Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про аналіз звернень громадян за 2013р. з питань соціального захисту населення


Про аналіз звернень громадян

за   2013р. з питань

соціального захисту населення

Управління  соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації  повідомляє , що на виконання вимог Закону України       “ Про звернення громадян” за  9 місяців 2013 року надійшло 46 звернень , що  аналогічо періоду 2012 року.

      Переважають в основному письмові звернення з питань надання одноразової матеріальної допомоги.

      Найбільше звернень надійшло від жителів сіл :В.Березовиця, Товстолуг, Івачів Долішній, Біла, Довжанка, В.Гаї.  Лише по одному зверненню одержано від громадян із сіл : Глибочок, Козівка, В.Бірки, Мшковичі, Підгороднє, Плотича, Острів, Ігровиця, Петриків та інші.

      Спеціалістами управління подаються ґрунтовні відповіді на заяви громадян, із  з‘ясуванням всіх обставин; вживаються необхідні заходи, щодо запобігання виникненню підстав для повторних звернень та звернень до органів вищого рівня виконавчої влади.

     Прийом документів для призначення державних соціальних допомог  проводиться   щоденно без обідньої перерви з 8.00 год до 17.15 год  .

     Для посилення виконавчої дисципліни та покращення обслуговування населення з питань , що належать до компетенції  управління  соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації працівниками проводяться особисті прийоми громадян , виїзди по єдиному дню прийому громадян та висвітлення своєї діяльності в засобах масової інформації. Регулярно надаються роз’яснення щодо змін та доповнень до діючого законодавства по питаннях соціального захисту населення , охорони праці та соціально-трудових відносин.

      Так , на особистому прийомі громадян за 2013 рік було прийнято 435 осіб , здійснено 30 виїздів по єдиному дню прийому громадян.  За  2013 рік спеціалістами управління в районній газеті   

“ Подільське слово” було розміщено 16  статей  з питань трудових відносин , дотримання законодавства про оплату праці , призначення різних видів державних соціальних допомог , отримання пільг та субсидій та проведено 1 виступ на місцевому радіо.

З метою організації належної роботи із зверненнями громадян діє  "гаряча" телефонна лінія по наданню роз'яснень з питань призначення субсидій за телефоном 53-25-99, а також створено графік чергування на гарячій лінії з 07.00 по 20.00 год.

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації