Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації

19.02.2017 | 13:38

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік.

Розділ 1

 

Розділ 2

more...

18.01.2017 | 10:19
more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведення в районі акції «За чистий Дністер» та двомісячника «За чисте довкілля»

27.03.2017 | 14:12

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка за участю голови районної ради Івана Дрозда провів виробничу нарада із заступники голови РДА, начальниками відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних державних служб та організацій, головами та бухгалтерами міськсільвиконкомів.

more...

З 1 квітня 2017 року розпочинається призов у ЗСУ

27.03.2017 | 14:07

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду з військовим комісаром Заліщицького районного військового комісаріату І.Михайлецьким та виконуючим обов’язки начальника Заліщицького відділення поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області В.Міжновим по питанню призову на строкову службу, який розпочинається з 1 квітня 2017 року. 

more...

Відбулось засіданні районної комісії

27.03.2017 | 14:02

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка взяв участь у засіданні районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

more...

Стартував перший етап ХХVII Сільських спортивних ігор Заліщанщини

27.03.2017 | 12:39

Стартували ХХVІІ Сільські спортивні ігри Заліщанщини. Участь у відкритті турніру взяли начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької РДА Підгребя Н.М. головний спеціаліст відділу Гев’юк В.С.,та директор ФСТ «Колос» Мамалига І.С, які побажали учасникам змагань спортивних успіхів та звершень. У першому етапі ігор сільські команди змагалися у таких видах спорту: волейбол (дівчата), настільний теніс, шахи, шашки, дартс.

more...

Представники організаційного ядра загону територіальної оборони Заліщицького району взяли участь в обласному вишколі

27.03.2017 | 11:47

Представники організаційного ядра загону територіальної оборони Заліщицького району взяли участь в обласному вишколі з вогневої підготовки для місцевих загонів територіальної оборони. Навчання зі стрільби та тактичної медицини відбулися на базі навчального центру Тернопільської окремої артилерійської бригади.

more...

VI міжобласний турнір з футболу пам’яті письменника-журналіста, громадського діяча Тернопільщини П.І. Ковальчука

27.03.2017 | 11:41

25-26 березня на стадіоні «Дністер» м.Заліщики відбувся VI міжобласний турнір з футболу пам’яті письменника-журналіста, громадського діяча Тернопільщини П.І. Ковальчука. У змаганнях взяли участь господарі турніру, ФК "Дністер-Прогрес"с.Добрівляни, ФК "Чортків-Педуніверситет" м.Чортків, ФК «Волока» Чернівецька область та ФК "Арсенал" із міста Фастів, Київської області.

more...

XVI Відкритий Кубок Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор пам’яті Героя АТО Ореста Квача

27.03.2017 | 11:36

Вшанування Героїв АТО – це священний обов’язок суспільства і держави. Тому важливим є те, щоб кожен громадянин прагнув своїми вчинками зберегти пам’ять про тих патріотів, які віддали життя за свободу і незалежність України.
Заліщицька державна гімназія (директор О.Д. Войчишин) спільно з Всеукраїнським дитячим творчим об’єднанням (ВДТО) Культурних, Розумних, Організованих, Кмітливих, Спритних (КРОКС) вдруге організували і провели XVI Відкритий Кубок Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор пам’яті Героя АТО Ореста Квача. Цього року захід набув всеукраїнського статусу – і це приємно, але й водночас відповідально. 

more...

Допомога на розвиток соціальної сфери сіл Новосілка, Винятинці та Голігради

27.03.2017 | 11:32

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів  зустріч з головою благодійного фонду сільськогосподарського підприємства «Мрія» І.Триснюком та головами сільських рад сс.Новосілка та Винятинці по питанню надання соціальної допомоги на розвиток соціальної сфери сіл Новосілка, Винятинці та Голігради. На даних територіях підприємство «Мрія» обробляє 1871 гектар ріллі. Домовлено про надання допомоги з розрахунку 100 гривень на 1 га. ріллі.

more...

Представники влади та громадських організацій підписали меморандум про підготовку загонів територіальної оборони

27.03.2017 | 11:28

Підготовка загонів Територіальної оборони – це спільне завдання, переконані на Тернопільщині. Ті, хто у разі наступу агресора, готовий стати на захист області, повинні мати достатньо високий рівень як теоретичної так і практичної підготовки. Тому, щоб обороноздатність краю була максимальною, Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна рада, міська рада та майже два десятки громадських організацій підписали сьогодні, 24 березня Меморандум про співпрацю.

more...

Сергій Савчук: Парламент прийняв законопроект, який дозволить ЕСКО-компаніям інвестувати в утеплення бюджетних установ в Україні

23.03.2017 | 15:29

Сьогодні, 23 березня, на засіданні Парламенту прийнято у другому читанні законопроект № 4549 щодо продовження укладання енергосервісних договорів для термомодернізації будівель бюджетних установ. Свої голоси «за» віддали 228 народних депутатів України.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема