Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Патріотично – виховні заходи із персоналом Чортківської УВП (№ 26) до відзначення 3-ї річниці Дня Героїв Небесної Сотні

23.02.2017 | 14:36

   20-е лютого 2014-го року стало переломною датою надії на краще для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної, кримінально-комуно-кегебістско-олігархічної химе-ри, багатонаціональний український народ пробудився. Він встав перед тираном і не залишився у смертельної байдужості до майбутнього своїх дітей, до теперішнього своєї, даної Богом душі, до гідності та честі свого доброго імені.

                                                                                

more...

Військова служба за контрактом — запорука гідного життя

23.02.2017 | 14:33

 Служба за контрактом — це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні.

more...

Сергій Савчук: Україна та Казахстан підписали Договір про участь нашої країни у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017»

23.02.2017 | 14:19

 23 лютого 2017 року у Міністерстві закордонних справ Казахстану відбулося підписання Договору про участь України у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017», яка проходитиме у м. Астана з 10 червня по 10 вересня цього року. Тема виставки – «Енергія майбутнього».

more...

5 міфів про госпітальні округи

23.02.2017 | 14:17

Уряд розпочав реформу в сфері охорони здоров’я, одним з елементів якої є формування госпітальних округів. Процес їх створення тільки стартував, але вже обріс різними міфами, які нерідко використовуються на місцевому рівні для збурення суспільства. Спростовуємо п’ять найбільш поширених міфів. 

more...

Відбулося засідання районного антикризового енергетичного штабу

23.02.2017 | 14:12

 У райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання  районного антикризового енергетичного штабу.

more...

Сергій Савчук: Український ринок «зелених» проектів може бути цікавий для інвесторів Казахстану

22.02.2017 | 16:22

 21 лютого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, очолюючи українську делегацію, прибув до м. Астана (Казахстан) і провів зустріч з представниками Національного агентства з питань експорту та інвестицій «KAZNEX INVEST», з якими обговорив інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики в Україні та ефективні шляхи залучення інвестицій у цю сферу.

more...

Старости в селах об’єднаних громад: що змінює новий закон

22.02.2017 | 16:17

 У 366 створених в Україні об’єднаних територіальних громадах обрано вже 330 старост, ще близько 1000 осіб виконують обов’язки старост. Попри те, що вони надають послуги сотням тисяч людей у селах і селищах об’єднаних громад, статус старост та їхні функції до останнього часу були нечіткими і остаточно не закріпленими в законодавстві.

more...

Відбулася апаратна нарада

22.02.2017 | 14:14

  Сьогодні, керівник апарату райдержадміністрації Л.З.Мельник провела апаратну нараду із працівниками апарату райдержадміністрації. В ході засідання було заслухано ряд питань, зокрема про планування роботи, про дотримання контролю за виконанням доручень та розпоряджень голів райдержадміністрації та облдержадміністрації, а також дотримання трудової дисципліни.

more...

Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії

22.02.2017 | 09:18

   Програма Агентства США з міжнародного розвитку «Лідерство в економічному врядуванні» запроваджує навчання для представників малого та середнього підприємництва «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії», з метою отримання практичних навичок для організації експортної діяльності та вміння формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвитку міжнародних контактів.
  

more...

Участь голови райдержадміністрації Михайла Сташківа у президії районної ради

22.02.2017 | 08:56

 21 лютого голова райдержадміністрації Михайло Сташків взяв участь у засіданні президії районної ради, яку провів голова районної ради Віктор Шепета. Депутати погодили порядок денний чергової сесії райради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема