Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Робоча поїздка до дитячого будинку сімейного типу в с.Палашівка

03.02.2020 | 16:10

 

 Сьогодні з метою підтримки сімейних форм виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського виховання заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод спільно з директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк  та завідувачем відділу, лікарем загальної практики-сімейним лікарем амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Джурин Вікторією Феник відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Барчишаків в с.Палашівка. В ході зустрічі посадовці ознайомилися із умовами проживання, виховання та утримання дітей, обговорили проблемні питання, з якими стикаються батьки-вихователі та діти-вихованці.

more...

Запрацював чат-бот для пошуку державних вакансій

03.02.2020 | 12:51

 

 Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) запускає зручний чат-бот у месенджері Telegram для пошуку актуальних вакансій на порталі carrer.gov.ua.
Career-бот, який доступний за посиланням https://t.me/CareerGovUABot, дозволяє шукати вакансії за категоріями посад (А, Б та В), а також за шестизначним кодом вакансії чи ключовим словом. В результатах пошуку відображається посилання на вебсайті carrer.gov.ua для кожної з вакансій, яка відповідає обраним параметрам пошуку.

more...

Тренінг комунікативних навичок

03.02.2020 | 08:39

 

 З метою набуття досвіду та відпрацювання навичок встановлення і підтримання конструктивного міжособистісного спілкування, 29 січня 2020 року в Чортківській районній філії проведено тренінг комунікативних навичок для безробітних осіб.

more...

Відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31.01.2020 | 15:43

 
 У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ на Чортківщині сьогодні, 31 січня, у малій залі засідань адмінбудинку відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації та при Чортківській міській раді під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод.

more...

Олексій Гончарук: У січні та лютому люди мають отримати знижену вартість платіжок, як і в грудні

31.01.2020 | 12:11

 
  У січні та лютому люди мають отримати так само знижену вартість платіжок, як в грудні. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА. Він закликав місцеву владу активніше застосовувати надані Урядом інструменти щодо зниження суми в платіжках на тепло і гарячу воду.

more...

Заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

31.01.2020 | 11:24

  

 Під головуванням заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, представники відділу районної поліції

more...

Заступник голови ТОДА Арсен Марчишак вручив почесні відзнаки «Мати-героїня» 28 жінкам

30.01.2020 | 16:54

 

 Почесні відзнаки «Мати-героїня» отримали 28 жінок – жительок Тернопільщини, які народили і виховали 5 і більше дітей. Вручав відзнаки заступник голови ТОДА Арсен Марчишак.

more...

З 19 квітня 2020 року розширюється коло платників, які зобов’язані використовувати касові апарати

30.01.2020 | 15:38

 
 Законами України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» запроваджено нові правила застосування програмних РРО та обов’язкового застосування РРО платниками податків.

more...

З першого квітня в Україні запровадять електронний лікарняний

30.01.2020 | 15:34

 

 З першого квітня 2020 року в Україні планується запровадити електронний лікарняний, – повідомив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль під час прес-брифінгу “Розвиток державних фондів соціального страхування: проблеми та перспективи” 28 січня.

more...

Президент призначив керівників Гусятинської і Шумської РДА

30.01.2020 | 14:57

 
 Президент України Володимир Зеленський призначив голів Гусятинської і Шумської районних державних адміністрацій Тернопільської області.
Гусятинську РДА очолила Галябарда Надія Володимирівна.
Головою Шумської райдержадміністрації призначено Кудлака Віталія Ярославовича.
Відповідні розпорядження Глава держави підписав 30 січня.

more...
Усього: 11231
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема