Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Проведено виїзний прийом і зустріч з трудовим колективом


 

 З метою проведення інформаційно — роз'яснювальної роботи начальник Борщівського відділу обслуговування громадян Ярослава Новосад Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провела виїзний прийом громадян і зустріч з трудовим колективом Більче — Золотецької об'єднаної територіальної громади. В склад якої входить 5 сіл: Більче, Олексинці, Шевченівка, Мушкарів, Монастирок, Юр'янків, де прживає 1397 пенсіонерів. На прийом звернулось 12 чоловік.
  Ярослава Новосад розповіла присутнім про основні зміни у пенсійному законодавстві, особливості проведення перерахунку пенсій з 1 беоезня 2019 року. Фахівець Фонду пояснила, що проведено автоматичний перерахунок відповідно до інфляції і зростання зарплат в країні, тобто осучаснення пенсій.Формула перерахунку залишається незмінною. Вона застосовувалась для осучаснення пенсій в жовтні 2017, за нею розраховуються новопризначені пенсії. За нею будуть автоматично переглядатися пенсії кожного року.  Особливу увагу звернула на виплату субсидій органами Пенсійного фонду України. Повідомила, що  пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією.
 Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред'явленням паспорту та ідентифікаційного коду. В ході зустрічі начальник відділу наголосила на негативні наслідки тіньової зайнятості, закликала укладати при працевлаштуванні трудові договори й не погоджуватися на зарплату «в конверті».
 Також, цікавою була інформація про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України, що дасть змогу кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, які впливають на його соціальні права, та отримання інформації за допомогою СМС –інформування, як виготовити електронні пенсійні посвідчення.

 

Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                    
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема