Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Зустріч з трудовим колективом Заліщицького територіального центру обслуговування громадян


 

 Заступник начальника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Копчук провела зустріч з трудовим колективом Заліщицького територіального центру обслуговування громадян з метою проведення інформаційно – роз'яснювальної роботи серед населення щодо монетизації субсидій і перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року.
 Під час зустрічі вона розповіла працівникам терцентру  про функціонування сучасної пенсійної системи, особливості проведення перерахунку пенсії у березні цього року. Детально поінформувала, що пенсіонери,  які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, мають необхідний страховий стаж: жінки – 30 років а чоловіки – 35 років (для осіб, яким пенсії призначені до 01.10.2011 – 20 і 25 років відповідно), і у яких загальний розмір пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) після перерахунку з 01.03.2019 не досягатиме 1669,20 гривень, встановлюватиметься одноразова доплата в сумі 2410,17 гривень. Виплата одноразової доплати зазначеним особам буде проведена рівними частинами у березні – 1205,09 гривень та у квітні – 1205,08 гривень. Роз’яснила, що таке страховий стаж,які документи необхідні для призначення пенсії, акцентувала увагу на необхідності завчасного звернення до управління для проведення попередньої оцінки належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.
 Також, інформувала про порядок видачі електронних пенсійних посвідчень та переваги отримання пенсій через банківські установи. Звернула особливу увагу на легалізацію трудових відносин, обов’язковості сплати внесків та можливості добровільного соціального страхування. Повідомила, що в об'єднаному управлінні працює “ гаряча телефонна лінія”, на яку можна звертатись по питаннях пенсійного законодавства.
Присутнім було запропоновано зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та користуватись онлайн-сервісом смс-інформування, а також
 Всі учасники зустрічі отримали інформаційні буклети про переваги офіційного працевлаштування, їм було запропонувано зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                               
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема