Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Попередження про пожежну небезпеку

21.10.2019 | 08:59

21 – 24  жовтня: В лісах та інших природних об’єктах області надзвичайна пожежна небезпека 5-го класу.

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

"Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Перевірка делегованих повноважень у Підгородному

23.10.2019 | 16:41

Відділами апарату та самостійними структурними підрозділами райдержадміністрації проводиться комплексна перевірка виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Підгороднянської сільської ради. Під час візиту надано методичні рекомендації для удосконалення діяльності.

more...

Відбулась нарада з освітянами району

23.10.2019 | 14:17

23.10.2019 року відбулась нарада районного відділу освіти із керівникам закладів загальної середньої, дошкільної і позашкільної освіти. На порядок денний було винесено багато актуальних питань.

more...

В управлінні ДСНС пройшов семінар з керівниками хімічно небезпечних об’єктів області та відповідальними за цивільний захист фахівцями держадміністрацій

23.10.2019 | 10:05

22 жовтня в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбувся семінар з керівниками хімічно небезпечних об’єктів Тернопільської області та відповідальними за цивільний захист фахівців державних адміністрацій, на тему: «Підготовка формувань цивільного захисту хімічно небезпечних об’єктів до дій за призначенням». До навчання долучилась головний спеціаліст розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту РДА Оксана Вітик.

more...

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»

22.10.2019 | 16:38

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні, продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» відбувся у Центрі науки Тернополя 18-20 жовтня 2019-го року.

more...

У райдержадміністрації відбувся семінар для студентів ТНЕУ

22.10.2019 | 16:22

22.10.2019 року у приміщенні районної державної адміністрації відбувся ознайомчий семінар із практичною роботою служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід був організований для студентів 4 та 5 курсів кафедри «Психології та соціальної роботи» Тернопільського національного економічного університету.

more...

За дев’ять місяців Соціальне таксі здійснило майже 900 поїздок

22.10.2019 | 14:25

Байковецька громада одна з перших в області отримала Соціальне таксі для перевезення осіб з проблемами порушення опорно-рухового апарату та мешканців громади, котрі опинилися в складних життєвих обставинах внаслідок хвороби. Воно було придбане за кошти Міністерства соціальної політики України.

more...

Захід із людьми похилого віку у Смиківцях

22.10.2019 | 12:54

Вважається, що осінь сумна пора, адже саме тоді сонячні дні перетворюються у дощові, туманні будні. Саме тому працівники Територіального центру соціального обслуговування (нсп) Тернопільського району вирішили донести позитив, радість, доброту, творчість до людей похилого віку села Смиківці. Під час заходу підопічні спілкувалися між собою, ділилися власними життєвими історіями.

Завідувач клубу Осадчук Н.Б. презентувала присутнім книгу про село та його історію, показала цікаві світлини з минулого.

more...

Тернопільське ТОВ «Вінісан» має потребу в працівниках

22.10.2019 | 12:07

Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

«ТОВ «Вінісан» було створене у 2004 році на базі потужного державного підприємства «Тернопільський завод штучних шкір «Вінітекс», - розповіла учасникам заходу інспектор відділу кадрів ТОВ Оксана Клименко, - підприємством освоєно і впроваджено у виробництво нові технології штучних шкір: оббивочної, взуттєвої, устілкової, тентової та марки ОПВЧ для гнучких вставок громадського транспорту».

more...

Ірина Дубиківська провела тренінг для фахівців відділів ДРАЦС Тернопільщини та Івано-Франківщини

22.10.2019 | 09:15

Фахівців відділів державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільської та Івано-Франківської областей об’єднав мотиваційний тренінг, який відбувся 21 жовтня у м. Тернопіль. Провела навчання начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

more...

Повноваження представника Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

22.10.2019 | 09:11

Відповідно до підпунктів 4.58, 4.59 пункту 4 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, мм. Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 №759/19497, Головне територіальне управління юстиції організовує діяльність регіональних відділень Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головних територіальних управліннях юстиції, які діють у порядку, передбаченому Мін'юстом, а також за дорученням

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації