Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

“День Пенсійного фонду”


   

 На центральній площі міста, під час проведення Міжрайонного Кар'єрного форуму “ Профорієнтація 2019”, відбувся “ День Пенсійного фонду”, у якому взяли участь голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків, начальник Чортківського відділу обслуговування громадян Людмила Філяк і фахівці Фонду. На Форум були запрошені студенти професійних училищ: Чортківського гуманітарно – педагогічного коледжу імені О. Барвінського, ДНЗ “ Чортківського вищого професійного училища”, Чортківського міжшкільного навчально – виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів, викладачі, директори навчальних закладів.
  Працівники пенсійної служби інформували громадян про пенсійне забезпечення громадян у цому році. Особливу увагу звернули на легалізацію заробітної плати і трудових відносин. Наголосили, що запорука гідної пенсії у старості – це турбота про набуття страхового стажу та отримання офіційної заробітної плати. Адже страховий стаж зараховується лише за той період роботи, за який сплачені внески.  Розмір пенсії прямо пропорційний тій заробітній платі, з якої вони сплачувались. Страхові внески мають сплачуватися помісячно, своєчасно та в розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний.
  Фахівці Фонду роз’яснили негативні наслідки тіньової зайнятості для соціального захисту працівників та їхнього пенсійного майбутнього, закликали студентів після завершення навчання укладати при працевлаштуванні трудові договори й не погоджуватися на мізерні заробітки і зарплату «в конвертах». 
 Учасників заходу ознайомили з широкими можливостями Веб-порталу Пенсійного фонду Укпаїни, новими послугами смс – повідомлення і електронним пенсійним посвідченням, запропонували зареєструватись на ньому, роздали інформаційно – ро'зяснювальні буклети і листівки.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                     
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема