Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

Районна державна адміністрація інформує:

Прес-служба повідомляє

Засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при районній державній адміністрації

22.09.2017 | 15:35

Відбулося розширене засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при районній державній адміністрації за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка.

 

 

more...

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

22.09.2017 | 12:15

Як розповів Голова Держенергоефективості С.Савчук, у третій рік дії програми «теплих кредитів» інтерес ОСББ до енергоощадності розпалився з більшою силою. Цьому є кілька пояснень. По-перше, мешканці багатоповерхівок бачать успіхи інших учасників програми. По-друге, держава надає ОСББ найбільшу компенсацію – від 40% до 70% суми «теплого кредиту». По-третє, ОСББ можуть розраховувати на додаткове відшкодування відсоткової ставки чи суми кредиту від місцевої влади. У результаті ОСББ мають унікальну нагоду реалізувати необхідні зазвичай недешеві заходи за половину їхньої вартості і навіть менше.

more...

Збаразький районний центр зайнятості інформує

21.09.2017 | 09:59

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця ТОВ ''Галичлитво'', у приміщенні Збаразького районного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій за участю начальника відділу кадрів Петра Зеніча. На захід було запрошено осіб, які шукають роботу для укомплектування вакансії підсобного робітника.

more...

Медійники з Херсонської та Миколаївської областей побували на Збаражчині

20.09.2017 | 17:10

Медійники з Херсонської та Миколаївської областей під час дводенного прес-туру на Тернопільщині зустрілися з представниками громад області та ознайомилися з найкращими інфраструктурними проектами.

more...

Фахівцями Збаразького районного центру зайнятості проведено виїзний дистанційний майданчик

20.09.2017 | 16:45

З метою налагодження тісної співпраці з об’єднаними територіальними громадами фахівці Збаразького районного центру зайнятості 15.09.2017 року організували виїзний дистанційний майданчик на території Вишнівецької сільської ради об’єднаної територіальної громади. В даному заході взяли участь в. о. директора Збаразького РЦЗ – голова комісії з припинення Оксана Радібова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Василь Коваль, в. о. начальника відділу активної підтримки Наталія Олексюк, начальник відділу організації працевлаштування населення Збаразького РЦЗ Любов Бродецька, завідувач сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Вавро.

more...

У Збаражі презентували електронну охорону здоров’я

19.09.2017 | 17:00

На базі Збаразького районного центру первинної медико-санітарної допомоги відбулася презентація електронної охорони здоров’я за участю голови обласної державної адміністрації Степана Барни, голови обласної адміністрації Віктора Овчарука, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Богайчука, голови районної державної адміністрації Анатолія Качки.

more...

З нагоди професійного свята Анатолій Качка привітав збаразьких рятівників

18.09.2017 | 17:00

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка привітав всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Збаразького району з професійним святом - Днем рятівника.

 

more...

Було розгорнуто виїзний дистанційний майданчик на території Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади

18.09.2017 | 11:05

14 вересня 2017 року виїзний дистанційний майданчик було розгорнуто на території Колодненської сільської ради об’єднаної територіальної громади, що на Збаражчині. В даному заході взяли участь :  в. о. директора Збаразького РЦЗ – голова комісії з припинення Оксана Радібова, начальник відділу організації працевлаштування населення Збаразького РЦЗ Любов Бродецька, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Збаразького РЦЗ  Василь Коваль, в. о. начальника відділу активної підтримки Наталія Олексюк, завідувач сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсії Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Вавро.

 

more...

Юрій Головатюк взяв участь у щотижневій скайп-нараді

18.09.2017 | 10:19

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк взяв участь у щотижневій скайп-нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

14.09.2017 | 14:10

19 вересня 2017 року Китайська Торгова Асоціація разом з Польсько-Китайською Інвестиційною Палатою організовують у м. Києві Українсько-Китайський бізнес-форум, основна мета якого – встановлення  бізнес зв’язків між представниками українських та китайських ділових кіл.

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

Актуальна тема

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Про проект районної програми запобігання і  протидії корупції на 2015-2016 роки

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

Програма соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразького району на 2017 рік

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразького району  на 2017-2020 роки