Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/07022020.jpg 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/5.jpg

 

 

 

        

Увага! Змінено графік роботи!

24.06.2020 | 10:57

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на період дії карантину змінено режим роботи Головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області.                                                                                                      

Встановлено початок робочого часу о 10 годині 00 хвилин. Кінець робочого часу у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 19 годині 00 хвилин, п’ятницю – о 17 годині 45 хвилин. Обідня перерва – з 14 години 00 хвилин до 14 години 45 хвилин.

Прийом та обслуговування відвідувачів буде проводитися у понеділок, вівторок, середу, четвер з 10 години 00 хвилин до 19 години 00 хвилин. У п’ятницюз 10 години 00 хвилин до 17 години 45 хвилин.

Просимо дотримуватися обмежень, які діють під час карантину. Обслуговування проводиться тільки за умови використання індивідуальних засобів захисту.

 

more...

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

23.06.2020 | 11:56

Про дотримання суб’єктами  господарювання району  карантинних обмежень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», рішень позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації та позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації, з метою посилення нагляду над дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних заходів, забезпечення здійснення заходів державного контролю над дотриманням об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я, посилення контролю за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів на автотранспорті приміського сполучення дорученням голови районної державної адміністрації  від 22 червня 2020 р. №7 утворено мобільну групу щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання району карантинних обмежень в складі працівників поліції, Держпродспоживслужби, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Мобільній групі рекомендовано щотижнево до завершення карантину надавати в районну державну адміністрацію інформацію про проведену роботу.

 

 

 

more...

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

23.06.2020 | 11:13

 Станом на  10 липня 2020 року  в Тернопільському районі  підтверджено 3 випадки захворюваності на COVID-19.

Коло контактів встановлюється. Всі контактні особи будуть знаходитись на самоізоляції та обстежені у встановлені терміни.

Від  початку епідемії коронавірусу  COVID-19  в  Тернопільському районі:

-          підтверджено 144 випадки захворюваності на коронавірус;

-            64 особи хворіє;

-         80  хворих одужало;

РАЙОННИЙ  ШТАБ  ЗАКЛИКАЄ  УСІХ   бути особисто свідомо-відповідальними за дотриманням правил поведінки під час коронавірусної інфекції.

ДОТРИМУЙТЕСЬ   ПРАВИЛ   ЗАСОБІВ   ЗАХИСТУ   ТА  БУДЬТЕ  ЗДОРОВІ!!!

more...

17.06.2020 | 12:44

 Державна підтримка агропромислового комплексу області за 2019 рік

 

 Державна підтримка агропромислового комплексу області на 2020рік

more...

Шановні колеги!

12.06.2020 | 12:05

Національна академія державного управління при Президентові України  оголошує прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за  спеціальністю:

“Публічне управління та адміністрування” на денну, вечірню,  заочну та заочно-дистанційну форми навчання  за державним замовленням та за договором (за кошти фізичних та юридичних осіб)

Термін навчання 1 рік 4 місяці. 

Також у ТНЕУ є факультет державного управління, що дає можливість не тільки керівному складу набувати знання в сфері ДУ, а і головним спеціалістам.

У ТНЕУ документи приймаються з 1 червня до 21 липня, а фахові випробування проводяться з 22 до 30 липня.

Якщо є бажання набути знання в сфері державного управління, телефонуйте у відділ кадрів апарату ода.

more...

Звернення до жінок Тернопільського району!!!

11.06.2020 | 14:08

 В зв’язку з тим,що з 01.04.2020 в поліклініці ЦРЛ запровадженно електронний реєстр звернень до вузьких спеціалістів,з метою  уникнення живої черги, прохання до всіх жінок, хто проходить медогляд  в поліклініці Тернопільської - ЦРЛ на санітарну книжку,та інші медичні огляди від організацій. Зареєструватись заздалегідь та пройти гінекологічний огляд напротязі року,а не в день зазначеного медогляду.

В зворотньому випадку в день зазначеного медогляду від організацій з живої черги жінки оглядатися гінекологом не будуть.

Попередньо можна зареєструватися за тел. 25-19-37

more...

04.06.2020 | 14:42

         Відповідно до листа Міністерства соціальної політики від 22.01.2020 №968/0/2-20/51 управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації повідомляє, що  підписано договори з Байковецькою та Великогаївською об’єднаними територіальними громадами про співпрацю з запровадження надання адміністративних послуг соціального характеру через центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування. Розроблено та надано інформаційні та методологічні картки щодо надання адміністративних послуг для призначення державних соціальних допомог.

more...

29.05.2020 | 12:06

 До уваги жителівТернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній поліклініці

З  1 квітня 2020 року Тернопільській центральній поліклініці, що знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Острозького,9 впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів.  Тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів та попередження розповсюдження коронавірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну вам(при умові наявності вільного місця в графіку потрібного вам лікаря).

Зареєструватися можна за тел. 25-19-37 з 8.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Інформацію про запис можна також отримати у вашого сімейного лікаря, який направляє вас на консультативний прийом, створюючи електронне направлення.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про перерахунок пенсій з 01 липня 2020 року під час години прямої телефонної лінії

10.07.2020 | 15:38

 Жителі області мали нагоду дізнатися про останні зміни у пенсійному законодавстві та оперативно вирішити питання, які їх турбували під час прямої телефонної лінії із начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігорем Москаликом.

 Основним питанням яким цікавились додзвонювачі став перерахунок пенсій з 01 липня 2020 року, його розмір та кому із пенсіонерів чекати підвищення. Крім того, чимало питань стосувалось особливостей пенсійного забезпечення учасників бойових дій та інвалідів війни, умов виходу на пенсію за вислугою років. 

more...

Шахрайські дії під час карантину

10.07.2020 | 12:47

 Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.

Шахраї масово розсилають SMSвід імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

more...

Під час прямої телефонної лінії додзвонювачам роз’яснили норми пенсійного законодавства

09.07.2020 | 12:40

 Відбулись чергові прямі лінії для жителів Підволочиського, Лановецького, Теребовлянського та Тернопільського районів, під час яких громадяни мали можливість отримати  кваліфіковані роз’яснення щодо останніх змін у пенсійному законодавсті.

Жителі районів отримали відповіді на запитання щодо перерахунку пенсій з 01 липня 2020 року у зв’язку із зміною соціальних стандартів, умов виходу на пенсію за віком, зарахування страхового стажу, отримання пенсії по втраті годувальника та можливості участі у системі добровільного страхування.

more...

Спеціалісти сервісних центрів надають кваліфіковані роз’яснення щодо пенсійного забезпечення у телефонному режимі

09.07.2020 | 12:26

Для своєчасного інформування населення про зміни у пенсійному законодавстві фахівці Головного управління Пенсійного фонду України

в Тернопільській області провели прямі лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя.

Основні питання, які цікавили додзвонювачів були щодо перерахунку пенсійрізним категоріям пенсіонерів та підвищення розміру пенсійних виплат  з 01 липня 2020 року. Також, чимало питань стосувалося зарахування до страхового стажу періодів роботи в іншій країні, умов виходу на пенсію багатодітних матерів, які працюють у сільському господарстві.

more...

Жителі Тернопільщини можуть змінити виборчу адресу онлайн

09.07.2020 | 12:13

 Центральна виборча комісія запустила е-сервіс для зміни виборчої адреси онлайн.  До 9 вересня кожен українець, який постійно проживає не за місцем реєстрації (в тому числі внутрішньо переміщені особи), зможе змінити місце голосування онлайн. Так, усі українці зможуть проголосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання.

more...

Виїзд в село Смиківці

08.07.2020 | 13:22

 7 липня, з метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури Тернопільського району голова Тернопільської районної державної адміністрації Ярослав Матвійчук та голова районної ради  Андрій Галайко вручили озвучувальну апаратуру клубу с.Смиківці                    ( завідувач клубу Надія Осадчук) придбаної за кошти районного бюджету.

more...

З 1 липня 2020 року проведено перерахунок пенсій

07.07.2020 | 10:40

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік» з          1 липня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб підвищено з 1638 до 1712 гривень або на 74 гривні. Виходячи з цього, мінімальний розмір пенсійної виплати з цієї дати не може бути нижчим, ніж 1712 гривень. Відповідно, збільшено максимальний розмір пенсій до           17120 гривень.

more...

Про останні зміни в пенсійному забезпеченні у телефонному режимі

03.07.2020 | 11:26

Для надання консультаційної допомоги населенню, під час карантину, відбулась пряма телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення. На запитання додзвонювачів відповідав заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

Громадяни отримали відповіді на запитання щодо останніх змін у законодавстві, зокрема, щодо збільшення розміру мінімальної пенсії з 01 липня 2020 року у зв’язку із підвищенням мінімального прожиткового мінімуму.

more...

Володимир Труш прозвітував про 100 днів на посаді

02.07.2020 | 15:39

На Тернопільщині найвищий в Західному регіоні показник одужавших від COVID-19. У Тернопільській області видужало  всього - 1160 осіб – 60,1% (в Україні – 43,4%). В Чернівецькій області питома вага одужаних – 39,5%, Івано-Франківській – 45%, Рівненській – 48%, Львівській – 14,3%, Волинській – 29,5%.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час звіту про 100 днів на посаді.


more...

Володимир Зеленський підписав закон щодо недопущення нарахування штрафів і пені за кредитами в період карантину

02.07.2020 | 12:46

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України щодо недопущення нарахування штрафних санкцій за кредитами (позиками) у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19)» № 691-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 червня 2020 року.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації