Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Відбулось засідання медичної ради

20.02.2020 | 14:25

 

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний разом із заступницею голови райдержадміністрації, головою ліквідаційної комісії відділу охорони здоров’я Йосифою Овод відвідали КНП «Чортківська ЦКРЛ», де відбулося засідання медичної ради. Засідання пройшло під керівництвом голови медичної ради, головного лікаря КНП «Чортківська ЦКРЛ» Романа Чортківського. Присутніми були нaчaльник упрaвлiння oхoрoни здoрoв’я Тeрнoпiльcькoї oблacнoї дeржaвнoї aдмiнicтрaцiї Вoлoдимир Бoгaйчук, голова районної ради Віктор Шепета, заступник міського голови Роман Тимофій, головні лікарі КНП, завідувачі відділами, лікарі-ординатори, районні спеціалісти, лікарі загальної практики/сімейної медицини, завідувачі ФАПами.

more...

Чортківщина пам’ятає своїх Героїв…

20.02.2020 | 09:46

 

 Війна - це зараз не слово, а реальність. І кожен з нас хоче миру.
Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники ООС – справжні Герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули. Саме до таких Героїв належить наш земляк Герой-Патріот Василь Богданович Богоносюк. Минув рік, як жорстока війна обірвала його  життя.

more...

Ігор Сопель доручив забезпечити безперешкодний доступ громадян до берегів водойм

20.02.2020 | 08:25

 

 Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель доручив забезпечити безперешкодний доступ громадян до берегів водойм. Райдержадміністрації, спільно з виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, повинні провести роз’яснювальну роботу з орендарями водних об’єктів і земельних ділянок стосовно забезпечення у межах прибережних захисних смуг річок і водойм безперешкодного та безоплатного доступу громадян до берегів водойм та островів для загального водокористування.

more...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні!

20.02.2020 | 08:19

 

 Шановні мешканці краю!

Вклонімось низько тим, хто вічно буде жити!
Україна, в різні часи своєї історії,  на шляху до свободи і незалежності часто втрачала своїх найкращих синів і дочок. Серед цих героїчних людей постали і Герої Небесної Сотні.
18 лютого 2014 року народний гнів досяг свого апогею і розпочався вирішальний бій революції Гідності – цей термін вперше запровадив випускник історичного факультету ТНПУ ім. в. Гнатюка Юрій Сиротюк. Кульмінацією протистояння в наступні дні став розстріл демонстрантів 20 лютого 2014 року, більшість з яких не мали іншої зброї, крім саморобних щитів, на вулиці Інститутській.

Серед Героїв Небесної сотні – 6 наших земляків: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко та  Тарас Слободян. Ми маємо пом’янути всіх тих, хто загинув під час цих подій на Майдані, загинув за нашу свободу.
Завдяки їхній самопожертві ми маємо унікальний шанс змінити країну на краще. Вистояти, зберегти державу ми зможемо лише за умови, коли будемо згуртованими. Ми віримо, що Україна житиме в мирі, розвиватиметься та рухатиметься в обраному європейському напрямку.
Як би не було складно, які б ще випробування не випали на нашу долю, переконані — попри всі труднощі та виклики ми переможемо!
Згадаймо Героїв. Згадаймо загиблих. Згадаймо поранених. І не забуваймо живих.

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник  голови Чортківської районної державної адміністрації

more...

При Тернопільській ОДА створено Раду розвитку громад та територій

19.02.2020 | 14:26

 

 Голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель підписав розпорядження про створення Ради розвитку громад та територій при обласній державній адміністрації.

more...

Із робочої наради

19.02.2020 | 11:51

 

 Сесією Чортківської районної ради було прийнято рішення від 23.01.2020 року № 619 «Про передачу установ із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району до комунальної власності міста», відповідно до якого з 01 лютого 2020 року необхідно передати майно і установи з 01 березня 2020 року Білівської ЗОШ I-III ступенів, Бичківської ЗОШ I-II ступенів, Скородинської ЗОШ I-II ступенів,  Росохацької ЗОШ I-III ступенів Чортківської районної ради. Тому сьогодні, 19 лютого, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, голови районної ради Віктора Шепети, міського голови Володимира Шматька, секретаря міської ради Ярослава Дзиндри, начальника відділу освіти райдержадміністрації Ірини Гульки, начальника управління освіти, молоді та спорту Людмили Поліщук відбулась нарада про внесення змін до договорів на постачання природного газу, електричної енергії, послуг з розподілу природного газу, послуг з організації харчування, послуг зв’язку та інтернету, інших послуг з утримання установ у частині виключення із договорів вищезазначених закладів, оскільки підприємства-постачальники необхідно повідомити заздалегідь.

more...

Ціна на газ у лютому буде меншою, - Олексій Оржель

19.02.2020 | 10:08

 

 Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель заявив, що у цьому кварталі у платіжках на опалення суми будуть меншими - ціна на газ для споживачів знизиться ще додатково в лютому. Це стало можливим завдяки підписанню договору про транспортування газу та стабілізації ситуації на українському та європейському ринках.

more...

Робоча поїздка до дитячого будинку сімейного типу в с.Пастуше

18.02.2020 | 16:44

 

 Сьогодні з метою підтримки сімейних форм виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського виховання заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод спільно з директором  Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк  відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Козлових в с.Пастуше.

more...

Сьогодні 5-та річниця боїв за Дебальцево

18.02.2020 | 10:57

 

 У січні-лютому 2015 року відбулася головна битва між українською армією та російсько-терористичними військами. До цього часу сили АТО протягом дев’яти місяців забезпечували ізоляцію кризового району на сході України та не допускали його розширення на решту території держави. Починаючи з травня 2014 року штабом АТО було проведено понад 40 операцій з визволення території Луганської та Донецької областей від незаконних збройних формувань.

more...

Уряд захищає людей праці: цивілізовані умови роботи та легальне працевлаштування для українців

18.02.2020 | 10:09

 

 Уряд створює цивілізовані умови роботи та забезпечує легальне працевлаштування. Про кроки в цьому напрямку та про перші результати обговорили на нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

more...
Усього: 11231
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема