Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Тернопільській області та м. Тернопіль

11.12.2019 | 16:06

По території Тернопільської області та місту до кінця доби 11 грудня опади місцями досягнуть критерію значних. 

(І рівень небезпечності, жовтий).

more...

У Тернопільському районні запрацювали пункти обігріву

02.12.2019 | 15:08

З метою запобігання переохолодження та загибелі громадян від перемерзання в осінньо-зимовий період  та у зв’язку із погіршенням погодних умов та пониженням температури на території Тернопільського районну  організована робота пунктів обігріву для населення. Пункти обігріву працюють цілодобово, всі нужденні мають змогу зігріватися у будь-який час доби. 

Перелік пунктів обігріву Тернопільського району та адреси їх розташування:

-  с. Мишковичі, вул. Надрічна, 23 (Геріатричне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»);

-  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53 (Стаціонарне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»).

 

Тернопільський РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області

more...

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

"Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось навчання секретарів сільських та селищних рад

11.12.2019 | 16:56

11 грудня 2019 року проходив семінар-навчання секретарів сільських та селищних рад. Під час заходу приватний нотаріус Юлія ДЕМКОВИЧ ознайомила присутніх із порядком вчинення нотаріальних дій та дій прирівняних до нотаріальних посадовими особами органів місцевого самоврядування. Начальник архівного відділу районної державної адміністрації Галина РОГАЧ доповіла про порядок формування номенклатури справ, діяльність експертних комісій та зберігання документації в сільських, селищних радах. Заступник керівника апарату - начальник відділу загального діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Світлана МІКІТІНА поінформувала про зміни в Інструкці з діловодства.

more...

Працівник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

11.12.2019 | 15:28

11.12.2019 Фахівці із соціальної роботи Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» яка відбулась на Центральній площі міста Тернополя. Цьогоріч захід проходив під гаслом «Дій Проти Насильства».

more...

Правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо

11.12.2019 | 15:03

Якщо дитина виїжджає за кордон з батьком або матір’ю, з якими проживає

Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, то можете поїхати з нею за кордон на термін до одного місяця. Згода іншого з батьків у такому випадку не потрібна, однак, якщо відоме місце його проживання та якщо він належно виконує батьківські обов’язки, йому слід повідомити, куди ви їдете з дитиною, на скільки часу та з якою метою. При перетині кордону потрібно пред’явити рішення суду або  органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини.

more...

На засіданні постійної комісії районної ради обговорили важливі питання

11.12.2019 | 10:34

Сьогодні, 11 грудня, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету та міжбюджетних відносин. У її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач, заступник голови РДА Андрій Колісник, голова районної ради Андрій Галайко, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних структур.

more...

На Тернопільщині триває обговорення пропозиції до проекту перспективного плану формування територій громад області

11.12.2019 | 08:57

Пропозиції до проєкту перспективного плану формування територій громад Тернопільської області обговорили 10 грудня, на нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач, голова районної ради Андрій Галайко, голови сільських, селищних рад району.

more...

Всеукраїнський тиждень права в Острівській ЗОШ

11.12.2019 | 08:32

Кожного року Острівська ЗОШ І-ІІІст. активно долучається до проведення Всеукраїнського тижня права. 10 грудня з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у всіх класах пройшов єдиний урок на тему "Права людини". Школярі повторили права дітей, ознайомились із Міжнародними документами, які забезпечують дотримання прав людини. Уроки пройшли цікаво і змістовно. Учні переглянули відеоролики та презентації, виконали ряд інтерактивних вправ, диспутували та змагалися на задану тему.

more...

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби

10.12.2019 | 16:12

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби визначений статтею 74 Закону України «Про виконавче провадження».

Так, рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до суду, який видав виконавчий документ, у порядку, передбаченому законом.

more...

На нараді бібліотечних працівників розглянули актуальні питання

10.12.2019 | 16:05

Відбулась нарада бібліотечних працівників Тернопільської централізованої бібліотечної системи району (завідуючих бібліотек-філій), Настасівської сільської ради, Білецької сільської ради. Директор та методисти надали учасникам консультації щодо подання звітності в електронному та паперовому вигляді за 2019 р. та роз’яснили особливості планування роботи бібліотеки на 2020 р.

more...

У Білоскірці ремонтують дорогу

10.12.2019 | 12:33

У селі Білоскірка проводиться ремонт дороги від церкви до цвинтаря. Спонсорську допомогу для реалізації цього проєкту надав Юрій Березовський. Також, втілення цього задуму у життя стало можливим за підтримки Великогаївського сільського голови Олега Кохмана і старости сіл Білоскірка та Грабовець Миколи Дороша.

more...

День Святого Миколая провели в Романівській школі мистецтв

10.12.2019 | 11:49

Учні та викладачі школи мистецтв створили неймовірну, казкову атмосферу. Діти співали, грали на музичних інструментах, читали вірші.
Організатором свята була голова Романівсько- польського культурно-освітнього товариства Ольга Мичківська.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації