Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Наближення пенсійних послуг до громадян


   
  З метою наближення пенсійних послуг до громадян, голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків, провів День Пенсійного фонду під час віїзного прийому громадян у Нагірянській сільській раді, за участі виїзної робочої групи на чолі з головою Чортківської державної адміністрації Оксаною Чайчук, провідного спеціаліста відділу прийому та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Присяжної, директора Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марії Гамбаль. В цьому селі проживає 557 пенсіонерів.
  Михайло Сташків ознайомив присутніх з функціонуванням сучасної пенсійної системи, роллю та завданням поставленими перед фахівцями Фонду у сфері соціального захисту громадян, зокрема, про перерахунок пенсій у 2019 році і виплату субсидій Пенсійним фондом, починаючи з березня цього року. Він розповів про обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», порядок звернення та подачі документів для призначення/перерахунку пенсії, необхідність набуття страхового стажу для призначення пенсії тощо. Акцентував увагу присутніх на легалізації трудових відносин, обов’язковості сплати внесків та можливості добровільного соціального страхування, втраті соціальних гарантій найманими працівниками у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та отриманні заробітної плати в «конвертах». Надав роз’яснення стосовно норм законодавства в частині повноти та своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та впливу сплаченого єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії. Роз'яснив про необхідність  погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України.
 Повідомив про можливість відстеження персональної інформації про нараховану зарплату, сплачені внески та зарахований стаж на Веб-порталі Пенсійного фонду, порекомендував зареєструватися на ньому та користуватися онлайн-сервісом смс-інформування, новим електронним пенсійним посвідченням, адже новий сучасний документ є водночас пенсійним посвідченням, платіжною карткою і оснащений електронним цифровим підписом.
  Всі присутні отримали буклети по питаннях пенсійного забезпечення і легального заробітку.

 

Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                    
                                           
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема