Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення в районі та місті 31-ої річниці виведення військ з Афганістану та заходів до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні

10.02.2020 | 16:40

 

 10 лютого під головуванням заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, керуючої справами апарату районної ради Тетяни Яблонь, голови  районної патріотичної спілки учасників афганської війни Михайла Заблоцького відбулося  засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення в районі та місті 31-ої річниці виведення військ з Афганістану (15 лютого) та заходів до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні (20 лютого).  За участі членів організаційного комітету обговорили план проведення заходів, висловили свої пропозиції, зауваження та доповнення щодо поставлених завдань.

more...

Про актуальні питання пенсійного забезпечення – трудовим колективам

10.02.2020 | 15:42

 

 Спеціалісти Пенсійного фонду України в Тернопільській області продовжують інформувати трудові колективи області про актуальні питання пенсійного забезпечення та електронні послуги вебпорталу Фонду. 

more...

ДІТЯМ ПОТРІБНА РОДИНА

10.02.2020 | 14:18

 

 Переоцінити важливість інституту опіки та піклування неможливо, особливо на сучасному етапі розвитку нашого суспільства, який характеризується кризовими явищами соціально-економічного характеру. Оскільки опіка (піклування) являє особливу форму державної турботи про нужденних осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки, потребують сторонньої допомоги.

more...

Олексій Гончарук: Уряд звернувся до НКРЕКП щодо розв’язання питання двох платіжок на газ та його транспортування

10.02.2020 | 10:05

 

 Уряд звернувся до НКРЕКП щодо розв’язання питання двох платіжок на газ та його транспортування. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

more...

Доступні державні послуги онлайн - запрацював додаток "Дія"

07.02.2020 | 14:47

 

 Додаток "Дія" запрацював. Перший важливий крок до держави у смартфоні - зроблено.
Відтепер дев’ять мільйонів українців можуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу, студентським квитком у своєму смартфоні. А до кінця зими українці мають отримати доступ до цифрових паспортів.

more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

07.02.2020 | 10:52

 

 Сьогодні, 07 лютого, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

07.02.2020 | 10:47

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Продан.

more...

Запроваджено державну кредитну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

07.02.2020 | 09:41

 

 Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України. Її мета - спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.
Завдання програми - посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

more...

Щодо сплати збору при набутті права власності на легкові автомобілі у 2020 році

07.02.2020 | 08:28

 

 Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

more...

Про можливість отримання інформації щодо пенсійного забезпечення у електронному вигляді під час «Днів Пенсійного фонду»

06.02.2020 | 16:40

 

 У рамках інформаційної кампанії по ознайомленню жителів області із зручними можливостями отримання інформації щодо пенсійного забезпечення у електронному вигляді спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели «День Пенсійного фонду» для жителів Ланівців, Чорткова та Тернополя.

more...
Усього: 11232
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема