Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

У Мінрегіоні обговорили проект Концепції та план реалізації державної регіональної політики

14.02.2020 | 14:02

 

 Під головуванням першого заступника Міністра розвитку громад та територій України Дмитра Живицького відбулося публічне обговорення проекту Концепції та плану реалізації державної регіональної політики та проекту Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки. Обидва документи розробив Мінрегіон на досягнення цілей 10.2. Програми діяльності КМУ «Українці, що мешкають в «депресивних регіонах». В обговоренні взяли участь народні депутати, представники міністерств та громадських організацій.

more...

Ризики нелегальної трудової міграції

14.02.2020 | 08:12

 

 Трудова міграція громадян України є актуальною темою сьогодення. Державна служба зайнятості постійно інформує населення про ризики нелегальної трудової міграції, шляхи потрапляння до трудового рабства.

more...

Обговорили заходи щодо запобігання занесення і поширення коронавірусу на Тернопільщині

13.02.2020 | 14:51

 

 У четвер, 13 лютого в облдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території області. Участь у заході взяли заступник голови ТОДА Арсен Марчишак, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук, заступник начальника-завідувач сектору медико-профілактичної роботи відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ольга Ярмоленко, виконувач об’язків директора державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Оксана Чайчук.

more...

Уряд спрямував 2,2 млрд грн на зарплати вчителям

13.02.2020 | 11:34

 Уряд спрямував додатково 2,2 млрд гривень для виплати заробітних плат вчителям. Так, виплата коштів педагогам вперше буде здійснюватися із розрахунку реальної кількості учнів, а не за торішніми даними. Це рішення  було прийняте сьогодні, 12 лютого 2020 року, на засіданні Кабміну.

more...

Уряд надав гроші на розвиток шкіл - на освітній простір та навчальне обладнання

13.02.2020 | 11:28

 

 Уряд надав субвенцію у 3,5 млрд грн для реалізації програми “Спроможна школа для кращих результатів”, яка має на меті розвиток опорних та великих шкіл. Відповідне рішення Кабмін ухвалив сьогодні, 12 лютого 2020 року.

more...

Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

13.02.2020 | 09:25

 

 Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

more...

100 днів Ігоря Сопеля: без боргів, ігрових залів та нелегальних АЗС

12.02.2020 | 10:26

 

 Минуло сто днів з моменту призначення головою Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля. Ключі від області новий очільник Тернопільщини отримав під кінець бюджетного року. Дірка у казні, пікети, політична напруга  – «бойове хрещення» виявилось складним, але одразу проявило якості нового керівника. Швидкого темпу ОДА не збавляла впродовж наступних місяців. Зараз – через сто днів - підбиває перші підсумки. Про виклики та здобутки розповідає Ігор Сопель:

more...

Зауважень до роботи немає, - в ОДА прокоментували фейк про догану очільнику області

12.02.2020 | 08:08

 

 Інформація, яку поширюють місцеві інтернет-ресурси, начебто голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель отримав догану — не відповідає дійсності.

more...

Олексій Гончарук: З 1 квітня українці отримають безоплатний гарантований пакет медпослуг

11.02.2020 | 12:16

 

 Програма медичних гарантій стартує в Україні з 1 квітня 2020 року. Наразі Міністерство охорони здоров’я України та Національна служба здоров’я України спільно з регіонами працюють над своєчасним запуском реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА.

more...

Електронна трудова книжка

11.02.2020 | 10:57

 

 Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дає змогу громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.
У «Електронній трудовій книжці» інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

more...
Усього: 11232
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема