Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

Публічний звіт голови Заліщицької районної державної адміністрації

20.02.2017 | 11:18

27 лютого о 08.00  за адресою:  м.Заліщики, вул. С.Бандери, 15 б  у приміщенні адміністративної будівлі Заліщицької районної ради (актова зала) відбудеться публічний звіт голови Заліщицької районної державної адміністрації Бориса Шипітки.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Заліщицької райдержадміністрації.

Регламент заходу:

8:00 – 8:30 – презентація публічного звіту голови Заліщицької районної державної адміністрації

8:30 – 9:00 – запитання та відповіді.

Запрошуються представники громадської ради при органах виконавчої влади, організацій роботодавців, громадських об’єднань, професійних спілок, засобів масової інформації.

Відповідальний структурний підрозділ: Відділ організаційної роботи,  інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації (начальник  відділу – Дейкало Ігор Михайлович, тел.: 2-14-36).

more...

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації

19.02.2017 | 13:38

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік.

Розділ 1

 

Розділ 2

more...

18.01.2017 | 10:19
more...

Програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"

17.01.2017 | 15:04

Служба безпеки України реалізовує програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ЛНР». Програма розповсюджується на осіб, які:

- готові добровільно відмовитися від подальшої участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України;

- не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

- мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

more...

Управління СБУ в Тернопільській області запрошує на навчання молодих патріотів

17.01.2017 | 12:09

Шановні вступники! Сьогодні Ви робите нелегкий вибір – своєї майбутньої професійної діяльності та відповідної спеціальності.  Наразі Ви маєте можливість здобути вищу освіту в провідному вищому навчальному закладі в галузі національної безпеки – Національній академії Служби безпеки України.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

П'ять міфів про госпітальні округи

23.02.2017 | 14:49

Уряд розпочав реформу в сфері охорони здоров’я, одним з елементів якої є формування госпітальних округів. Процес їх створення тільки стартував, але вже обріс різними міфами, які нерідко використовуються на місцевому рівні для збурення суспільства. Спростовуємо п’ять найбільш поширених міфів. 

more...

Комісія по наданню матеріальної допомоги

22.02.2017 | 15:31

Перший заступник голови райдержадміністрації Р.Краснюк провів комісію по наданню матеріальної допомоги жителям району. Розглянуто 26 заяв, які вирішені позитивно.

more...

Відбулось чергове засідання комісії по захисту прав дітей

22.02.2017 | 11:27

Сьогодні відбулось чергове засідання комісії по захисту прав дітей, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Р.Краснюк. Було розглянуто 5 заяв.

more...

Проведено чергове засідання колегії РДА

21.02.2017 | 14:40

У вівторок,  21 лютого, своє чергове щомісячне засідання провела колегія РДА. Про виконання районного бюджету за 2016 рік звітувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Марія Ливак, яка, зокрема, відзначила, що до загального фонду зведеного бюджету  у 2016 році надійшло 47 781,9 тис.гривень власних доходів, що складає 111,4 відсотка річного плану надходжень.      Виконання районного бюджету становить 109,4 відсотка, понад план одержано 2 239,5 тис.гривень.

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 10:07

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль. При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією.  Голова ОДА звернуся до правоохоронних органів, Служби безпеки України та ГУ Національної поліції з проханням оперативно розслідувати інцидент, і притягти до відповідальності винуватців.

more...

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у Заліщиках

20.02.2017 | 10:12

У третю річницю Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в місті Заліщиках біля Стелли Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм за участю представників органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, учнів шкіл, громадських організацій, інтелігенції краю, учнів шкіл, студентів.

more...

Звіт про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 2016 рік

19.02.2017 | 15:41

Відповідно до вимог законів України та постанов Кабінету Міністрів України у сфері соціального захисту населення, робота управління соціального захисту населення райдержадміністрації  спрямована на реалізацію соціальної політики Уряду України, у сфері соціальної підтримки сімей, які звертаються за отриманням житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за спрощеним порядком, соціальної підтримки осіб,  які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, надання державної допомоги сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної      підтримки      осіб,    які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції, матеріально – побутового та соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян, реалізацію державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати та умов праці тощо.

more...

Виїзний прийом громадян у с.Ворвулинці

17.02.2017 | 10:20

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів  у с.Ворвулинці виїзний прийом громадян. Звернулося 7 осіб. Проблемними питаннями, які громадяни піднімали на зустрічі були : освітлення вулиць, стан доріг у селі, сільський ФАП.

more...

Відбулись заходи Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2017 | 08:30
На виконання заходів РДА з підготовки та проведення у районі Дня ушанування у 2017 році учасників бойових дій на території інших держав, 28-оїрічниці виведення радянських військ з Афганістану, у середу, 15 лютого, у залі засідань районної ради відбулися урочини. more...

НИЗЬКО ВКЛОНИЛИСЯ

15.02.2017 | 12:23

Напередодні дати вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівник апарату РДА В.Лилик, керуючий справами райради П.Мирончук спільно із сільським головою села Хмелева В.Вільгушинським, а також воїни-афганці побували на могилі загиблого у роки війни в Афганістані Володимира Головецького, поклали квіти пам’яті, склали щиру молитву за його світлу душу.

Того дня ж вони відвідали у селі Свершківці його матір Зою Анатоліївну, яка подякувала представникам влади за загостини, а також відзначила, що завжди її підтримує, допомагає сільський голова, що дуже відрадно.І громада, і влада завжди повинні піклуватися про воїнів-афганців та їхні родини.  

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема