Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

22 січня – День Соборності України

22.01.2020 | 08:47

 Шановні мешканці Чортківщини!

 Вітаю вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!
Двадцяте століття залишило нам у спадок безліч подій минулого, які не втрачають своєї значущості та актуальності, потребують боротьби українського народу за свободу, незалежність та державність.
День Соборності України ще раз нагадує, що Україна не розділена, немає окремої Східної і Західної України, у нас єдина держава, а ми – єдиний народ!
Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.
З нагоди найвеличнішого свята українського народу прийміть найкращі привітання! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, незламного українського духу, гордості за рідну націю.
Зі святом всіх – з Днем Соборності України !

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник голови
Чортківської районної державної адміністрації

more...

Делегація Тернопільщини перебуває з робочою поїздкою в Литві

21.01.2020 | 17:01

 

 Делегація Тернопільщини, до складу якої увійшли представники управління освіти і науки, управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації, Тернопільського національного педагогічного університету, перебуває з робочою поїздкою в Литовській Республіці.

more...

Зустріч із представниками ТОВ «Нива Біла»

21.01.2020 | 16:28

 Сьогодні, 21 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно із заступником голови районної ради Петром Пушкарем, жителями села Базар та сільським головою Надією Тацій зустрілись із представниками ТОВ «Нива Біла» в особі заступника головного директора Скотта Кована.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участь у Національному проєкті «Гордість і слава України»

21.01.2020 | 15:45

 

 З метою гідного представлення світовій спільноті єдності української нації, сили національного духу та вшанування здобутків наших співвітчизників УІВЦ «Галактика» проводить Національно-патріотичний проект «Гордість і слава України». Поділитися своїми досягненнями на сторінках Книги пошани запрошують керівників підприємств, структур, організацій та окремих особистостей.

more...

Відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21.01.2020 | 12:01

 

 У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ на Чортківщині сьогодні, 21 січня,  у малій залі засідань адмінбудинку відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації та при Чортківській міській раді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного. У засіданні взяли участь: заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, заступник голови міської ради Роман Тимофій, начальник управління освіти, молоді та спорту міської ради Людмила Поліщук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька та інші члени комісій.

more...

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

21.01.2020 | 08:54

 

 15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

more...

Представникам ветеранських та громадських організацій про переваги отримання інформації з питань пенсійного забезпечення у електронному вигляді

21.01.2020 | 08:47

 

 Про переваги отримання послуг Фонду у електронному вигляді та особливості реалізації конституційного права на пенсійне забезпечення деяких категорій громадян фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області розповіли представникам «Чортківської спілки учасників АТО», Монастириського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та Тернопільської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

more...

Нові сервіси Пенсійного фонду України

20.01.2020 | 15:00

 

 Пенсійний фонд України активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадян, які сприяють відсутності виникнення потреби особистого відвідування сервісних центрів, що дає можливість уникнути черг та значно мінімізувати часові витрати як громадян, так і працівників пенсійної служби.

more...

Перерахунок пенсійних виплат з 1 січня 2020 року

20.01.2020 | 12:59

 

 У зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати у 2020 році до рівня 4723 грн., з 1 січня 2020 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.

more...

Стан захворюваності на грип в районі обговорили на нараді

20.01.2020 | 12:10

 

 Сьогодні у малому залі адмінбудинку перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів розширену нараду за участі голови районної ради Віктора Шепети, заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівниці апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, керівників структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій. 

more...
Усього: 11232
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема