Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про сплату єдиного соціального внеску, новації пенсійного забезпечення обговорили під час виїзного прийому громадян в село Залісся


  Голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків провів виїзний прийом, зустріч з населення села Залісся спільно з головою Чортківської районної державної адміністрації Оксаною Чайчук. В цьму селі проживає 1046 осіб з них  327 пенсіонерів.
 Про сплату єдиного соціального внеску, новації пенсійного забезпечення обговорили під час виїзного прийому громадян в село Залісся. Михайло Сташків розповів про основні зміни в пенсійному забезпеченні з 1 грудня 2018 року і з 1 січня 2019 року. Надав фахові роз’яснення на запитання громадян. Підкреслив визначальну роль страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення, та зауважив, що кожен повинен дбати про набуття стажу заздалегідь, щоб отримати після виходу на заслужений відпочинок гідну пенсію. При цьому він підкреслив, що страховий стаж зараховується лише за умови легального працевлаштування і сплати внесків у розмірі, не меншому за встановлений законодавством мінімальний.  Повідомив про можливість відстеження персональної інформації про нараховану зарплату, сплачені внески та зарахований стаж на Веб-порталі Пенсійного фонду, порекомендував зареєструватися на ньому для оперативного отримання потрібної інформації у режимі онлайн.
 Особливу увагу керівник Фонду звернув на погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску боржниками до бюджету Пенсійного фонду України. Акцентував увагу присутніх на негативних наслідках нелегального працевлаштування і отримання зарплати « в конверті». Оскільки зростання пенсій сьогодні напряму пов’язане з ростом надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду необхідно дбати про його наповнення. А це відбувається більшою мірою за рахунок сплати роботодавцями єдиного соціального внеску за найманих працівників.  Він наголосив що кожному громадянину необхідно усвідомити- захистити себе він зможе тільки законним шляхом, і це можливо лише за умови оформлення трудових відносин згідно чиного законодавства. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може почуватися соціально захищеним.

 


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема