Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформування населення щодо проведення перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року імонетизації субсидій в селах Звиняч і Косів


   

 З метою інформування  населення щодо проведення перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року і монетизації субсидій, голова комісії з припинення діяльності  Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків провів спільний виїзний прийом разом з начальником відділур прийому та прийняття рішень  Управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації Анною Перун в селах Звиняч і Косів, де проживає 683 пенсіонери.
  Михайло Сташків повідомив про механізм проведення перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року. Він зазначив, що підвищення пенсій базувалось на застосуванні показників зростання споживчих цін за попередній рік та середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачені страхові внески. Для здійснення перерахунків враховувався загальний коефіцієнт 1,17 та індивідуальні коефіцієнти кожного з пенсіонерів, що формувалися на основі величини заробітків  і тривалості страхового стажу. Також, розповів про додаткову одноразову виплату в розмірі 2410,17 грн., яку отримають у березні — квітні рівними частинами ті громадяни, розмір пенсії яких за наявності повного страхового стажу менший або дорівнює 1669,2 грн. Надав роз’яснення щодо виплати пенсіонерам пенсії у березні 2019 року. Акцентував увагу на легалізації трудових відносин і заробітної плати, інформував про порядок видачі електронних пенсійних посвідчень, роботу сервісів веб-порталу Пенсійного фонду України та СМС-повідомлень та про основні переваги отримання пенсій через банківські установи.
  Анна Перун  повідомила, що  пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред'явленням паспорту та ідентифікаційного коду.
  Всі присутні отримали консультації з питань пенсійного законодавства і монетизації субсидій.

Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                         
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема