Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Відбулась « Школа майбутнього пенсіонера »


  

   В Чортківському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України, 5 лютого 2019 року, відбулась « Школа майбутнього пенсіонера » з  метою ознайомлення громадян  з  питаннями пенсійного законодавства.
 Начальник Борщівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсй, Тетяна Черноусова, провела « урок» під час якого надала якісні кваліфіковані консультації   майбутнім пенсіонерам. Насамперед розповіла про   порядок подання документів для призначення пенсії. Особливу увагу звернула на підготовку документації для оформлення пенсійних виплат, зазначила, що потрібно звертатись в управління заздалегідь, для того, щоб уникнути неправильних записів у трудових книжках. Проінформувала про можливість переходу на інший вид пенсії.  Розповіла про роботу Веб- порталу, який дає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на майбутню пенсію. Наголосила на неприпустимості одержання заробітної плати «в конвертах» та негативних наслідках нелегального працевлаштування. Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати на сьогодні залишається надзвичайно актуальним, адже більшість працівників, нерідко свідомо, погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати заробітну плату в «конвертах». Від несплати внесків із тіньових доходів до бюджету країна втрачає мільярди гривень, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та в майбутньому належного пенсійного забезпечення.
       Також, « учні » отримали інформаційні буклети та дізнались про послугу смс-інформування, за допомогою якої Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                              
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема