Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Протокол №3


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ПРОТОКОЛ № 3
Засідання громадської ради при Чортківській райдержадміністрації

від 05 червня 2015 року

м. Чортків

ПРИСУТНІ: члени громадської ради (список додається),  головний отаман Тернопільського обласного козацького товариства ВГО УКК, полковник Українського Реєстрового Козацтва о.В’ячеслав Кізілов  та волонтери із м.Тернополя
ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд питань внесених до плану роботи громадської ради при Чортківській РДА.
2. Щодо налагодження співпраці із волонтерами Тернопільщини.
Розпочав та провів засідання голова Громадської ради Стечишин І.С.
1.ВИСТУПИВ: Стечишин І. та коротко ознайомив присутніх  із переліком питань, які обговорювалися на попередньому засіданні та спільно із членами Громадської ради проаналізували стан розгляду.  А також виніс на розгляд питання щодо забезпечення надання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги у дитячих будинках сімейного типу, які знаходяться у с. Пастуше та С.Палашівка та потребують фінансового забезпечення у зимовий період.
ВИСТУПИЛА: Прейзнер С.  проінформувала присутніх про стан ведення документації щодо повернення Чортківського краєзнавчого музею у район. 
ВИСТУПИВ: Чепига В. та запропонував важливі питання та необхідні інформації порушувати у ЗМІ, бути активними громадянами своєї країни та не залишати людей із проблемами на самоті. Запропонував спільними зусиллями із владою ОДА та РДА  вирішувати необхідні проблеми, сприяти у вирішенні питань.
ВИСТУПИВ: Стечишин І. та запропонував послухати гостей засідання, представників волонтерських організацій Тернопільщини.
ВИСТУПИВ: головний отаман Тернопільського обласного козацького товариства ВГО УКК, полковник Українського Реєстрового Козацтва о.В’ячеслав Кізілов розповів про ситуацію на сході, про поїздки, які він організовує та закликав усіх присутніх бути активними, приєднуватися до спільноти з патріотичного виховання молоді, адже хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.
ВИСТУПИВ: Сташків М. та поцікавився останніми подіями сходу, продуктовим забезпеченням військових на передовій в зоні АТО, а також звернувся із пропозицією з метою координації дій роздрібненим волонтерам об’єднатися та закликав усіх волонтерів співпрацювати.
ВИСТУПИВ: о.В’ячеслав Кізілов і зазначив, що по його даних всі військовослужбовці забезпечені необхідними продуктами, а ми в першу чергу доставляємо на передову тепловізор, одяг, речі першої необхідності. А також збираємо кошти для придбання реанімобіля на передову і  по трошки робимо свою справу.
ВИСТУПИВ: Сташків М. та зазначив, що на засіданні колегії підносилося питання співпраці волонтерів та висловив пропозицію створити єдиний волонтерський центр.
ВИСТУПИВ: о.В’ячеслав Кізілов та наголосив на важливості патріотичного виховання молоді, підростаючого покоління . але обов’язкового спілкування з ними.
ВИСТУПИВ: Чепига В.  та висловив невдоволене ставлення щодо діяльності Православної церкви московського патріархату як на Чортківщині так і в Україні загалом та її вплив на українську спільноту.
ВИСТУПИВ: Стечишин І. виступив із пропозицією всі питання залишити для розгляду на наступне засідання  і направити голові Чортківської райдержадміністрації.
ВИСТУПИВ: Саварин Б. і запропонував відновити діяльність місцевого стрільбищі та проводити тренувальні  навчання зі стрільби  у м.Чорткові.
ВИСТУПИЛА:  Семенишин О. запропонувала піднести питання для розгляду щодо підготовки захисних споруд цивільної оборони (сховищ  та протирадіаційних укриттів)  у районі.
ВИСТУПИВ: Стечишин І. та підвів підсумки обговорених питань.

ВИРІШИЛИ:
1. Піднести питання щодо підготовки захисних споруд цивільної оборони (сховищ  та протирадіаційних укриттів)  у районі
2. Щодо забезпечення надання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги у дитячих будинках сімейного типу, у зв’язку із підвищенням цін на оплату послуг ЖКГ.
3. Заслухати повний звіт за період роботи в районній державній адміністрації заступника голови Чортківської РДА І.Вівата.
4. Звернутися в СБУ за поясненням щодо діяльності інтернет – газети «Чортківські новини», щодо висвітлення неправдивої інформації про мобілізаційну роботу в Чортківському районному військову комісаріаті.
5. Про передачу міського комунального краєзнавчого музею у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міста Чортківського району.
6. Про потребу термінового проведення необхідних ремонтних робіт на центральному районному стадіоні «Харчовик» у зв’язку з неможливістю використання даної спортивної споруди для проведення різного виду змагань, через поганий стан в якому знаходиться центральний стадіон.
7. Ввести в члени колегії заступника голови громадської ради Саварина Б.Р.
8. Запропоновано відновити діяльність місцевого стрільбищі та проводити тренувальні  навчання зі стрільби  у м. Чорткові.
9. Про можливість об’єднання всіх волонтерських організацій Чортківського району та міста Чорткова з метою створення єдиної потужної волонтерської організації, яка б координувала діяльність всіх волонтерів Чортківщини.
ПРОГОЛОСУВАЛИ: За – всі, проти – 0, утримався – 0.


Голова Громадської ради     СТЕЧИШИН І.С.

Секретар        Кінь Г.В.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема