Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація Тернопільського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.


Інформація

Тернопільського районного центру соціальних служб сім’ї,

дітей та молоді.

 

 

Відповідно до Закону України «Про соціальну роботу з сім‘ями, дітьми та молоддю», положення про районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді одним із основних напрямків роботи Тернопільського РЦСССДМ є ведення Місцевого банку даних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Станом на 1 лютого 2014 року на обліку районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 410 сімей, в яких проживають 811 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (з них: 81 багатодітні сім’ї). В ході здійснення соціального супроводу 254 сімей спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи відділу соціальної роботи центру надано 1849 послуг.  48 осіб, що звернулися індивідуально, отримали 214 різнопланових соціальних послуг в ході соціального обслуговування.

 Під соціальним супроводом Центру перебуває 7 прийомних сімей, в яких виховувалося 9 прийомних дітей та 1 дитячий будинок сімейного типу, на вихованні в якому перебуває 5 дітей-вихованців.

 Соціальними послугами Центру охоплено 18 сімей опікунів і піклувальників, в яких виховується 23 дитини-сироти та дитини позбавлені батьківського піклування та 1 особу,  яким надано 136 індивідуальних послуг.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації