Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Щодо відбору до Школи Лідерів Змін


Інформуємо про те, що низка громадських організацій (Фонд “Європа ХХІ”, Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” і “Спілка 4 червня” (Польща) за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” оголошують другий відбір до Школи Лідерів Змін (далі – Школа), яка відбудеться 23-27 квітня 2015 року в м. Бережани.

До участі у відборі запрошуються громадські активісти, експерти, депутати місцевих рад і громадські журналісти, які працюють в локальних громадах (проекти, які охоплюють до 50 тис. осіб у селі, малому місті, вулиці чи мікрорайоні великого міста).

Програма Школи передбачає п’ятиденне навчання, а саме: тренінги, низка практичних вправ, навчально-методичні матеріали, широкі контакти та змістовна комунікація. У рамках програми забезпечується навчання за наступними напрямками: лідерство, соціальний капітал, входження у владу, SWOT-аналіз проблем на місцевому рівні, психологія стосунків у громаді, менеджмент і фандрайзинг, суспільні кампанії, нові медіа у житті громади, безпека у місті та багато іншого.

Проїзд, проживання і харчування учасників забезпечується за рахунок організаторів.

Для участі у даному відборі необхідно заповнити заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Dgy0-6MxcW_MT96kLQ0Z9z2tRyFxSigTKMPYSjpnSow/viewform. Рішення про переможців у відборі буде прийнято 13 квітня 2015 року.

За додатковою інформацією щодо даного відбору можна звертатися до відповідальних осіб: Галини Усатенко (тел.: 067 446-60-53, 050 469-59-13; e-mail: galyna.usatenko@gmail.com) та Наталії Зубар (тел.: 091 922-97-55; e-mail: panimaidan@gmail.com.
 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації