Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.01.18 | 16:20

За рахунок коштів ДФРР у 2018 році на Теребовлянщині планують реалізувати 4 проекти

У 2016-му році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у Теребовлянському районі реалізували 2 інвестиційні проекти, у 2017-му — 3. А цьогоріч для участі у конкурсному відборі на фінансування з ДФРР подано 4 інвестиційних проекти.

                                         

Саме це питання стало головним на нараді, яку провів очільник райдержадміністрації Юрій Ништа з головами об’єднаних територіальних громад, окремих структурних підрозділів РДА за участі голови районної ради Ігоря Смільського.

Державний фонд регіонального розвитку є інструментом фінансової підтримки впровадження регіональної політики держави. Наразі від району на конкурс подано чотири проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Вони розміщені на он-лайн-платформі Мінрегіону та відповідають усім технічним завданням. Це – капітальний ремонт з утеплення фасадів, заміни частини покрівлі, частини вікон на металопластикові у центральному корпусі Теребовлянської центральної районної лікарні; будівництво підземних водозаборів в селах Іванівка, Ілавче, Глещава Іванівської сільської ради; капітальний ремонт цокольного поверху в осях «А-В» / »2-3» та осях «Б-В» / «3-4» з пристосуванням під навчально-виробничі приміщення Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею. Загальна вартість проектів складає майже 10 мільйонів гривень.

                                      

Учасники наради детально обговорили кожен проект, його соціально-економічну ефективність, зокрема очікувані результати.

«Державний фонд регіонального розвитку – дієвий інструмент децентралізації та стимул розвитку регіонів, розбудови інфраструктури та соціальної сфери. ДФРР – це великі можливості залучення бюджетних коштів для фінансування проектів регіонального розвитку. Тому органи місцевого самоврядування мають активніше долучатися до розробки інвестиційних проектів», - наголосив в ході наради Юрій Ништа.

Окрім того, під час наради були розглянуті й інші питання, зокрема співфінансування закладів охорони здоров’я району та інтегрування системи соціального захисту в ОТГ.