Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

Прес-служба повідомляє

Україна прагне повернути на порядок денний питання про план дій щодо членства в НАТО – Президент

24.07.2017 | 15:04

Президент Петро Порошенко вважає символічною і вагомою роль українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Seа Breeze у стратегічному партнерстві України з Північноатлантичним Альянсом.

more...

Міфи про НАТО

24.07.2017 | 14:58

Розпад Організації Варшавського Договору та проголошення Україною своєї незалежності поставили важливе завдання - гарантувати національну безпеку нашої держави. Займаючи важливе місце на Європейському континенті, цілком природно, що ще в Декларації про державний суверенітет 1990 року Україна заявила про наміри взяти участь в європейських структурах у контексті сприяння і зміцнення миру та безпеки.

more...

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: Успіх Тернопільщини (відео)

24.07.2017 | 14:51

Тернопільщина однією із перших відгукнулася на запропоновану реформу децентралізації. Це була смілива, невідома для багатьох пропозиція… Але Тернопільщина не боїться експериментувати – ми зрозуміли, що ця нова філософія управління обернеться для жителів нашого краю.

more...

Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

24.07.2017 | 09:15

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель». «Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.

more...

Ікона святої Анни в подарунок польській спільноті від теребовлянських волонтерів

24.07.2017 | 09:13

Під час дружнього візиту волонтерів благодійної організації «Чесна Україна» до Польщі, римо-католицька парафія містечка Тучемпи  на чолі зі своїм настоятелем отцем Річардом Францішеком Осташем отримала в подарунок ікону святої Анни.

more...

Голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа провів особистий прийом громадян

21.07.2017 | 14:26

Сьогодні під час особистого прийому громадян до очільника району надійшло 5 звернень, що стосуються надання матеріальної допомоги, вирішення межової суперечки, питання енергопостачання, а також  виплати орендної плати.

more...

Володимир Гройсман ознайомився з виробництвом ТОВ «Микулинецький Бровар»

21.07.2017 | 10:45

Останнім місцем перебування 20 липня на Теребовлянщині Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана стало ТОВ «Микулинецький «Бровар». Директор Степан Троян ознайомив високого гостя із підприємством, продукція якого добре відома як в області, так і за її межами. Гості мали можливість продегустувати окремі види продукції, що виробляється на «Броварі». 

more...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав ПОП «Іванівське»

21.07.2017 | 10:01

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав одне з кращих агропідприємств області – ПОП «Іванівське», яке очолює заслужений працівник сільського господарства України, кавалер ордена «За заслуги» трьох ступенів Антон Білик. Антон Іванович і працівники тваринницького комплексу в Іванівці гостинно зустріли високого гостя. Володимир Гройсман поспілкувався  з тваринниками, побажав їм нових рекордних надоїв.

more...

Прем’єр-міністр на Тернопільщині: Невеликі села мають стати основою української економіки, тому наше завдання їх підтримувати (фото)

21.07.2017 | 09:07

Перебуваючи з робочою поїздкою у Тернопільській області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився з господарською діяльністю ПАП «Іванівське». Зокрема Глава Уряду побував на полі й особисто випробував техніку, яка розпочала збір врожаю ріпаку. Володимир Гройсман підкреслив, що 30 років тому саме з Тернопільщини розпочався Всеукраїнський фермерський рух, а сьогодні уряд працює над тим, щоб створити якісну програму підтримки українського фермера.

more...

Даніель Попеску: «Якщо Україні вдасться закінчити реформу децентралізації влади за 5 років, вона зробить те, що не вдавалося нікому»

21.07.2017 | 08:42

Таку заяву зробив представник Ради Європи, спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації влади Даніель Попеску, виступаючи на форумі, присвяченому децентралізації як основі формування нової системи управління та місцевого розвитку, що відбувася  в смт.Дружба - У 2014 році, коли реформа децентралізації влади щойно запускалася, я та найвпливовіші українські експерти були проти, власне, добровільного об’єднання громад, – сказав Даніель Попеску.

more...

Архів новин

  

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань