Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Мобільний додаток “Пенсійний фонд” забезпечує доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України

27.01.2020 | 16:09

Мобільний додаток “Пенсійний фонд” розроблений з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг та забезпечення максимально зручної та оперативної взаємодії громадян з Пенсійним фондом України.

Завантаживши мобільний додаток з Playmarket «Пенсійний фонд», Ви отримаєте доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів.

more...

Фахівці Фонду проводять заняття у «Школі майбутнього пенсіонера»

27.01.2020 | 15:06

При  сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області діють «Школи майбутнього пенсіонера». Чергові «уроки» спеціалісти Фонду провели для громадян передпенсійного віку у Лановецькому та Тернопільському районах.

more...

Під час Днів відкритих дверей жителі області отримали роз’яснення та консультації з питань пенсійного забезпечення

27.01.2020 | 15:00

Дані заходи є однією із форм проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, які спрямовані на надання роз’яснень та консультацій щодо питань пенсійного забезпечення громадянам, які завітали до сервісних центрів обслуговування громадян. Чергові такі зустрічі спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели для жителів Тернопільського та  Чортківського районів.

more...

Фахові пояснення щодо змін у пенсійному забезпеченні під час виїзного прийому громадян

27.01.2020 | 12:59

Хорошою можливістю отримати фахові пояснення з питань пенсійного забезпечення жителям Великогаївського об’єднананої територіальної  громади  Тернопільського району став виїзний прийом громадян заступника  начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Галини Скрепецької.

more...

Трудовим колективам про зміни у пенсійному законодавстві

27.01.2020 | 12:53

Одним із пріорітетів роботи працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області є оперативне донесення  жителям області інформації щодо змін у пенсійному забезпеченні. Саме тому фахівці Фонду відвідали трудові колективи Гусятиського, Заліщицького та Тернопільського районів.

more...

Районні урочистості з нагоди Дня Соборності України та подвигу Героїв Крут

27.01.2020 | 11:23

В неділю, 26 січня, у Будинку культури с.Буцнів відбулися районні урочистості з нагоди Дня Соборності України та подвигу Героїв Крут „Нам берегти тебе ,cоборну і єдину, і нам твою історію творить!”. Участь в заході взяли голова районної ради Андрій Галайко, начальник відділу культури райдержадміністрації Віктор Навольський,  Буцнівський  сільський голова Марія Мац.

more...

В Смиківцях вирішили об’єднуватися з новоутвореною Великобірківською громадою

27.01.2020 | 11:17

Учора, 26 січня, в селі Смиківці відбулися громадські слухання щодо приєднання до суміжних територіальних громад Тернопільського району. Варіантів було два. Одні пропонували згуртуватися із Байківцями, інші прагнули, щоб центр громади був у Великих Бірках. Врешті останнім і надали перевагу. За приєднання до Великобірківської ОТГ проголосували 178 жителів села, до Байковецької – 31 .

more...

У Байківцях побували експерти Програми «U-LEAD з Європою»

24.01.2020 | 15:09
Сьогодні Байковецьку сільську раду відвідали представники Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Триюда та Михайло Лисиканич. На зустрічі були присутні заступник сільського голови Віктор Пулька, начальниця відділу юридичної та кадрової роботи Олена Біла та начальниця фінансово-господарського відділу Світлана Галіяш. Візит був пов'язаний з необхідністю надання консультацій стосовно юридичних та фінансових питань, які виникли у зв’язку з доєднанням до Байковецької громади нових сіл.
more...

Епідеміологічна ситуація в Байковецькій громаді під пильним контролем

24.01.2020 | 15:02

Сьогодні, 24 січня, у Байковецькій сільській раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якій взяли участь перший заступник та заступник сільського голови Микола Дума та Віктор Пулька. Особливу увагу приділили питанню стану епідеміологічної ситуації із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на території громади.

more...

Відбулася чергова сесія районної ради

24.01.2020 | 11:51

Сьогодні, 24 січня,  відбулася чергова тридцять третя сесія сьомого скликання районної ради. Сесію провів голова районної ради Андрій Галайко. Депутати розглянули ряд важливих для життя району питань та прийняли відповідні рішення. Серед основних питань були питання про міжбюджетні трансферти, внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, ін.. Участь в роботі сесії взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач, заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник, керівники відділів та управлінь.

more...
Усього: 3674
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації