Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

 

 

 

        

Про нові випадки захворюваності на COVID-19 в Тернопільському районі

17.02.2021 | 12:49

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/12775/8.jpg Станом на 04 березня 2021 року  в Тернопільському районі  підтверджено 260 нових випадків захворюваності на COVID-19.

Географія поширення нових випадків:

м. Тернопіль – 148

 м. Бережани – 10

 м. Теребовля – 7

 м. Збараж – 4

 м. Зборів – 3

 м. Підгайці – 3

 с. Вільховець – 1

 с. Котів – 1

 с. Павлів – 1

с. Вищі Луб'янки – 1

 с. Залужжя – 2

с. Колодне – 1

 с. Романове Село – 1

 с. Чернихівці – 1

 с. Чумалі – 1

 с. Волосівка – 3

 с. Млинівці – 1

 с. Озерна – 1

 с. Вікторівка – 1

 с. Городище – 1

 с. Золочівка – 1

 с. Ішків – 1

с. Городниця – 1

 с. Полупанівка – 1

 с. Поплави – 1

 смт Дружба – 1

 с. Буданів – 5

 с. Дарахів – 1

 с. Довге – 2

 с. Зеленче – 1

с. Кобиловолоки – 1

с. Мшанець – 2

с. Остальці – 1

 с. Соснів – 3

 смт Велика Березовиця – 10

 смт Великі Бірки – 3

 с. Байківці – 1

 с. Біла – 1

 с. Буцнів – 1

 с. Великий Глибочок – 5

 с. Великі Гаї – 7

 с. Гаї-Шевченківські – 1

 с. Йосипівка – 1

 с. Кип'ячка – 3

 с. Лучка – 3

 с. Острів – 1

 с. Петриків – 3

 с. Підгородне – 2

 с. Смиківці – 1

 с. Соборне – 1

 с. Плотича – 2

 

 РАЙОННИЙ  ШТАБ  ЗАКЛИКАЄ  УСІХ   бути особисто свідомо-відповідальними за дотриманням правил поведінки під час коронавірусної інфекції.

ДОТРИМУЙТЕСЬ   ПРАВИЛ   ЗАСОБІВ   ЗАХИСТУ   ТА  БУДЬТЕ  ЗДОРОВІ!!!

more...

Графік проведення Всеукраїнських вебінарів

03.02.2021 | 15:43

 На виконання листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 28.01.2021 №3612-07/5185-06, нформуємо щодо проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а саме: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади (графік додається). Цільовою аудиторією є суб’єкти підприємництва, бізнес асоціації, працівники місцевих органів влади до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу. Приєднатись до участі у вебінарах можливо заповнивши реєстраційні форми за посиланнями.

more...

єМалятко

05.01.2021 | 09:25

 єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

Замовляйте комплексну послугу єМалятко онлайн

Реєстрація народження за допомогою єМалятко — це:

зручно. За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти — послуги, які хочете отримати, поставити галочку.

сучасно. Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах.

швидко. Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко — 20-30 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.

безпечно. Подана онлайн заява єМалятко допомагає не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров'я та здоров'я родини у час поширення Covid-19.

https://diia.gov.ua/life-situations/yemalyatko

more...

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

28.12.2020 | 14:13

Управління державної казначейської служби України у Тернопільському районі Тернопільській області звертає увагу, що у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України в Казначействі України (ЕАП) МФО 899998 відкрито нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

        Нові рахунки вступають в дію з 01.01.2021 року.

   Інформацію про реквізити нових рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів Тернопільської області розміщено на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області в рубриці «Реквізити рахунків»  [https://ter.treasury.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti/rekviziti-rahunkiv]

more...

«Місто Добра»

05.11.2020 | 11:47

 З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв'язків між мамою та дитиною - організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»:

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна,10;

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні; +38 (099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»; 050 243 69 71 керівник Марта Левченко;

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com ;

Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua .

more...

Соціальний відеоролик Stop Sexting

09.10.2020 | 11:30

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/12759/19337210_303-335x189.jpg 

Відеоролик Stop Sexting створений з метою профілактики і захисту дітей від шантажу у цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації

https://drive.google.com/drive/folders/1bg6W7wefCjLrhAwVN2FQPfVRdJOhZdeG?usp=sharing

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

77% нещасних випадків на виробництві стаються в галузі охорони здоров’я

05.03.2021 | 09:37

Упродовж 2020 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 6 646 нещасних випадків, які визнано пов’язаними з виробництвом. З них 3 054 випадки, або 46% – гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19. Водночас, за розрахунками фахівців Фонду, за умови завершення розслідувань усіх випадків інфікування, показник виробничих нещасних випадків у галузі охорони здоров’я сягнув би 77% за підсумками минулого року.

more...

Фонд оплатив понад 2 мільйона днів догляду за хворими дітьми для працюючих батьків

05.03.2021 | 09:28

 Упродовж 2020 року 190,5 тисячізастрахованихосібзнаходились на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми до 14 років. Фонд соціального страхування України компенсував їм втрачений за весь період здійснення догляду заробіток на загальну суму 630,6 млн гривень.

Загалом працюючі українці провели на лікарняних у зв’язку із потребою догляду за хворими родичами понад 2 мільйони оплачених за кошти Фонду днів. Здебільшого догляд здійснювався за хворими дітьми.

Фінансування такої допомоги здійснюється ФССУ, починаючи з першого дня і за весь час непрацездатності з цієї причини. Середньоденний розмір виплати склав за підсумками минулого року 308,49 гривні, що на 18,7% більше, ніж у 2019 році.

more...

Графік навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

04.03.2021 | 09:19

 За сприяння державної служби зайнятості громадяни з числа зареєстрованих безробітних можуть за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти професійне навчання

·                    професійну підготовку

·                    перепідготовку

·                    підвищення кваліфікації

Професійне навчання здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

more...

Участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації

03.03.2021 | 16:28

 03 березня голова Тернопільської районної державної адміністраціїЯрослав Матвійчук, міські, селищні, сільські голови та  представники  територіальних громад Тернопільського району взяли участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації, що відбулася в режимі відеозв’язку.

На розгляд колегії відповідно до порядку денного було винесено питання: про виконання обласного бюджету за 2020 рік.

more...

Правління Фонду скоротило перелік документів для отримання страхових виплат потерпілими

26.02.2021 | 15:52

 25 лютого під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики, голови правління ФССУ Євгена Котика пройшло чергове засідання правління Фонду соціального страхування України.

Рішенням правління Фонду було скорочено і впорядковано перелік документів, які надаються потерпілими на виробництві або членами їх родин у разі смерті потерпілих для отримання страхових виплат. Зокрема, зменшено їх кількість та вилучено з переліку довідку про склад сім’ї, видача якої на сьогодні не передбачена нормативно-правовими актами.

more...

Участь у роботі позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації

26.02.2021 | 15:12

 26  лютого голова Тернопільської райдержадміністрації Ярослав Матвійчук,  голова районної ради Віктор Козорог, голови міських, селищних та сільських територіальних громад району, представники ДСНС, взяли участь у роботі позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації, що відбулася в режимі відеозв’язку.

more...

Заяву-розрахунок на виплату лікарняних і декретних роботодавці мають подати упродовж 5 робочих днів

25.02.2021 | 16:29

Під захистом Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12 мільйонів працівників, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб, членів фермерських господарств та інших. Усі вони в разі настання страхового випадку мають право на матеріальне забезпечення, страхові виплати, а також медико-соціальні послуги за кошти Фонду. Зокрема, ФССУ компенсує для них втрачений заробіток за період лікування або відпустки по вагітності та пологах.

more...

Тернопільщина отримала вакцину від COVID-19

25.02.2021 | 11:38

 Тернопільська область отримала вакцину Oxford/AstraZeneca для вакцинації від COVID-19. Перша партія містить 16 тис. доз і призначена для імунізації  8 тис. жителів області.

Oxford/AstraZeneca (Британія-Швеція) закуплена за державні кошти.

На першому етапі заплановано вакцинувати медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19 та працівників, мешканців інтернатів та інших спеціалізованих закладів із догляду за літніми людьми.

more...

Депутати Тернопільської районної ради прийняли рішення щодо передачі майна та зміни засновника у Тернопільській районній лікарні

24.02.2021 | 12:38

 Сьогодні, 24 лютого, голова Тернопільської районної державної адміністрації Ярослав Матвійчук бере участь у ІІ пленарному засіданні 3 сесії восьмого скликання Тернопільської районної ради.

Депутати Тернопільської районної ради прийняли рішення щодо передачі майна та  зміни в складі засновника комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради «Тернопільська центральна районна лікарня».

more...

500 тис. доз вакцини вже в Україні

23.02.2021 | 15:37

 В Україну з Індії прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Тепер вакцину розмитнять, розподілять між регіонами, і незабаром в країні розпочнеться вакцинація.

AstraZeneca/Oxford - це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведської компанією AstraZenecа. Вакцина, яка виробляється на потужностях Serum Institute (Індія) має локальну назву Covishield. Вона схвалена ВООЗ для екстреного застосування, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія.

22 лютого 2021 року Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало цю вакцину для екстреного застосування.

Для повної імунізації потрібні дві дози вакцини. Може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації