Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

В Тернопільському районі керівництво райдержадміністрації продовжує зустрічатися з активами громад населених пунктів з метою визначення пріоритетних напрямків розвитку окремих територій та району в цілому

15.02.2019 | 10:35

 14 лютого перший заступник голови РДА Володимир Осядач провів зустрічі із керівниками та  активом сіл Довжанка та Домаморич. Метою таких зустрічей є розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку району на 2019-2020 роки.

more...

Відбулася нарада з питань електронного декларування

15.02.2019 | 10:17

   14 лютого   відбулась нарада з працівниками райдержадміністрації, під час якої надано роз’яснення щодо правил заповнення та подання електронної декларації. Проводила нараду заступник керівника апарату    райдержадміністрації   -  начальник     відділу  загального діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Світлана Мікітіна.

more...

Відбулась нарада з питань регіонального розвитку Тернопільського району

14.02.2019 | 14:24

13 лютого у  Тернопільській  районній державній адміністрації відбулась нарада з питань регіонального розвитку. Участь у ній взяли голова облдержадміністрації Степан Барна, Народний депутат України Тарас Юрик, заступник голови ОДА Ігор Вонс, керівники району та ОТГ, закладів освіти, культури, медицини, сільські та селищні голови, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

           

more...

Нарада при голові райдержадміністрації

12.02.2019 | 09:09

11  лютого голова районної державної держадміністрації Олександр Похилий провів робочу нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації з керівниками  окремих відділів та управлінь райдержадміністрації щодо підготовки та проведення звіту голови Тернопільської районної державної адміністрації про роботу у 2018 році та  проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільського району на 2019 рік. Йшлося також про стан підготовки до розширеної наради щодо регіонального розвитку Тернопільського району, яка відбудеться  13 лютого 2019 року у Великому залі РДА. 

more...

Відбувся черговий семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад району

07.02.2019 | 17:12

 7 лютого відбувся черговий семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад, який проводила заступник керівника апарату    райдержадміністрації   -  начальник     відділу  загального діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Світлана Мікітіна.

more...

Відбулася нарада щодо підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільського району на 2019 рік

06.02.2019 | 12:35

 05 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та установ району щодо підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільського району на 2019 рік. 

Зокрема, на нараді йшлося про реалізацію районних цільових програм, про результати оцінки реалізації державної регіональної політики райдержадміністраціями за 2018 рік.

more...

Кубок Тернопільського району з міні-футболу, присвячений пам’яті Героїв Крут

06.02.2019 | 12:23

16-17 лютого 2019 року на штучних полях селища Велика Березовиця та села Великі Гаї відбуватиметься Кубок Тернопільського району з міні-футболу, присвячений пам’яті Героїв Крут.

Жеребкування груп відбуватиметься 13 лютого о 16:00 в малому залі районної державної адміністрації. Представникам команд про участь в Кубку необхідно повідомити відділ молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації до 13 лютого 2019 року.

До участі в Кубку допускаються команди, які складаються з учасників чоловічої статі віком від 16 років, які народилися або проживають на території Тернопільського району згідно записів у паспорті або свідоцтві про народження та на початок змагань пройшли медичний огляд. Кількісний склад команди: 10 гравців та 1 представник.

 

more...

Оголошення про припинення ведення Міністерством юстиції України та Головними територіальними управліннями юстиції в областях Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

05.02.2019 | 14:30

 Відповідно до статті 59 Закону України «Про запобігання корупції» відомості про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення, вносяться до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, що формується та ведеться Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство).

more...

Розпочалася виплата пенсій за поточний місяць

05.02.2019 | 14:22

 Четвертого лютого, відповідно до законодавства, розпочалася виплата пенсій за поточний місяць, яка триватиме по 25 лютого включно. Потреба коштів на лютий 2019 року на виплату пенсій та соціальної допомоги пенсіонерам становить 165 млн. 531,9 тис.грн.

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

more...

Степан Барна: Зміни в медицині мають відбуватися не лише через заміну вікон, а й через надання якісних послуг

05.02.2019 | 14:20

 Без визначення спільної стратегії розвитку лікувального закладу в розрізі міста, району, села говорити про його перспективу неможливо. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час Ради регіонального розвитку Підгаєцького району. Й пояснив: «Для нас важливо, щоб в контексті реформи, коли гроші ідуть за пацієнтом, гроші залишалися в області. Що це означає? Маємо забезпечити настільки якісні медичні послуги, щоб у людей не було потреби їхати на лікування у сусідню область. Тому це основне і першочергове завдання».

more...
Усього: 2851
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації