Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Виїзний прийом громадян і зустріч з трудовим колективом


   

 В  Мельнице — Подільській об'єднаній територіальній громаді, 6 лютого 2019 року, відбувся виїзний прийом громадян і зустріч з трудовим колективом, яку провели Галина Окопна - перший заступник начальника Чортківського об'єднаного упоавління Пенсійного фонду України і Тамара Гриненко - головний спеціаліст Борщівського відділу обслуговування громадян.
      До складу даної громади входить 10 сіл, в яких проживає 4492 пенсіонери.
   Під час виїзного прийому громадян  і зустрічі з трудовим колективом, у приміщенні сільської ради, представники Фонду надавали роз’яснення з актуальних питань пенсійного забезпечення та відповідали на запитання відвідувачів. Пояснили порядок нарахування пенсій з 1 січня 2019 року, Зокрема, наголосили на визначальній ролі страхового стажу, який зараховується винятково за умови сплати єдиного соціального внеску у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний. Галина Окопна нагадала про зростання вимог до тривалості страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення.Звернула увагу на легалізацію заробітної плати:
     -Дуже важливо, чим більший розмір зарплати (офіційної) отримувала особа, тим на вищу пенсію вона може розраховувати. Сьогодні це питання актуальне, як ніколи. Адже, якщо людина отримує велику зарплату – це ще не є гарантією великої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені страхові внески не беруться до уваги під час розрахунку пенсії. До того ж для багатьох наших громадян є нормою отримання зарплати   “ в конвертах”. Такий нелегальний заробіток не хвилює громадян на початку трудового шляху.  Лише з наближенням пенсійного віку виникають думки про легальний заробіток. Але час вже втрачено. От і виходить, що начебто працювали, а пенсія маленька. Саме тому особи, які займаються підприємницькою діяльністю зобов'язані сплачувати внески до Пенсійного фонду, тим самим бути впевненим в отриманні пенсії в майбутньому.
    Тамара Гриненко повідомила про зручну можливість відстеження інформації щодо нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого стажу на Веб-порталі Пенсійного фонду України,  Пояснила порядок реєстрації на ньому для отримання інформації з пенсійного забезпечення.
Всі присутні отрмали інформаційно -розяснювальні буклети і листівки.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                               
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема