Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Засідання спостережної комісії при Тернопільській районній державній адміністрації


4 липня 2013 року під  керівництвом голови спостережної комісії Саржевської Н.А. відбулося засідання спостережної комісії  при Тернопільській районній державній адміністрації. Розглянуто  питання:

            1. Про взяття на облік осіб, яким замінено невідбуту частину основного покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи .

Прийнято постанову:

1. Взяти  на облік осіб, яким замінено невідбуту частину основного покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи:

- Бобик Іван Григорович, 30.06.1985 р.н., житель смт.В.Березовиця, вул. Дружби 28, Тернопільського району, Тернопільської області,   якому невідбуту частину покарання замінено на 11  місяців 24 дні  виправних робіт із відрахуванням 20% із заробітку засудженого в дохід держави.

2. Доручити голові виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради Калинці М.І. здійснення контролю за поведінкою громадянина Бобика І.Г., організувати проведення виховних заходів з даним громадянином з метою недопущення порушення ним  законодавства в подальшому.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації