Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Фахівець Фонду взяла участь у семінарі для безробітних


   

  В Тернопільському обласному центрі зайнятості Чортківської районної філії відбувся інформаційний семінар  на  тему: “ Легальна зайнятість”, який провела юрисконсульт Ірина Григорук, в якому взяла участь фахівець Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду  України Світлана Мазур.
 Під час семінару безробітним громадянам розповіли про переваги легальної зайнятості. Зазначили, що  виплата заробітної плати «у конвертах» позбавляє  працюючих соціальних гарантій таких як: оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності та пологах; виплата втраченого заробітку  у зв'язку з втратою працездатності; в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи. Фахівець Фонду розповіла основні аспекти проведення перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року. Пояснила, що востаннє пенсії осучаснювалися у жовтні 2017 року і надалі щорічно індексуватимуться автоматично, без додаткового законодавчого врегулювання.  Пенсіонери, які отримують субсидії,  у березні отримають кошти ( монетизовану виплату) разом з пенсією, які потрібно використати для оплати комунальних послуг. Наголосила - згідно чинного законодавства, розмір пенсії залежить від страхового стажу особи та від заробітку, який вона отримувала протягом своєї трудової діяльності.
   Світлана Мазур повідомила про електронні послуги Веб-порталу, який працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації: – отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян); – отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців); – формування запитів на попередню підготовку документів; – отримання інформації зі своєї пенсійної справи (для пенсіонерів) та інше.
 На заході були присутні 6 безробітних осіб.

 Чортківське об'єднане управління
 Пенсійного фонду України
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема