Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну

Новини

Санітарно-епідеміологічна ситуація в Збаразькому районі на контролі голови райдержадміністрації Валерія Савчука

06.04.2018 | 13:30

Відбулося засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Савчука.

 

more...

«Серце до серця»

06.04.2018 | 11:29

ХІІІ Всеукраїнська акція «Серце до серця» » - «Почуй світ!», проходитиме з 2 по 22 квітня 2018 року. Метою акції є збір коштів для дітей з вадами слуху, для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області та незаперечна можливість кожної дитини користуватися ними БЕЗКОШТОВНО!

 

more...

ОТГ у Збаразькому районі передали у власність землі сільськогосподарського призначення державної власності

05.04.2018 | 16:38

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 31.01.2018 № 60-р визначив механізм передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

more...

Пенсії перераховані вже половині військових пенсіонерів

05.04.2018 | 16:00

У квітні будуть повністю завершені перерахунки військових пенсій. Про це повідомляє Пенсійний фонд України. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких колишні військовослужбовці проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) - пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Станом на 4 квітня до органів Пенсійного фонду надійшло 87 % від загальної кількості зазначених в списках осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.

more...

Відбулося засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

05.04.2018 | 14:30

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук провів засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Обговорили питання про спалах кишкової інфекції в одному із дошкільних навчальних закладів м. Збараж.

more...

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук відвідав сім’ї загиблих учасників АТО

05.04.2018 | 14:10

Напередодні Великодніх свят голова районної державної адміністрації Валерій Савчук відвідав сім’ї загиблих учасників АТО.

Під час візиту керівник району поспілкувався з рідними загиблих героїв, які у боротьбі за Українську державність пожертвували власним життям, та поцікавився нагальними для родин проблемами і їх першочерговими потребами котрі постають перед ними в умовах складного сьогодення.

more...

Інформація щодо термінів призначення субсидій

04.04.2018 | 16:59

Відповідно до Положення про порядок  призначення  та  надання  населенню    субсидій   для   відшкодування   витрат   на   оплату житлово-комунальних  послуг,  придбання скрапленого газу, твердого  та   рідкого  пічного  побутового  палива  субсидія    для   відшкодування   витрат   на   оплату житлово- комунальних  послуг призначається з місяця звернення за її призначенням  до  дати  закінчення  опалювального  сезону,  але не  більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

more...

Триває весняна акція з озеленення та благоустрою населених пунктів і придорожніх смуг автомобільних доріг на території району

04.04.2018 | 14:32

Уже традиційно розпочалася весняна акція з озеленення та благоустрою населених пунктів і придорожніх смуг автомобільних доріг на території району. На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 28 березня 2018 року № 122-од "Про проведення в районі у 2018 році весняних толок з озеленення та благоустрою" проводиться робота з упорядкування територій населених пунктів та придорожніх смуг уздовж автомобільних доріг загального користування, об’єктів масового перебування населення.

 

more...

Cформовано переліки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що пропонуються для передачі в комунальну власність

04.04.2018 | 08:00

Результат пошуку зображень за запитом "сформовано переліки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що пропонуються для передачі в комунальну власність"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р “Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад” відділом у Збаразькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області спільно з об’єднаними територіальними громадами сформовано переліки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що пропонуються для передачі в комунальну власність, а саме:

 

more...

Монетизація пільг на проїзд - мери міст вирішуватимуть чи давати гроші чи залишити все як є

03.04.2018 | 16:10

На гарячу лінію Кабінету Міністрів України «15-45» надходили непоодинокі скарги про те, що пільговикам - чорнобильцям, учасникам бойових дій, дітям з багатодітних сімей, ветеранам військової служби, особам з інвалідністю тощо - відмовляють у безкоштовному проїзді в громадському транспорті. З іншого боку частими були нарікання перевізників, які заявляли про свої фінансові втрати, бо за щось потрібно ремонтувати транспортні засоби та підтримувати їх у належному стані.

more...
Усього: 175
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Базаринської сільської ради

 

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік