Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Проведення інформаційно -роз'яснювальної роботи по монетизації субсидій і перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року


      Фахівці Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України і Управління соціального захисту населення Чортківської райдержадміністрації провели спільний віїзний прийом для жителів села Улашківці за участі першого заступника голови Чортківської РДА Івана Заболотного та керівників організацій і підприємств.
   Мета виїзного прийому — роз'яснення перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року, монетизації субсидій.
 Завідувач сектору контролю за призначенням, перерахунком та виплатою пенсій Любов Самойлова поінформувала громадян про проведення індексації пенсії з 1 березня 2019 року, вона пояснила, що  у 2019 році перерахунок пенсій проводиться шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховувався для обчислення пенсії, станом на 1 жовтня 2017 року, а саме 3764,4 гривень, на коефіцієнт 1,17. Тобто, з 1 березня 2019 року пенсії будуть перераховані із застосуванням показника середньої заробітної плати 4404,35 гривень (3764,40 х 1,17), відповідно буде збільшено основний, базовий розмір пенсії.
У разі коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії не досягатиме 100 гривень, буде встановлено доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру. Фахівець пенсійної служби розповіла яким категоріям осіб  буде проведена  виплата одноразової доплати рівними частинами у березні – 1205,09 гривень та у квітні – 1205,08 гривень.
    Заступник начальника Управління соціального захисту населення Світлана Гащиц відповіла на запитання щодо монетизації субсидій. Вона наголосила: Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою. Субсидія буде перерахована грошовим переказом на ваші рахунки в АТ “Ощадбанк” і буде виплачена Пенсійним фондом одночасно з пенсією.
    Ті, хто отримує пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.
Всі громадяни отримали вичерпні відповіді на запитання.

Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                           
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема