Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

06.12.2019 | 15:04

Щиро вітаю Вас з нагоди Дня місцевого самоврядування! Ваша щоденна робота має велике значення для існування важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу.

Це свято об’єднує лідерів обласних, районих, сільських, селищних рад, територіальних громад, людей з активною життєвою позицією, які в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, живуть проблемами людей.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надихне на подальшу працю на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави.

З повагою,

перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач

more...

Мешканці Тернопільського району, 6 грудня – свято мужніх людей, без яких наша Україна не мала б своєї незалежності, не була б вільною та гордою.

06.12.2019 | 09:15

Отож шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України! Це свято має особливе значення. Адже ми вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоюємо своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен громадянин розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

Боронити рідну землю на сході держави від агресорів сьогодні пішли тисячі наших земляків у складі Збройних Сил та в бойових загонах добровольців. Військовослужбовці прославилися своєю мужністю та героїзмом.

Це свято - данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за нашу свободу, волю та незалежність. Вірю в те, що Українська армія буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Щиро бажаю миру та спокою вам, здоров’я та злагоди вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Слава Україні!

 

Зповагою,

перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач

more...

У Тернопільському районні запрацювали пункти обігріву

02.12.2019 | 15:08

З метою запобігання переохолодження та загибелі громадян від перемерзання в осінньо-зимовий період  та у зв’язку із погіршенням погодних умов та пониженням температури на території Тернопільського районну  організована робота пунктів обігріву для населення. Пункти обігріву працюють цілодобово, всі нужденні мають змогу зігріватися у будь-який час доби. 

Перелік пунктів обігріву Тернопільського району та адреси їх розташування:

-  с. Мишковичі, вул. Надрічна, 23 (Геріатричне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»);

-  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53 (Стаціонарне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»).

 

Тернопільський РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області

more...

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

"Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проходив тренінг для керівників шкіл ОТГ району

06.12.2019 | 14:59

5 грудня закінчили навчання з підготовки до роботи в НУШ директори та заступники директорів Байковецької, Білецької, Великогаївської, Настасівської ОТГ. Керівники шкіл брали активну участь у тренінгах, працювали у групах, дискутували, приймали рішення, висловлювали нові ідеї, опановували нові методики навчання, що використовуються у новій українській школі.

more...

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

06.12.2019 | 10:04

На Тернопільщині цьогоріч понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку 2019-го в закладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334 малюки.

Нагадаємо, послуга Міністерства юстиції, завдяки якій батьки можуть отримати свідоцтво про народження своєї дитини у пологовому будинку, в нашій області почала діяти у кінці 2015-го при Тернопільській комунальній міській лікарні №2. Зараз же фронт-офіси Мін’юсту діють у закладах охорони здоров’я в кожному районі Тернопільщини.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

more...

У фіналі Конкурсу “Кращий STEM-урок” вчительки Соборненської ЗОШ

05.12.2019 | 16:16

245 унікальних, креативних та інноваційних STEM-уроків було отримано від вчительської спільноти з усієї України. Протягом декількох місяців, освітяни надсилали свої розробки на Всеукраїнський конкурс “Кращий STEM-урок”.

Організаторам конкурсу (CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine,  Міністерство освіти і науки України) було дуже важко визначити найкращих, адже кожен урок заслуговував на увагу.

more...

Практика Байковецької ОТГ «Три мільйони, сто мільйонів, мільярд!» - у числі кращих

05.12.2019 | 15:33

У Києві відбулася церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Такий конкурс Міністерство розвитку громад та територій у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» проводять вшосте. Цьогоріч зі 136 практик органів місцевого самоврядування конкурсна комісія обрала 30 переможців, нагороди котрим вручив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

more...

Важливе питання – легальна зайнятість

05.12.2019 | 14:17

Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну заробітну плату. Трапляється, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з'ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи при оформленні пенсії.

more...

Новели в антикорупційному законодавстві

05.12.2019 | 14:14

З 18.10.2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції", яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Так, змінами до Закону розширено поняття «близькі особи» - відтепер ними також стали: двоюрідні брати і сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка.

more...

Звернення з нагоди Дня волонтера

05.12.2019 | 12:22

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

more...

В райдержадміністрації за „круглим столом” обговорили ряд питань з пом’якшення наслідків вивільнення працівників

05.12.2019 | 11:36

Під час „круглого столу”, який відбувся вчора у райдержадміністрації, спільно з представниками Тернопільського міськрайонного центру зайнятості обговорили ряд актуальних питань щодо вивільнення працівників. Учасники заходу мали змогу поспілкуватися щодо організації охоплення всіх вивільнюваних працівників анкетуванням та первинним профілюванням (за їх згодою) для з’ясування професійно-кваліфікаційного складу; кількості вакансій; організації профорієнтаційних групових заходів та індивідуальних консультацій.

more...

В Острівській школі готуються до Різдвяних свят

05.12.2019 | 10:45

В Острівській ЗОШ І.ІІІ ст. з учнями восьмих класів проведено акцію з підготовки до свят новорічно-різдвяного циклу.  Школярі розучували різдвяні пісні, колядки. А також змагалися у виготовленні кращого „Різдвяного календаря”, .„Різдвяної свічки” та оберега.

more...

До уваги платників податків, розпорядників коштів

05.12.2019 | 10:26

Удосконалення системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі з урахуванням вимог міжнародних стандартів (IPSAS)

Відповідно до постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» та у зв’язку із запровадженням Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 25.01.2014 за №161/24938 (далі – План рахунків), а також з метою реалізації одного з пріоритетних напрямів діяльності Казначейства - оптимізації кількості учасників системи електронних платежів НБУ шляхом переходу на централізацію видатків розпорядників/одержувачів коштів місцевих бюджетів Казначейством реалізовується три масштабні проекти:

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації