Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

22.09.2017 | 14:32

 

 За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.

more...

Оголошення

22.09.2017 | 09:45

 З метою підготовки приміщення Чортківського районного центру зайнятості  до початку опалювального періоду, центр зайнятості оголошує конкурсний відбір суб`єктів господарювання, фірм, які спеціалізуються:
• на проведенні робіт  з огляду (обстеження)  у громадський будівлі  стану герметезації вводів інженерних мереж.
• на проведенні робіт з перевірки (чистки) димових і вентиляційних каналів з метою визначення їх придатності для відводу продуктів згоряння та відповідної вентиляції при спалюванні газу .

more...

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

22.09.2017 | 08:22

 У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

more...

На Чортківщині відкрили оновлений Центр обслуговування платників

21.09.2017 | 12:22

    В урочистій атмосфері у присутності платників податків, представників громадських та підприємницьких організацій, засобів масової інформації та працівниками Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області голова райдержадміністрації Михайло Сташків спільно із головою районної ради Віктором Шепетою та начальником Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Русланом Цвігуном перерізали сьогодні, 21 вересня, символічну стрічку при вході до Центру обслуговування платників, який розташований на 1 поверсі, в лівому крилі адмінбудинку.
 

more...

Різдво Пресвятої Богородиці - 21 вересня

21.09.2017 | 10:46

   Різдво Пресвятої Богородиці - 21 вересня. У невеличкому галілейському місті Назареті жила літня подружня пара - Іоаким і Анна. Обоє були праведні і благочестиві. Святе подружжя Іоаким і Анна довгий час були бездітними і плакали про те, що у них немає дітей. Одного разу Іоаким у велике свято приніс в Єрусалимський храм дари Господу Богу. Але священик не захотів прийняти дарів Іоакима, тому що він був бездітний, а діти вважалися благословенням Божим.

more...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

20.09.2017 | 16:23

   Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

more...

Основне питання порядку денного - ліквідація наслідків стихії, пов’язаної із складними погодними умовами на території Чортківського району

20.09.2017 | 16:14

   20 вересня відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації, голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації Михайло Сташків.

more...

У селі Шманьківці відбулося виїзне засідання оргкомітету з підготовки до обласного фестивалю мистецтв української національно-патріотичної пісні «Червона калина»

20.09.2017 | 10:08

 18 вересня відбулось виїзне засідання оргкомітету з підготовки до обласного фестивалю мистецтв української національно-патріотичної пісні «Червона калина» (14 жовтня), яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Віват у селі Шманьківці, за участі голови районної ради Віктора Шепети, депутата обласної ради Володимиром Заліщуком, депутата районної ради Євгена Шкабара, директора РБК ім. К.Рубчакової Йосифи Овод, головного спеціаліста відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Марії Мельник де було напрацьовано основні напрямки роботи щодо підготовки програми заходу та обговорено ряд організаційних питань. Даний фестиваль приурочений 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії, до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва, Дню захисника України та 136-ій річниці від Дня народження Степана Чарнецького.

more...

Голова райдержадміністрації Михайло Сташків провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

19.09.2017 | 15:58

   19 вересня голова райдержадміністрації Михайло Сташків  провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чортківській районній державній адміністрації. Порядок денний включав наступні питання:  епізоотична ситуація щодо сказу та методи його профілактики на території Чортківського району.

more...

З робочою поїздкою у населені пункти району

19.09.2017 | 14:46

 Керівництво Чортківського району продовжує огляд об’єктів, фінансування яких здійснюється у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та співфінансування районної ради. З черговим робочим візитом 14 вересня голова  районної державної адміністрації Михайло Сташків разом з народним депутатом України Олегом Барною відвідали села  Коцюбинчики, Кривеньке, Свидова та Біла. На огляді об'єктів також були присутні депутат обласної ради Василь Градовий, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька, помічник народного депутата України Ігор Красовський. Традиційно метою поїздки - аналіз використання зазначених коштів та якість виконання ремонтних робіт по реалізації енергозберігаючих проектів в даних населених пунктах району.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема