Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відеонарада при голові Тернопільської обласної державної адміністрації С.Барні

29.05.2017 | 11:55

Сьогодні відбулась відеонарада при голові ОДА С.Барні.

more...

Вшанування Івана Франка

29.05.2017 | 11:52

28 травня 2017 року світова громадськість відзначає роковини від дня смерті Івана Франка. Іван Якович Франко увійшов в історію української і світової літератури як геніальний письменник і визначний діяч визвольного руху. Своєю творчістю і багатогранною літературною і громадською діяльністю він створив цілу епоху в історії української культури і літератури. Франко був не тільки письменником, а великим ученим і публіцистом, белетристом і драматургом, критиком, літературознавцем, фольклористом, істориком, економістом,публіцистом і громадським діячем. Важко взагалі вказати ділянку, в якій би не виявилась творча енергія цього невтомного просвітителя, що жадібно вбирав у себе знання і намагався передати їх своєму народові.

more...

Заробітна плата в конверті: вигода чи небезпека

26.05.2017 | 11:12

Зазвичай, коли звучать слова Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, спеціалісти Пенсійного фонду України виконують важливу роботу – забезпечують своєчасну виплату пенсій та допомог  (по Заліщицькому районі  це більше ніж 14, 5 тис. громадянам ).

Щороку пенсійні виплати зростають, а тому важливо забезпечити відповідно і збільшення надходжень.  Шляхами наповнення бюджету Пенсійного фонду є не тільки  підвищення заробітної плати та ліквідація заборгованості,  а й  повна легалізація зайнятості населення. Своєчасна та повна сплата внесків до Пенсійного фонду України – це обов’язок кожного роботодавця. Проте, на жаль, деякі роботодавці ведуть подвійну бухгалтерію –  виплачують людині один  розмір заробітної плати,  а відрахування   до Пенсійного фонду здійснюють із суми значно меншої за отриману.

more...

Заліщанщина взяла участь у міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2017»

26.05.2017 | 08:52

У Тернопільській області з 24 по 26 травня триває міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2017». Ця подія одна із найбільш очікуваних для економіки краю, адже саме так масштабно можна представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень.

Голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка спільно із директором ПОП «Золота Нива» М.Долотком, директором «Рентком Тернопіль» А.Мулько, А.Розлуцьким – ТОВ «Добробут» та директором Зальщицького туристичного бюро - В.Кучером взяти участь у міжнародному інвестиційному форумі Тернопільщина INVEST -2017 . 

more...

Проведено чергове засідання комісії

25.05.2017 | 10:20

Перший заступник голови райдержадміністрації Р.Краснюк провів чергове засідання комісії по наданню матеріальної допомоги. Розглянуто 19 заяв, і усі вирішено позитивно.

more...

Степан Барна: Інвестфорум-2016 допоміг покращити показники в розрізі міжнародного співробітництва

25.05.2017 | 08:28

На Міжнародному інвестиційному форумі будуть розглядатися важливі питання в напрямі промоції Тернопільщини, а також того, щоб створити й показати умови за яких реалізовуються спільні інвестиційні проекти в області. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час першого дня форуму «Тернопільщина INVES-2017», який був присвячений розширенню міжнародного співробітництва.

more...

Ярослава Хортяні: Маємо працювати над тим, щоб іноземці ставали прихильниками Тернопільщини

25.05.2017 | 08:26

У перший день Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST-2017» відбулася офіційна зустріч у форматі «круглого столу» з керівництвом області та представниками дипломатичних установ. Участь у ній також взяла Ярослава Хортяні, яка очолює Європейський конгрес українців та є першим заступником голови Світового Конгресу Українців. Крім того, вона є головою Державного Самоврядування Українців Угорщини та речником української громади в Угорському парламенті.

more...

23 травня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

25.05.2017 | 08:24

У вівторок, 23 травня, в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники ЗНО можуть здати максимум чотири предмети. На це у них буде місяць. Інформацію щодо результатів тестування можна буде отримати з 15 по 23 червня.

more...

Степан Барна привітав голів дипломатичних місій на форумі «Тернопільщина INVEST-2017»

25.05.2017 | 08:21

Тернопільська область має надзвичайно великий потенціал у всіх сферах, а зокрема в історичній, культурній, економічній та політичній. Про це свідчить те, що вже другий рік поспіль на Інвестиційний форум, який на Тернопільщині проводиться у новому форматі (а загалом це вже дев’ятий по рахунку інвестфорум) збирається все більше іноземних учасників і представників дипломатичних установ.

«Мені особливо приємно бачити всіх учасників форуму у Тернопільській області і те, що вас щоразу більше, то мені приємніше вдвічі. Дякую за вашу присутність під час проведення акції «Благословенне Тернопілля» у Києві, що відбулася в лютому 2016 року, і вдячний усім тим, хто особливо активно долучається до промоції нашого краю як у межах України, так і за кордоном. Приємно бачити на форумі «Тернопільщина INVEST-2017» також численну делегацію із Республіки Польща, адже нам надзвичайно цікава й важлива співпраця із сусідніми країнами», – зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час вітального слова за круглим столом із Надзвичайними та Поважними Послами, Генеральними Консулами та представниками дипмісій.

more...

Брати Капранови презентували свою нову книжку "Забудь-річка"

24.05.2017 | 15:42

23 травня в Заліщики завітали відомі українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі – брати Капранови.

Невелика читальна зала бібліотеки заледве вмістила усіх бажаючих: читачів, працівників бібліотеки, районного будинку культури, представників районної та міської влади, учнівську молодь та їх педагогів, тощо.

Під час зустрічі братів Капранових із заліщанами відбулась презентація нової книги письменників «Забудь-річка».

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема