Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Розпорядження голови РДА про проведення приписки громадян в січні-березні


УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від „ 26 ” грудня 2011р. № 1267

м.Тернопіль

 

Про проведення приписки громадян

України, жителів Тернопільського

району, до призовної дільниці

Тернопільського об’єднаного міського

військового комісаріату в січні-березні

2012 року

 

 

            Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352, доручення голови обласної державної адміністрації від 29 вересня 2011 року №87 «Про проведення приписки громадян України до призовних дільниць», з метою якісного перспективного комплектування Збройних Сил України та організованого проведення щорічної приписки громадян України до призовних дільниць:

            1. Тернопільському об’єднаному міському військовому комісаріату забезпечити:

            1.1. Організацію в січні-березні 2012 року приписки до призовних дільниць громадян чоловічої статі, жителів Тернопільського району, яким у рік приписки виповнюється 17 років, а також попередній добір кандидатів для направлення у вищі військові навчальні заклади та вищі навчальні заклади, які мають військові навчальні підрозділи, на навчання за програмами підготовки на посади осіб офіцерського складу, направлення призовників придатних за медичними та іншими показниками для проходження підготовки з військово-технічних спеціальностей у навчальні заклади Товариства сприяння обороні України і професійно-технічні навчальні заклади.

            1.2. Проведення інструкторсько-методичних занять з посадовими особами сільських, селищних рад району, на яких покладені обов’язки щодо ведення військового обліку.

            1.3. Своєчасну розробку та доведення до виконавчих комітетів сільських, селищних рад району графіку доставки юнаків на приписку в Тернопільський ОМВК.

            2. Затвердити склад районної комісії з питань приписки до призовної дільниці згідно з додатком.

            3. Медичне обстеження юнаків району для приписки до призовної дільниці провести в період з 03 січня до 30 березня 2012 року на базі призовної дільниці Тернопільського ОМВК медичним персоналом м.Тернополя (відповідно до розпорядження міського голови).

            4. Рекомендувати Тернопільському РВ УМВС України в Тернопільській області забезпечити охорону  громадського порядку під час приписки, надати всебічну допомогу в розшуку та доставці у військовий комісаріат громадян, які ухиляються від приписки за погодженням з Тернопільським ОМВК.

            5. Головному лікарю Тернопільського районного територіального медичного об’єднання Вардинцю І.С.:

            5.1. Забезпечити безкоштовне проведення лабораторних, рентгенологічних обстежень усіх юнаків, які підлягають приписці.

            5.2. Організувати своєчасну передачу Тернопільському ОМВК за його запитом медичну документацію юнаків, що підлягають приписці, та списків осіб, які знаходяться на диспансерному обліку у лікувальних закладах з приводу туберкульозу, неврологічних, психічних, шкірно-венеричних та інфекційних захворювань.

            5.3. Обстеження направлених Тернопільським ОМВК юнаків, які потребують амбулаторного (стаціонарного) обстеження (лікування) проводити на центральній поліклінічній і лікувальній базі Тернопільського РТМО в м.Тернопіль.

            5.4. Провести у грудні 2011 року інструкторське заняття з лікарями, які братимуть участь у медичному обстеженні юнаків під час приписки.

            6. Головам виконавчих комітетів сільських, селищних рад району, директорам шкіл, керівникам підприємств, установ і організацій району забезпечити з дотриманням заходів безпеки збір та доставку юнаків на приписку до призовної дільниці в Тернопільський ОМВК (м.Тернопіль, вул..Тролейбусна,5) відповідно визначеного військкоматом графіку доставки юнаків на приписку.

            7. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Краковецькій М.Я. виділити на час приписки в розпорядження Тернопільського ОМВК 2 (двох) працівників зі шкіл Тернопільського району для оформлення документації комісії з приписки.

            8. Директору Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Непочатовій Т.В. виділити на час приписки в розпорядження Тернопільського ОМВК спеціаліста для всебічного соціально-психологічного вивчення юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці.

            9. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Марчук С.М. забезпечити необхідне фінансування у 2012 році Тернопільського районного територіального медичного об’єднання для  проведення медичних заходів з приписки до призовної дільниці.

            10. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

            11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Саржевську Н.А. та військового комісара Тернопільського ОМВК Гурюка В.П.

 

 

 

      Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                       В.П.ДЕВ’ЯТКОВДивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації