Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

06.04.2016р. Реорганізація Управління Пенсійного фонду України в місті Тернополі


Реорганізація Управління Пенсійного фонду України в місті Тернополі

Відповідно до Постанови КМУ від 16.12.2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» реорганізовано Управління Пенсійного фонду України в місті Тернополі шляхом злиття з Управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільському районі. Нове найменування територіального органу Пенсійного фонду України, який утворюється – Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області. Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі, а також ефективно та економно витрачати людські, матеріальні та фінансові ресурси Пенсійного фонду.

Для жителів Тернопільського району фахівці з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, а також відділу обслуговування громадян, які виконують функції з прийому заяв про призначення та перерахунок пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних питань працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, що й до об’єднання – по вул.М.Кривоноса,1 (мікрорайон Дружба). Платники (фізичні та юридичні особи), які зареєстровані в Тернопільському районі відтепер будуть обслуговуватися за адресою вул. Руська,17.

Обслуговування осіб, які перебували на обліку в міському Управлінні Пенсійного фонду України –  залишається без змін, за адресою Майдан Волі,3 (відділ обслуговування громадян) та вул.Руська,17.

Тому, шановні платники та пенсіонери міста Тернополя і Тернопільського району, не варто хвилюватися, адже для отримання сервісу з питань пенсійного забезпечення потрібно звернутися до спеціаліста відділу обслуговування громадян за вищезазначеними адресами.  

Ольга Кобіс

завідувач сектору

організаційно-інформаційної роботи

ТОУПФУ Тернопільської області

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації