Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Ветеранам і представникам громадських організацій про діючі норми пенсійного законодавства та можливості вебпорталу електронних послуг


 

 В рамках інформаційної кампанії по ознайомленню із пенсійним законодавством спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели зустрічі з представниками ветеранських та громадських організацій. 
Під час заходу фахівці Фонду розповіли представникам Шумського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», громадської організації ветеранів АТО Монастирищини, Чортківської громадської організації Української Спілки ветеранів та Тернопільської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» про діючі норми  пенсійного законодавства. Ознайомили присутніх з умовами пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії Чорнобильської АС, учасників бойових дій та війни, умовами зарахування страхового стажу для призначення майбутньої пенсії та перевагами отримання пенсійних виплат через банківські установи.
  Окрім того, розглянули питання, які цікавили учасників зустрічі, а саме:  призначення пенсії по інвалідності та по віку, умови подачі документів на перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам та переваг електронного пенсійного посвідчення.
 Також пенсійники повідомили присутніх про функціонування вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України та розповіли про переваги його використання, зокрема можливість отримання онлайн довідок з реєстру застрахованих осіб просто з дому, не витрачаючи на це багато часу.  
 

В.о. начальника
Головного управління                               А. Якубовська
 

06.11.2019 

                      
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема