Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!” у 2020—2022 роках


Кабінет Міністрів України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 липня 2019 р. № 552-р

Київ

Про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!” у 2020—2022 роках


1. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції стосовно реалізації у 2020—2022 роках правопросвітницького проекту “Я маю право!” з метою підвищення рівня юридичної грамотності населення, обізнаності населення про гарантовані права, механізми їх реалізації та захисту, формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, популяризації правових способів розв’язання проблем людей в Україні для поліпшення доступу кожного до правосуддя.

2. Міністерству юстиції до 1 жовтня 2019 р. розробити та затвердити план заходів щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” у 2020—2022 роках.

3. Міністерству юстиції разом з Координаційним центром з надання правової допомоги, іншими міністерствами та центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань здійснювати спільні комунікаційні заходи шляхом підтримки інформаційно-просвітницьких ініціатив, розроблених відповідно до плану заходів, затвердженого Міністерством юстиції.

4. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити подання Міністерству юстиції щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформації про проведену роботу.

5. Міністерству юстиції за результатами опрацювання інформації, отриманої відповідно до пункту 4 цього розпорядження, інформувати щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінет Міністрів України про стан реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації