Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 06.12.19 | 14:01

Відзначили два важливих свята – День Збройних Сил України та Міжнародний День волонтера

 

 06 грудня 2019 року військові відзначили два важливих свята – День Збройних Сил України та Міжнародний День волонтера. Сьогодні зал військової частини А1915 був заповнений військовими. Привітати присутніх завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний, заступниця голови районної державної адміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, заступник міського голови Роман Тимофій та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку заходу настоятель храму церкви Святої Покрови Михаїл Левкович та отець Роман Герасимів Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла поблагословили захід.
З нагоди Міжнародного Дня волонтера, за активну благодійну та волонтерську діяльність, патріотизм,значний внесок у підтримку української армії нагородили спільною грамотою районної ради та райдержадміністрації волонтерів.
Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний наголосив, що сьогодні, як ніколи глибоко і гостро, наша країна і наші земляки відчувають силу і значення волонтерських місій.
"Шануємо всіх, хто боронив честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави. Від вас залежить наш спокій і мирне та вільне майбутнє! Український народ довіряє вам – своїм військовим, адже ви забезпечуєте надійну оборону, недоторканність та територіальну цілісність Вітчизни, і за це вам щира вдячність", - привітав Іван Заболотний.
Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод зазначила, що за період військових дій на території України наша армія довела всьому світу, що її міцність, насамперед, полягає в силі та незламності духу.
Дійство перепліталося з чудовими номерами художньої самодіяльності хореографічних, вокальних колективів та окремих виконавців. Шквал оплесків викликали номери, які підготували учні місцевої музичної школи та Заслужений артист естрадного мистецтва України Юрій Футуйма.
Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Ярославович подякував усім за службу Україні, побажав здоров’я, мирного неба над головою, добра та достатку.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема