Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Європейський суду з прав людини встановив, що розміщення виклику шляхом публічного повідомлення на сайті суду є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

20.11.2018 | 16:19

 У справі «Дріді проти Німеччини» (заява №. 35778/11) Європейський суд з прав людини одноголосно встановив, що розміщення виклику шляхом публічного повідомлення на сайті суду є порушенням статті 6 Конвенції, виходячи з того, що Апеляційний суд визначивши дату судового розгляду, відповідно до національного законодавства розмістив повістку на сайті суду оскільки обвинувачений був за кордоном, однак виклик до суду публічним повідомленням не забезпечив присутності особи на засіданні, під час якого розглядалася апеляційна скарга цієї особи. Так, Європейський Суд констатував порушення пункту 1 статті 6 та пункту 3 (с) статті 6 Конвенції, тобто порушення права на справедливий судовий розгляд / права захищати себе особисто чи використовувати юридичну допомогу захисника.

more...

Сім’я загиблого на Луганщині Руслана Муляра отримала нове житло

19.11.2018 | 14:58

Родина загиблого полковника СБУ Руслана Муляра отримала нове помешкання. Ключі від трикімнатної квартири у новозбудованій багатоповерхівці у Тернополі вручив його дружині та двом синам голова облдержадміністрації Степан Барна.

«На превеликий жаль, ми не можемо повернути вам чоловіка, а дітям батька, оскільки це за межами людських сил, – звернувся під час вручення ключів від квартири до дружини Руслана Муляра Степан Барна. – Але ми зробимо усе залежне від нас, щоб родини Героїв, які віддали свої життя, захищаючи територіальну України, жили в належних умовах, не відчуваючи матеріальної скрути, та мали підтримку й розуміння».

more...

Пільга чи субсидія? Сім’я має право вибору: користуватися в опалювальний період субсидіє чи пільгою

19.11.2018 | 12:54

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.

Якщородина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

І навпаки: якщо на опалювальний період сім’ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно буде подати заяву для призначення субсидії.

more...

Участь у черговій відеонараді

19.11.2018 | 11:29

19 листопада голова районної державної адміністрації Олександр Похилий, його заступники Володимир Осядач та андрій Колісник, керівник апарату Олеся Гоцманова, представники ОТГ, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ беруть участь у щотижневій відеонараді, яка відбувається при голові облдержадміністрації.

more...

Робоча нарада про стан техногенно-екологічної безпеки в районі

16.11.2018 | 11:34

 15 листопада відбулася робоча нарада з питань техногенно-екологічної безпеки в районі.

Обговорено стан готовності до осінньо-зимового періоду автошляхів в районі, питання щодо обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів. Нараду провів голова райдержадміністрації Олександр Похилий за участі першого заступника голови РДА Володимира Осядача, т.в.о.начальника відділу розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту Богдана Андрушківа.

more...

Комплексна перевірка з питань здійснення виконкомом Байковецької сільської ради делегованих повноважень

16.11.2018 | 11:11

12-16 листопада  відбулася комплексна перевірка з питань здійснення виконавчим комітетом Байковецької  сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Під час виїзду членами робочої групи районної дножавної адміністрації було здійснено перевірку виконання  повноважень у галузі житлово–комунального господарства, побутового, торговельного  обслуговування, організації контролю та виконання розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації, стану дотримання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян тощо.

more...

Негайно дати людям газ і тепло - Президент особисто втрутився у ситуацію на Черкащині (відео)

16.11.2018 | 08:35

 Там місцева влада зірвала опалювальний сезон, і вже кілька діб люди мерзнуть при нульовій температурі на вулиці. Петро Порошенко наказав захистити людей, дати їм тепло під свою відповідальність і пригрозив місцевим чиновникам реакцією силовиків та втратою посад.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

15.11.2018 | 14:41

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

 

more...

Всесвітній день доброти у Почапинцях.

15.11.2018 | 14:36

Всесвітній день доброти, 13 листопада, нагадує про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу. Робити добро – дуже легко, потрібно лише почати. Про доброту і довголіття говорили у селі Почапинці на заході-зустрічі з підопічними територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району, організовану відділенням денного перебування. Під час зустрічі не лише смачно частували, але й творили добрі справи. Допомагати нужденним – це не просто плюс до карми, а спосіб показати наскільки доброта цінна сьогодні, адже і науково доведено, що добрі люди менше хворіють і довше живуть.

more...

Молодь Тернопільщини – за легальну зайнятість!

15.11.2018 | 11:44

З метою формування у підростаючого покоління чіткої позиції щодо оформлення трудових відносин, спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області організували та провели із студентами Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола флешмоб на підтримку легальної зайнятості.

«Молодь Тернопільщини – за легальну зайнятість!», - саме із таким гаслом молодь продемонструвала бачення свого майбутнього.

more...
Усього: 2736
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації