Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Діяльність управління соціального захисту населення


Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації інформує, що станом на 01.11.2013 року перебуває на обліку :

4063 одержувачів державної допомоги згідно Закону України " Про державну допомогу сім'ям з дітьми ;

212 одержувачів державної соціальної допомогу згідно Закону України " Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям";

48 одержувача допомоги по догляду за інвалідами (внаслідок психічного розладу);

361 одержувачів компенсації по догляду за перестарілимита інвалідами І гр.;

31 одержувачі допомоги за надання соціальних послуг;

69 одержувачів допомоги відповідно до постанова КМУ № 189, від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме» ;

640 одержувачів державної соціальної допомоги згідно Закону України " Про державну соціальну допомогу  інвалідам з дитинства та дітям - інвалідам"; 

8 одержувачів соціальної допомоги на  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам - вихователям і прийомним батькам;

55 одержувачів соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам;

Станом на 01.11.2013 року в Тернопільському районі проживає 254 громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та згідно Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” одержують допомоги та соціальні виплати.

Станом на 01.10.2013 року до Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб, які мають право на пільги  включено 16752 осіб з них :

ветеранів війни – 3302

ветеранів праці – 2607

дітей війни – 6553

особи потерпілі від ЧАЕС – 218

ветеранів  військової служби, органів внутрішніх справ – 66

реабілітованих по ст.1 – 48

інвалідів зз – 2006

військовослужбовців - 94

сільських педагогів, медиків, працівників культури - 399

пенсіонерівпо віку – 12115

багатодітних сімей – 443

дітей з багатодітних сімей – 1449

сімей опікунів (піклувальників) - 3.

Здійснюється прийом розрахунків для відшкодування пільг  від 15  житлово – комунальних організацій з якими проводиться  автоматизована звірка інформації про пільгові категорії громадян та нараховані суми пільг.

19 приватних перевізників та АТП, згідно укладених договорів, здійснюють перевезення пільгової категорії населення.

Станом на 01.11.2013 року нараховано по пільгах з державного бюджету 5690,9 тис. грн.., профінансовано   - 3366,0 тис. грн.., заборгованість – 2324,9 тис. грн.., по місцевому бюджету – нараховано -144,3 тис.грн., профінансовано – 20,0 тис. грн., заборгованість 450,7 тис.грн.

Станом на 01.11.2013 року в Тернопільському районі  проживає 3335 інвалідів,  в тому числі 2372 інвалідів працездатного віку.

Протягом  2013 року проведено  виплату  державних допомог і компенсацій інвалідам  та ветеранам війни  на суму 819,8 тис.грн. , та 1135 направлень в протезний цех для виготовлення ортопедичних виробів  інвалідам загального захворювання.

            Проведено виплату надбавки учасникам ОУН-УПА протягом 2013 рік на суму 47,6тис.грн.

Протягомпоточного року оздоровлено в санаторно-курортних закладах 37 ветеранів війни та  інвалідів загального захворювання.

 Станом на 01.11.2013 р. в Тернопільському районі 793 особи отримують доплату до пенсії за особливі заслуги перед Україною, середній розмір доплати  становить 252,65 грн. (28,26%).

 Захист інвалідів:

Відповідно до Закону України « Про соціальний захист інвалідів», Конвенції про права інвалідів управлінням соціального захисту населення здійснюється забезпечення реалізації прав і задоволення потреб інвалідів .

Створено єдину базу даних інвалідів та дітей –інвалідів, які потребують забезпечення санаторно-курортним лікуванням, спеціальним автотранспортом, технічними та іншими засобами реабілітації.

З початку року видано:

-       22 шт. інвалідних крісел;

-       57  шт. палиць та милиць,

-       1шт. засобів для підйому;

-        6 шт.меблів та оснащення

-       7 шт.допоміжних засобів для особистої гігієни;

-        1 спецзасіб для орієнтування та спілкування і обміну інформацією для слабозрячих людей;

         - 1135 направлення на протезно-ортопедичні вироби;

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 р. № 187 „Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними   путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення " станом на 01.11.2013 року  надано 37путівки для проходження санаторно-курортного лікування ветеранам війни та інвалідам загального захворювання.

Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року  № 158  „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та малозабезпеченим непрацюючим особам”  з початку року проведено 13 засідань комісії з надання одноразової допомоги інвалідам та малозабезпеченим громадянам. Надано одноразову допомогу 14 особам ( 10 інвалідів,  1 дитина-інвалід та 3 пенсіонери) у розмірі 50 відсотків від прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян на суму 6,2 тис. грн.

 Протягом року виплачено:

-   компенсацію  інвалідам на бензин, ремонт, технічне та транспортне обслуговування 31 особі на суму 4,8 тис. грн.;

- компенсації  за невикористану санаторно-курортну путівку 6 особам на      суму 1,3 тис грн.

                                                                                                                                                                                          

Відповідно до  Закону України ”Про охорону дитинства", багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також  сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування,  надано право на 50-відсоткову знижку  з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку та на придбання твердого палива і скрапленого газу. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років. Станом на 01.11.2013 року до Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб, які мають право на пільги  включено 436 багатодітних сімей та 3 сім’ї опікуна (піклувальника). З початку року вищезазначеним сім’ям нараховано по пільгах – 584,4 тис.грн., профінансовано – 426,3 тис.грн.

              
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації