Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Територіальні підрозділи

Податкова інспекція інформує


На Тернопільщині роботодавці віддали людям заборговану зарплатню

            Працівники ГУ ДФС у Тернопільській області з початку року з метою забезпечення контролю за суб»єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 42 підприємств, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати, ПДФО та ЄСВ.

            За наслідками проведеної роботи по 40 підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати в сумі майже 4,2 млн.грн., з ПДФО – в сумі 877,7 тис.грн., з ЄСВ – в сумі 970,3 тис.грн.

            Також проведено індивідуальну роз»яснювальну роботу із керівниками 107 підприємств, за наслідками якої 105 підприємств погасили заборгованість із заробітної плати в сумі 3 млн.389,6 тис.грн., з ПДФО – в сумі 1 млн.844,1 тис.грн. та майже 3,1 млн. грн. ЄСВ.

            Крім цього, працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами  місцевої влади здійснюють контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. У січні-вересні ц.р. на засіданнях комісій заслухано керівників 274 підприємств, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розміру.

            За наслідками проведеної роботи 258 підприємств  підвищили рівень виплати заробітної плати, як наслідок, до бюджету надійшло 595,9 тис.грн. ПДФО та 760,2 тис.грн. ЄСВ.

            Крім того, проведена роз»яснювальна робота з аналогічних питань по 694 підприємствах та організаціях області. За наслідками проведеної роботи 663 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати, відтак до бюджету надійшло 2 млн.280,4 тис.грн. ПДФО та 2 млн.916,5 тис.грн. ЄСВ.

 

Відсутнього за місцезнаходженням платника податків можна віднайти через розшук

            Державна фіскальна служба повідомляє, коли при організації документальної планової та позапланової перевірки встановлено відсутність платника податків(посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених)представників) за місцезнаходженням (місцем проживання), у той же день складається акт перевірки місцезнаходження платника податків (посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених)представників.  

При цьому підрозділ органу ДФС, який встановив відсутність платника податків (посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених)представників)за місцезнаходженням (місцепроживанням), не пізніше наступного робочого дня після складання акта , доповідною запискою повідомляє про це керівника(заступника керівника)органу ДФС та у випадках, передбачених п.п.350.1.3 п.350.1 ст.350 ПКУ (податкова поліція здійснює розшук осіб, які переховуються від слідства та суду за кримінальні та інші правопорушення у сфері оподаткування та бюджетній сфері), передає оперативно до підрозділу органу ДФС, на обліку в якому перебуває платник податків, запит на розшук відповідних осіб.

            До запиту надається інформація про результати проведених заходів структурним підрозділом ДФС шляхом спілкування (телефон, пошта, факс, виїзд за місцезнаходженням, тощо) із платником податків щодо з»ясування його фактичного місцезнаходження (місце проживання).

Отримайте податкову знижку за навчання дитини до 31 грудня 2017 року

            Кременецька ОДПІ нагадує, платник податків на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за підсумками попереднього року.

            Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік, яку необхідно подати до 31 грудня 2017 року.

            Право на податкову знижку мають громадяни, які протягом 2016 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податок на доходи фізичних осіб та понесли витрати:

-         за навчання закладам освіти за себе або членів сім»ї перщого ступення споріднення;

-         у вигляді сплати процентів за користування іпотечним житловим кредитом;

-         на оплату вартості державних послуг, пов»язаних з усиновленням дитини;

-         на будівництво(придбання) доступного житла;

-         на переобладнання транспортного засобу, у зв»язку з використанням біопалива;

-         інші.

Повний перелік витрат, які включаються до податкової знижки зазначено у статті 166 ПКУ.

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Про отримання реєстраційного номера для дитини

Громадянин, для якого раніше не формувалася Облікова картка фізичної особи-платника податків (далі облікова картка)та якого не включено до Державного реєстру фізичних осіб, зобов»язаний особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному контролюючому органу Облікову картку за формою №1 ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред»явити документ, що посвідчує особу.

Облікові картки громадян віком до шістнадцяти років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Реєстрація громадянина у Державному реєстрі здійснюється протягом 5-ти робочих днів від дня подання до органу фіскальної служби Облікової картки. Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі особи, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою і ще не отримала паспорта, видається одному із батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Звертатися необхідно до Центрів обслуговування платників за місцем проживання або за місцем отримання доходів.

 

 

 
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік