням міжнародного співробітництва та франдрайзингу Тернопільської облдержадміністрації розроблено довідник конкурсів та грантів. Довідник структурований за напрямками: розвиток громадянського суспільства, малий та середній бізнес, культура, освіта та наука і постійно діючі стипендії та гранти, який також розміщено на офіційному сайті обласної державної адміністрації за посиланням: www.oda.te.gov.ua/data/upload/publication/main/ua/22814/granty_visinyk102019.pdf.

more...

Сьогодні, 18 лютого, голова адміністрації Борис Шипітка за участю заступників, керівника апарату, начальниками управлінь провів нараду.

18.02.2019 | 19:23
Під час наради були розглянуті питання проведеного засідання ради регіональної розвитку та щодо фестивалю «Наддністрянські фестини 2019».
Начальники відділів та структурних підрозділів доповіли про проведену роботу та плани роботи на поточний тиждень. more...

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості ухвалення змін до Конституції щодо членства України в ЄС та НАТО додавши, що планує завтра у Верховній Раді підписати відповідний закон.

18.02.2019 | 18:53

«Це ще один крок, який зробить реформи незворотніми. Закон стане на сторожі обраного нами з вами шляху. Щоправда, у Кремля залишається остання надія. На фронті він знає, що йому перемог не бачити. В українській владі він вже не має ніяких ілюзій і закликає – будь-хто, аби не Порошенко. Не дочекається», - зауважив Глава держави під час зустрічі з творчою інтелігенцією в Івано-Франківському академічному музично-драматичному театрі.

more...

Степан Барна вручив державну нагороду директору підприємства "Золота нива" Заліщицького району

18.02.2019 | 18:49

Раду регіонального розвитку у Заліщицькому районі, яка триває на базі Заліщицької державної гімназії, розпочали із вручення відзнак. Державну нагороду та грамоту облдержадміністрації та облради вручили голова ТОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук.

more...

Часткове руйнування моста у селі Лисівці: Відбулася екстренна виїзна нарада

18.02.2019 | 18:40

Станом на сьогоднішній момент визначають розмір завданої шкоди внаслідок надзвичайної ситуації. Для цього буде проведена спеціальна експертиза моста. Попереду робота щодо його відновлення. Власне, яким чином це зробити та скільки часу займе вирішення цієї проблеми обговорили під час термінової наради за участі фахівців та голови ТОДА Степана Барни у четвер, 14 лютого.

more...

Стартувала монетизація субсидій у готівковій формі

17.02.2019 | 15:22

Відео-нарада щодо монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги населенню відбулася під головуванням міністра соціальної політики України Андрія Реви. У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Беспоповцева, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, представники АТ «Ощадбанк» та начальники райміськуправлінь соціального захисту населення області.

more...

Уряд унеможливив неправомірні нарахування постачальників газу для домогосподарств без лічильників

01.02.2019 | 09:57

Кабінет Міністрів України 30 січня 2019 року прийняв Постанову, яка унеможливлює незаконні дії постачальників природного газу виставляти населенню, яке не має лічильників газу, завищені платіжки.

more...

Уряд збільшує соціальну допомогу сім’ям, в яких народжуються діти

01.02.2019 | 09:42

Кожній українській сім’ї, в яких народжуються діти, Уряд надає грошову допомогу у розмірі 41 280 гривень. Грошові виплати здійснюються одноразово в сумі 10 320 гривень, решта коштів виплачується рівними частинами впродовж наступних 36 місяців. Протягом трьох років декретної відпустки держава також щомісяця сплачує за маму єдиний соціальний внесок, що збільшує її страховий стаж.

more...

«Вектор розвитку країни уже закладено!», – Петро Порошенко оголосив, що братиме участь у президентських виборах

30.01.2019 | 08:58

У вівторок, 29 січня, на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент України Петро Порошенко оголосив, що буде балатуватися на президентських виборах на другий термін й представив свою програму на наступні 5 років. Це не «Старий Новий курс». Це нова програма уже прокладеного курсу. Вектор розвитку країни закладено і дуже багато не тільки зроблено, але є також вагомий результат. Це стало основною тезою виступу Глави держави.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема