Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про аналіз звернень громадян за І півріччя 2014 року з питань соціальгого захисту населення


       Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації  повідомляє , що на виконання вимог Закону України       “ Про звернення громадян” за  І півріччя 2014 року надійшло 16 звернень , що на  14 менше , ніж за аналогічний період 2013 року.

      Зменшення кількості звернень громадян до управління свідчить про те , що питання , які турбують людей і належать до компетенції управління праці та соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації вирішуються безпосередньо на місці ;спеціалістами надаються кваліфіковані консультації;через районну газету „ Подільське слово „ подаються статті щодо роз’яснення жителям району норм законодавства , з яких найбільше надходить звернень громадян.

          Переважають в основному письмові звернення з питань надання одноразової матеріальної допомоги, призначення та виплати державних соціальних допомог.

      В основному звернення надійшли від жителів сіл:В.Гаї, Гаї Шевенківські,Мар’янівка, Острів, Чистилів,  Петриків .

      Спеціалістами управління подаються ґрунтовні відповіді на заяви громадян, із  з‘ясуванням всіх обставин; вживаються необхідні заходи, щодо запобігання виникненню підстав для повторних звернень та звернень до органів вищого рівня виконавчої влади.

     Прийом документів для призначення державних соціальних допомог  проводиться   щоденно без обідньої перерви з 8.00 год до 17.15 год  .

     Для посилення виконавчої дисципліни та покращення обслуговування населення з питань , що належать до компетенції  управління  соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації працівниками проводяться особисті прийоми громадян , виїзди по єдиному дню прийому громадян та висвітлення своєї діяльності в засобах масової інформації. Регулярно надаються роз’яснення щодо змін та доповнень до діючого законодавства по питаннях соціального захисту населення , охорони праці та соціально-трудових відносин.

      Так , на особистому прийомі громадян за І півріччя 2014 року було прийнято 101 жителя Тернопільського району , здійснено 6 виїздів по єдиному дню прийому громадян.  За І півріччя 2014 року спеціалістами управління в районній газеті “ Подільське слово” було розміщено 6  статтей та проведено 1 виступ на місцевому радіо з питань трудових відносин , дотримання законодавства про оплату праці , призначення різних видів державних соціальних допомог , отримання пільг та субсидій.

З метою організації належної роботи із зверненнями громадян діє  "гаряча" телефонна лінія по наданню роз'яснень з питань призначення субсидій за телефоном 53-25-99, а також створено графік чергування на гарячій лінії з 07.00 по 20.00 год.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації