Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації

17.11.2020 | 12:40

  Сьогодні під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Вітання голови райдержадміністрації Арсена Марчишака з нагоди Міжнародного дня студентів!

17.11.2020 | 08:59

  Шановні студенти! Щиро вітаю Вас зі святом молодості та надії, енергії та мрій, романтики та оптимізму – Міжнародним днем студента!

more...

Легалізація праці – запорука гідного пенсійного забезпечення

17.11.2020 | 08:00

  Одним із пріоритетних напрямків діяльності Пенсійного фонду України є інформування громадян про негативний вплив тіньової зайнятості і заробітної плати «в конвертах» на гідне майбутнє пенсійне забезпечення.

more...

В інфекційному відділенні Чортківської рай лікарні встановлено модульно кріогенну ємкость для збереження і газифікації рідкого кисню

16.11.2020 | 14:48

  Цими вихідними  в інфекційному відділенні Чортківської рай лікарні  встановлено модульно кріогенну ємкость для збереження і газифікації рідкого кисню, яка зможе забезпечити киснем пацієнтів із діагнозом COVID-19. Ємність орендована  на підприємстві «Львівський хімзавод» і вміщає 8 тонн рідкого кисню, що значно полегшує доставку такого необхідного газу для хворих.

more...

УВАГА! ЗМІНЕНО РЕЖИМ РОБОТИ

16.11.2020 | 12:58

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” ЗМІНЕНО РЕЖИМ РОБОТИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

more...

Відзначили кращих працівників сільського господарства

16.11.2020 | 12:40

   Традиційно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства, тож 16 листопада у малій залі засідань адмінбудинку голова райдержадміністрації Арсен Марчишак кращим працівникам вище вказаної галузі вручив нагороди, а саме:

more...

ШАНОВНІ ХЛІБОРОБИ, ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЧОРТКІВЩИНИ!

15.11.2020 | 08:00

  Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

more...

Уже цими вихідними у Чортківському районі діятиме карантин вихідного дня!

13.11.2020 | 20:48

  Як це працюватиме та які міри будуть прийматись уже від завтра, 14 листопада, говорили сьогодні на позачерговому засіданні комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації, яку очолив голова районної державної адміністрації Арсен Марчишак.
 

more...

Голова райдержадміністрації Арсен Марчишак ознайомився із діяльністю ДП "Чортківське лісове господарство"

13.11.2020 | 16:51

   12 листопада голова райдержадміністрації Арсен Марчишак, заступник голови  райдержадміністрації Іван Заболотний та т.в.о. директора ДП "Чортківське лісове господарство" Юрій Кравець здійснили робочу поїздку для початку в Колиндянське лісництво ДП "Чортківське лісове господарство" де ознайомилися з технологією вирощування декоративних рослин. Відтак, оглянули виробничий процес вивезення, зберігання, сортування та реалізації лісової продукції у лісопромисловому комплексі, що  в с. Озеряни у Борщівському районні.  У рамках робочої поїздки, візитери також відвідали цех з переробки деревини та ознайомилися з великим асортиментом продукції.

more...

Про пенсійне забезпечення під час прямої телефонної лінії

13.11.2020 | 10:33

  Cпеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові прямі телефонні лінії для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів, під час яких громадяни мали нагоду оперативно вирішити питання щодо пенсійного забезпечення.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема