Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 05.12.19 | 16:16

У фіналі Конкурсу “Кращий STEM-урок” вчительки Соборненської ЗОШ

245 унікальних, креативних та інноваційних STEM-уроків було отримано від вчительської спільноти з усієї України. Протягом декількох місяців, освітяни надсилали свої розробки на Всеукраїнський конкурс “Кращий STEM-урок”.

Організаторам конкурсу (CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine,  Міністерство освіти і науки України) було дуже важко визначити найкращих, адже кожен урок заслуговував на увагу. Експерти/ки відібрали 20 кращих уроків, автори/ки яких приїдуть на Фінальну конференцію у Київ 16 грудня. На виступ у кожного вчителя/ки буде рівно 7 хвилин + 3 хвилини на питання від Журі, аби довести усім, що саме його/її урок є найкращим і заслуговує головний приз - 5000 грн.

Для відбору уроків на фінальну Конференцію, роботи оцінювались за 5 критеріями, пройшовши попередньо технічну перевірку на плагіат та виконання всіх умов Конкурсу:

– відповідність змісту роботи обраній темі;

– творчий підхід, оригінальність і креативність роботи; послідовність, логічність думок,

– доступність використаних матеріалів, обладнання, простота використання іншими педагогами ;

– відповідність підходів STEMнавчання та розвитку яких компетенцій сприяє урок/заняття;

– гендерна чутливість, сприяння подоланню стереотипів у сфері науково-технічних професій.

До списку 20 фіналістів, які 16 грудня представлятимуть свої STEM-уроки на Всеукраїнській Конференції, після доопрацювання, та позмагаються за виграші 5000грн увійшов урок „Зорова сенсорна система людини” Петрів Ірини Богданівни Соборненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Володимира Гарматія Байковецької сільської ради. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації