Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 15.01.20 | 17:07

Центри первинної медико-санітарної допомоги Тернопільщини отримали 154 комплекти обладнання для телемедицини

 

 Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив 154 комплекти обладнання для телемедицини представникам центрів первинної медико-санітарної допомоги краю.
Обладнання, загальною вартістю 16 млн. 600 тис. гривень,  придбали за бюджетні кошти (державний бюджет – 15 млн. грн., місцеві бюджети – 1 млн. 600 тис. грн.).
У кожен такий комплект входить: оглядова цифрова камера, набір цифрових «скопічних» систем із генератором світла, монітор життєво важливих показників і 12-канальний електрокардіограф з цифровим інтерфейсом.

Відтак з робочого місця сільський лікар зможе консультуватися з профільними фахівцями: пульмонологом, ендокринологом, кардіологом, дерматологом.


«Використання засобів телемедицини дозволить суттєво покращити якість надання населенню медичних послуг. Завдяки запровадженню новітніх технологій, до консультування спеціалістів первинної ланки буде залучено кращих галузевих фахівців обласного й всеукраїнського рівнів. І консультації ці надаватимуться, фактично, в он-лайн режимі», - каже Ігор Сопель.


Завдяки цьому пацієнт зможе в стислі терміни, не витрачаючи ні часу, ні коштів на подолання великих відстаней, отримувати об’єктивні й компетентні результати обстежень стану його здоров’я.

«Вірю, що впровадження на Тернопільщині цих передових телемедичних технологій, суттєво полегшить роботу наших лікарів та допоможе у лікуванні пацієнтів, - зазначив голова обласної державної адміністрації. - Працюватимемо в цьому напрямку і надалі. Бо, переконаний, всі наші громадяни мають право на отримання якісних медичних послуг!».

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, актуальним питанням є участь області в єдиній (інтегрованій) інформаційно-аналітичній системі обліку стану здоров’я громадян України на основі електронної ідентифікації пацієнтів у закладах охорони здоров’я, збору даних профілактичних обстежень з метою подальшого використання в аналітичних, експертних і статистичних системах.

Відтак, виникла необхідність організації обласного сервера телемедицини, що дозволить отримати дистанційний доступ до високоспеціалізованої консультативної медичної допомоги незалежно від місця знаходження пацієнта та лікаря.

Окрім економії часу, ресурсів, підвищення якості надання послуг населенню, це ще і впровадження ведення статистики, що дуже важливо для обрання тактики боротьби з різними захворюваннями.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема