Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

          

ОГОЛОШЕННЯ!!!

17.02.2020 | 11:47

 05.03.2020 року о 10:00  год.у приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації, за адресою: Майдан Перемоги, 1, м.Тернопіль (ІІІ поверх, Малий зал, контактний телефон (0352) 43-59-30, буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки :

more...

До уваги жителів району!

12.02.2020 | 15:08

 Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, наказу Мінсоцполітики України від 27.04.2018 року №597 „Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та форми акта наданих послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів”,

more...

УВАГА! Конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку

31.01.2020 | 09:31

Рішенням регіональної комісії облдержадміністрації від 23.01.2020 року оголошено додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році відповідно до наступних технічних завдань, затверджених Планом заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року:

more...

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

13.01.2020 | 14:36

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників податків, місцевих фінансових органів, органів Державної податкової служби України та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, банківських установ, що відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі» з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IВАN з 01.01.2020 в органах казначейства для зарахування податків, зборів, платежів до бюджетів будуть діяти нові рахунки.

more...

У Тернопільському районні запрацювали пункти обігріву

02.12.2019 | 15:08

З метою запобігання переохолодження та загибелі громадян від перемерзання в осінньо-зимовий період  та у зв’язку із погіршенням погодних умов та пониженням температури на території Тернопільського районну  організована робота пунктів обігріву для населення. Пункти обігріву працюють цілодобово, всі нужденні мають змогу зігріватися у будь-який час доби. 

Перелік пунктів обігріву Тернопільського району та адреси їх розташування:

-  с. Мишковичі, вул. Надрічна, 23 (Геріатричне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»);

-  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53 (Стаціонарне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»).

 

Тернопільський РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області

more...

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У Будинку культури села Буцнів відбулася зустріч присвячена Міжнародному дню рідної мови

24.02.2020 | 11:15

                 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/192238/8Для кожного народу мова є найбільшою цінністю і багатством. Вона об’єднує людей, допомагає передавати досвід і багатовікові традиції. Це живий свідок нашої історії, джерело культурних здобутків нації, визначальний чинник життя людини і суспільства.

Зустріч, присвячена Міжнародному дню рідної мови, відбулася у будинку культури села Буцнів. 

more...

Працівники Тернопільської РДА вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2020 | 15:46

20 лютого біля меморіальної дошки героям "Небесної сотні" - "Герої не вмирають" відбувся мітинг – реквієм «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки» до шостих роковин трагічних подій  на Майдані за участю працівників районної державної адміністрації, районної ради, громадськості району.

more...

Тернополяни тепер знають правила інформаційної гігієни в соцмережах

18.02.2020 | 11:29

Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Разом із гостем SMM-менеджером Зоряною Гарасимів вони вели мову про соціальні мережі.

more...

Відбулося засідання комісії

17.02.2020 | 16:43

 17 лютого заступник голови районної державної адміністрації Андрій Колісник провів засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами і визначення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. Розглянуто питання щодо можливості придбання житла на вторинному ринку дитині позбавленій батьківського піклування. З даного питання комісією прийнято позитивне рішення.

more...

У Тернопільському клубі “Час Z” Лідери учнівського самоврядування вчилися керувати трудовими ресурсами

14.02.2020 | 11:42

Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на засіданні молодіжного клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

more...

Відбувся черговий семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад району

13.02.2020 | 15:59

 13 лютого відбувся черговий семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад району, який проводила т.в.о.  керівника апарату    районної державної адміністрації   Світлана Мікітіна.

Згідно плану заходу із представниками органів місцевого самоврядування обговорено наступні питання:

-           про посвідчення заповітів посадовими особами органів місцевого самоврядування;

-           про діяльність органів опіки і піклування  з питань захисту прав дитини.

more...

Засідання колегії відділу освіти

12.02.2020 | 16:58

 12 лютого в районній державній адміністрації відбулося засідання колегії відділу освіти  за участю заступника голови районної державної адміністрації Андрія Колісника, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Василя Цаля, керівників навчальних закладів району.

more...

Відбулася нарада з питань електронного декларування

12.02.2020 | 12:09

 11 лютого   відбулась нарада з працівниками райдержадміністрації, під час якої надано роз’яснення щодо правил заповнення та подання електронної декларації.

З даного питання перед учасниками наради виступила  головний спеціаліст з питань персоналу райдержадміністрації Олена Кравець. Під час наради обговорили проблемні питання, які можливі під час заповнення електронних декларацій, в тому числі про внесення змін до майнового стану та запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Наголошено також на необхідності перевірки електронної поштової скриньки, терміну дії та працездатністі електронного цифрового підпису для роботи у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

more...

Стрітенська свічка -символ Божого захисту та опіки

12.02.2020 | 11:42

  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/191859/9Протягом довгих років свічка була джерелом світла і спокою у домівках наших предків. Серед усіх найбільше цінувалася стрітенська свічка. Освячена у церкві, вона була символом Божого захисту та опіки. І до сьогодні їй надають особливого значення.

Напередодні свята Стрітення підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району у селі Плотича оздоблювали свої святкові свічки. Спільно  з працівниками терцентру  пригадували історію свята і його традиції, а бібліотекар села Губерна В.В. розповіла про корисні властивості свічки.

more...

Увага! Важлива інформація для участі у програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

12.02.2020 | 09:15

 Важлива інформація для тих, хто хоче скористатися державною кредитною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Для участі у Програмі Ви маєте відповідати певним критерія.

Також до вашої уваги - покроковий опис як стати учасником програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Усе про програму на сайті https://5-7-9.gov.ua

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації