Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Цивільний захист населення

Протоколи засідань


П Р О Т О К О Л № 1

позачергового засідання районної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 

від  22 січня 2015 року

м. Збараж

 

Батюк І.Б.

-

начальник відділу з питань цивільного захисту районної державної адміністрації, заступник голови комісії

 

Голоднюк В.В.

 

-

завідувач сектору взаємодії із правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації, секретар комісії

 

Присутні: члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Запрошені: голова районної державної адміністрації ГОРАЙСЬКИЙ Ю.В., заступник голови райдержадміністрації ЗАВАДЕНКО Н.М., Гніздичанський сільський голова БОЙКО В.В.

 

1. Про запобігання виникненню масового отруєння людей на території села Гніздичне.

 

 

 СЛУХАЛИ:

            Бойко В.В. – довів до присутніх інформацію про трагічну загибель двох уродженців села Гніздичне внаслідок отруєння парами невідомого газу, спричиненого гниттям кормового буряка в закриті ямі у господарстві громадянина

 

           

 ВИРІШИЛИ :

            Беручи до уваги, що на території району та області відсутні лабораторії, які атестовані на проведення аналізу повітря на наявність газу спричиненого гниттям кормового буряка в закриті ямі, було самостійно проведено заміри газоаналізатором «ДОЗОР». Встановлено, що концентрація газу метану в зоні ураження складає 1,2 -1,3 %, при граничнодопустимі 4,5 %, або 7000мг/м2 .

 

1.Інформацію сільського голови взяти до відома.

2. Для недопущення виникнення (запобігання) надзвичайної ситуації, яка може класифікуватись за ознакою 2.37 (Випадок отруєння від 5 людей невстановленою речовиною (отрутою):

1) відділу з питань цивільного захисту терміново підготувати клопотання до Управління ДСНС України у Тернопільській області щодо залучення АРЗ Управління ДСНС України у Тернопільській області до ліквідації джерела забруднення, залучивши для цього всі наявні сили та засоби;

2) оплату робіт щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації  (ліквідації джерела забруднення) провести за кошти резервного фонду районного бюджету відповідно до поданих розрахунків;

3) відділу з питань цивільного захисту, економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету згідно акту виконаних робіт.

 

 

Закриття засідання комісії.

 

Заступник голови комісії                                                     І.Б.БАТЮК                                        

 

Секретар комісії                                                                          В.В.ГОЛОДНЮК             

 

                         

 

П Р О Т О К О Л № 2

чергового засідання районної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 

від  03 лютого 2015 року

м. Збараж

 

Батюк І.Б.

-

начальник відділу з питань цивільного захисту районної державної адміністрації, заступник голови комісії

 

Голоднюк В.В.

 

-

завідувач сектору взаємодії із правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації, секретар комісії

 

Присутні: члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Запрошені: голова районної державної адміністрації ГОРАЙСЬКИЙ Ю.В., заступник голови райдержадміністрації ЗАВАДЕНКО Н.М., представники служб цивільного захисту району

 

            1. Про організацію проведення перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту(доповідач: Юріїв В.І. – головний інспектор Збаразького РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області).

2. Про затвердження Комплексного міжвідомчого плану заходів з проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення області щодо профілактики надзвичайних подій, пожеж, загибелі і травмування людей на них на 2015 рік(доповідач: Найко І.В. – головний фахівець Збаразького РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області).

3.Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь на території району у пожежонебезпечний період 2015 року (доповідач:Юріїв В.І. – головний інспектор Збаразького РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області).

4. Про проведення навчання населення правилам пожежної безпеки на території району та вжиття заходів запобігання пожежам у населених пунктах та загибелі людей на них (доповідач: Юріїв В.І. –головний інспектор  Збаразького РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області).

 

 1. СЛУХАЛИ:

            Юріїв В.І. - довів вимоги розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року №48-р „Про надання дозволу на проведення перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту”) щодо необхідності здійснення в районі перевірок стану готовності пункту управління, захисних споруд, наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації та надав відповідні пропозиції до рішення комісії щодо виконання зазначених завдань.

 

ВИРІШИЛИ:

 

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року №48-р щодо визначення стану готовності до застосування за призначенням пункту управління, захисних споруд цивільного захисту району та виконання інших завдань:

            1. Затвердити графік проведення перевірок стану готовності фонду захисних споруд цивільного захисту на території Збаразького району.

2. Збаразькому РВ Управління ДСНС України в області спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування:

1) протягом лютого-березня 2015 року організувати та здійснити перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту (далі – ЗС ЦЗ), наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації;

2) перевірку ЗС ЦЗ здійснювати у відповідності до наказу МНС України від 16.12.2011 №1331 „Про внесення змін до Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час”, зареєстрованого в Мін’юсті України 11.01.2012 за № 25/20338.

3. Створити комісію для перевірок ЗС ЦЗ у складі балансоутримувача, начальника відділу з питань цивільного захисту районної державної адміністрації, головного (провідного) інспектора та  головного фахівця Збаразького РВ УДСНС.

 

4. Балансоутримувачамзахисних споруд цивільного захисту вжити необхідних заходів щодо приведення ЗС ЦЗ в готовність до використання за призначенням (термін – до 01 березня2015 року).

 

2. СЛУХАЛИ:

            Найко І.В.- поінформував, що на виконання окремого доручення ДСНС України від 29.10.2014 №В-323 розроблено проект Комплексного міжвідомчого плану заходів з проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення Тернопільської області на 2015 рік щодо профілактики надзвичайних подій, пожеж, загибелі і травмування людей на них (далі – план).

            Запропонував погодити та затвердити зазначений план.

 

ВИРІШИЛИ:

 

            1. ЗатвердитиКомплексний міжвідомчий план заходів з проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення Збаразького району Тернопільської області щодо профілактики надзвичайних подій, пожеж, загибелі і травмування людей на них на 2015 рік, що додається.

 

            2. Контрольза виконання заходів Плану покласти наЗбаразький районний відділ Управління ДСНС України в області.

Визначеним виконавцям інформувати про виконання заходів плану у зазначений відділ за встановленими у плані термінами.

 

3. СЛУХАЛИ:

            Юріїв В.І.- поінформував присутніх про основні заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь на території району у пожежонебезпечний період 2015 року.

           

ВИРІШИЛИ :

1. Інформацію Збаразького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області взяти до відома.

2. Місцевим органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування відповідно до компетенції з метою запобігання виникненню та оперативного реагування на пожежі на об’єктах природної екосистеми району до початку та у пожежонебезпечний період 2015 року забезпечити виконання заходів, а саме:

  1) розробити власні заходи щодо забезпечення протипожежного стану у природних екологічних системах та зниження ймовірного ризику загибелі та травмування людей на пожежах. Виконання цих заходів тримати на постійному контролі;

           2) забезпечити охорону і захист лісів від пожеж, активізувати роботу з їх запобігання, зокрема шляхом безумовного виконання правил пожежної безпеки лісокористувачами, обмеження у пожежонебезпечний період відвідування громадянами лісів та в’їзду транспортних засобів до лісових масивів

3) здійснення патрулювання лісових масивів і лісопаркових зон для тимчасового обмеження доступу до них населення і в’їзду транспортних засобів (за необхідністю);

4) забезпечення захисту населених пунктів від пожеж на об’єктах природної екосистеми району, зокрема, здійснення заходів щодо розчищення від сухої трави та чагарників ділянок місцевості, що прилягають до лісів, сільгоспугідь, поновлення на них захисних мінералізованих смуг для попередження розповсюдження вогню;

5) проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо дотримання правил пожежної безпеки, недопущення випалювання стерні, сухостою та побутових відходів протягом пожежонебезпечного періоду, забезпечення посилення пожежного контролю у вихідні дні, напередодні та під час свят.

 

4. СЛУХАЛИ:

            Юріїв В.І. – доповів про необхідність проведення навчання населення правилам пожежної безпеки на території району та вжиття заходів запобігання пожежам у населених пунктах та загибелі людей на них

           

ВИРІШИЛИ :

 1. З метою зміцнення протипожежного захисту житлового сектору, недопущення пожеж, загибелі і травмування людей на них та на виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, а також інших нормативно правових актів виконавчим комітетам Збаразької міської, Вишнівецької селищної та сільських рад:

1) розглядати на засіданні виконкомів міської, селищної та сільських рад питання щодо протипожежного захисту житлового сектору;

2) під час розгляду місцевих бюджетів на 2015 рік передбачити виділення коштів для забезпечення пожежної безпеки підвідомчих об’єктів;

3) оновити списки осіб, що відносяться до підвищеної групи ризику (самотніх осіб похилого віку, бездомних осіб, багатодітних сімей (троє дітей і більше), неблагонадійних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки);

4) передбачити кошти для забезпечення фінансування місцевої пожежної команди селища Вишнівець (які входять у зону обслуговування МПК);

5) залучити можливості органів виконавчої влади, депутатського корпусу (всіх рівнів), закладів освіти, соціального захисту населення, оздоровчо-лікувальних, житлово-комунальних установ, громадських організацій, священнослужителів релігійних конфесій для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед зазначених верств населення.

 

Закриття засідання комісії.

 

Заступник голови комісії                                                     І.Б.БАТЮК                                        

 

 

 

Секретар комісії                                                                          В.В.ГОЛОДНЮК             

 

                         

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення районної комісії з питань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

від 03 лютого 2015 року № 2

 

Графік

проведення перевірок стану готовності захисних споруд цивільного захисту на території Збаразького району

 

з/п

Назва

підприємства (організації, установи)

ЗС ЦЗ

Обліковий № ЗСЦО

2015

17.02.

18.02.

19.02.

Відповідальна особа за проведення перевірки

1

Збаразький міський комунальний ясла-садок «Калинонька» вул. Грушевського,68

73260

 

Х

 

Вітенько Д.Я.

2

Збаразька ЗОШ І-ІІІ с. №2 Збаразької міської ради вул. Чорновола, 1

73269

 

Х

 

Вітенько Д.Я.

3

Вишнівецький ясла-садочок

смт Вишнівець, вул. Шевчека, 20

73245

 

 

Х

Станчак А.І.

4

Стриївецька сільська рада, будинок культури с.Стиївка вул. Грушевського, 5

73235

Х

 

 

Вітенько Д.Я.

5

Комунальна установа Тернопільської обласної ради, база спеціального медичного постачання м. Збараж, вул. Павлова, 10

73280

Х

 

 

Юріїв В.І.

6

Старовишнівецька ЗОШ І-ІІІ ст.  Старовишнівецької сільської ради с.Старий Вишнівець, вул. Шляхова, 50а

73276

 

 

Х

Станчак А.І.

7

Збаразька центральна комунальна лікарня, поліклініка м. Збараж, вул. Павлова, 2

73224

Х

 

 

Вітенько Д.Я.

8

Збаразька центральна комунальна лікарня, поліклініка м. Збараж, вул. Павлова, 2

73246

Х

 

 

Вітенько Д.Я.

9

Збаразька центральна комунальна лікарня, поліклініка м. Збараж, вул. Павлова, 2

73288

Х

 

 

Вітенько Д.Я.

10

Професійне технічне училище №25 м. Збараж, навчальний корпус м. Збараж, вул. Данила

Галицького, 48

73266

 

Х

 

Вітенько Д.Я.

11

Виправна колонія-63 с. Добриводи, склад с. Добриводи

73202

 

 

Х

Станчак А.І.

12

Виправна колонія-63 с. Добриводи, побутове приміщення с. Добриводи

73286

 

 

Х

Станчак А.І.

13

Виправна колонія - 63

с. Добриводи, побутове приміщення с. Добриводи

73287

 

 

Х

Станчак А.І.

Головний інспектор Збаразького РВ

Управління ДСНС України

у Тернопільській області                                                                                 В.І. Юріїв
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік