Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про питання погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску, легальної зайнятості населення говорили під час колегії


  Голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Сташків, 30 січня 2019 року, взяв участь у колегії в Чортківської районної державної адміністрації на яку були запрошені керівниками структурних підрозділів , відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій, голови сільських рад.
 Михайло Сташків розповів про зміни у пенсійному законодавсті, особливу увагу звернув на питання погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску, легальної зайнятості населення. Наголосив:
? Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Працівник, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в “конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.
  Голова комісії  з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління закликав до співпраці соціальних партнерів, проведення спільних дій щодо                           легалізації заробітної плати і трудових відносин та проведенні інформаційно- роз'яснювальної роботи серед населення.               
  

Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                               
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема