Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Жителів Скала – Подільської об'єднаної територіальної громади поінформували щодо перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року і монетизації субсидій


   

 З метою проведення інформаційно -роз'яснювальної роботи щодо перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року і монетизації субсидій, начальник Борщівського відділу обслуговування громадян Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ярослава Новосад,  провела виїзний прийом громадян і зустріч з трудовим колективом Скала – Подільської об'єднаної територіальної громади. До складу даної громади входять п'ять сіл, де проживає 2732 пенсіонери.
 Ярослава Новосад поінформувала громадян, що в результаті проведеного перерахунку на виконання Закону України « Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» відповідно до постанови КМУ № 124  від 20 лютого 2019 року, в Чортківському об'єднаному управлінні пенсія збільшилась для 49664 пенсіонерів на суму 24608,95 тис. грн., середній розмір 495,51 гривень.                                                                                                                                                                                   Перерахунок пенсії з 1 березня 2019 року, проведено автоматично, відповідно до інфляції і зростання зарплат в країні, тобто осучаснення пенсій. Формула перерахунку залишається незмінною. Вона застосовувалась для осучаснення пенсій в жовтні 2017, за нею розраховуються новопризначені пенсії. За нею будуть автоматично переглядатися пенсії кожного року. При проведенні перерахунку з березня 2019 року показник середньої заробітної плати в Україні, який враховано для обчислення пенсії – 3764,40 грн., збільшився на 17 відсотків та склав 4404,35грн.
 В ході дискусії фахівець Фонду відповідала на запитання громадян, надавала консільтації. Наголосила, що  пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред'явленням паспорту та ідентифікаційного коду. Розповіла про нові форми та методи обслуговування в управлінні за допомогою веб-технологій – реєстрація на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та користування онлайн-сервісом смс-інформування, а також акцентувала увагу на необхідності завчасного звернення до управління для проведення попередньої оцінки належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.
   В кінці заходу відвідувачам начальник відділу роздала інформаційні буклети і листівки.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                         
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема