Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

На головну / Спостережна комісія / Діяльність комісії

Діяльність спостережної комісії


ЗВІТ

про роботу спостережної комісії

при райдержадміністрації за 2016 рік

 

 

 Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 „Про затвердження положення про спостережні комісії”, розпорядженням голови райдержадміністрації від 04 січня 2013 року № 2 – од„Про зміни в складі спостережної комісії при райдержадміністрації” та розпорядженням голови райдержадміністрації від 15 грудня 2015 року № 427 – од ,,Про зміни у складі спостережної комісії при районній державній адміністрації затверджено персональний склад спостережної комісії при райдержадміністрації”.

До складу спостережної комісії  входять представники органів виконавчої влади, громадських організацій, всього - 9 осіб, з них п’ятеро - представники громадських організацій. Комісія  працювала згідно затвердженого плану роботи на 2016 рік.  

Протягом року спостережна комісія при Збаразькій райдержадміністрації здійснювала організацію громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів, основних свобод засуджених осіб,  виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання, участь у розгляд амністій, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання. 

Комісія сприяла органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоацілізації  засуджених та створення належних умов для їх утримання, залучення до контролю за  їх утриманням громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності.

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання, які відповідно до діючого законодавства про Положення проводились не рідше одного разу на місяць. У 2016 році було проведено 13 засідань, під час яких розглянуто 31 питання. Рішення по порядку денному засідання приймаються  колегіально, відкритим голосуванням. Всі засідання спостережної комісії були оформлені протокольно. 

Систематично протягом 2016 року районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районним центром зайнятості, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування  повідомлялись про умовно-дострокове звільнення громадян, які будуть проживати на підвідомчій території районну для організації громадського контролю за звільненими по місцю проживання та проведення з ними виховної роботи протягом не відбутої частини покарання. 

Умовно – достроково звільнені від відбування покарання особи, які направлені на проживання в Збаразький район  перебувають на обліку Збаразького відділення поліції Підволочиського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Тернопільській області. Спостережною комісією при райдержадміністрації налагоджена співпраця з районними органами місцевого самоврядовуваних, громадських організаціями, що в свою чергу покращує роботу в питанні адаптації, ресоаціалізації даних осіб. Соціальними службами здійснюється патронаж над особами, які звільнились з місць позбавлення волі. Районним центром зайнятості в міру надходжень звернень данні особи працевлаштовуються, направляються на навчання (при потребі).   

Спостережною комісією здійснюється організований контроль за дотримання прав і законів інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

Членами спостережної комісії надавалася допомога у проведенні культурно – просвітницьких заходів для засуджених, члени комісії брали участь у судових засіданнях по розгляду справ засуджених.                   

Комісією неодноразово проводився прийом громадян у Збаразькій ВК – 63. 

Заходи соціального патронажу проводилися з метою недопущення скоєння правопорушень особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, закріплення результатів виправлення, формування відповідального ставлення до свого здоров’я та запобігання ризикової поведінки.

     

 

Першийзаступник голови райдержадміністрації –

голова спостережної комісії

при районній державній адміністрації                               Ю.П.ГОЛОВАТЮК

 

 

 
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік