Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

03.12.2019 | 09:19

 

 18 грудня (середа) о 10.00 годині в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
                                                                                                                                    

                                                                                                                                  Оргкомітет

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось засідання комісії

06.12.2019 | 15:36

 

 Сьогодні під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод відбулось засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

more...

Відзначили День Збройних Сил України

06.12.2019 | 14:45

 

 Сьогодні, 06 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з військовослужбовцями поклали гірлянду слави, квіти та свічі до підніжжя пам’ятника Герою України, генерал- майору Сергію Кульчицького та меморіалу Героїв Чортківщини.

more...

Спеціалісти Фонду взяли участь у семінарах для безробітних громадян

06.12.2019 | 14:42

 

 Одним із головних напрямків інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області є підвищення обізнаності тимчасово безробітних громадян щодо переваг легальної зайнятості та змін у пенсійному законодавстві. З цією метою представники Фонду взяли участь у інформаційних семінарах для осіб, які перебувають на обліку у Тернопільському міськрайонному центрі та Збаразькій, Зборівській і Чортківській філіях Тернопільського обласного центру зайнятості.

more...

Відзначили два важливих свята – День Збройних Сил України та Міжнародний День волонтера

06.12.2019 | 14:01

 

 06 грудня 2019 року військові відзначили два важливих свята – День Збройних Сил України та Міжнародний День волонтера. Сьогодні зал військової частини А1915 був заповнений військовими. Привітати присутніх завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний, заступниця голови районної державної адміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, заступник міського голови Роман Тимофій та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку заходу настоятель храму церкви Святої Покрови Михаїл Левкович та отець Роман Герасимів Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла поблагословили захід.

more...

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

06.12.2019 | 10:12

 

 На Тернопільщині цьогоріч понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку 2019-го в закладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334 малюки.

more...

Мінрегіон працює над розробкою Концепції державної житлової політики, — Альона Бабак

06.12.2019 | 09:50

 

 Мінрегіон працює над розробкою Концепції державної житлової політики, яка визначатиме пріоритети та конкретні кроки щодо вирішення системної проблеми забезпечення житлом людей, які цього потребують. Про це повідомила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час презентації плану діяльності міністерства на 2019-2024 роки.

more...

Шановні ветерани, військовослужбовці - захисники України!

06.12.2019 | 08:14

 

 6 грудня весь український народ відзначає день народження своїх Збройних сил.
Сьогодні ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави! Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!
Український народ довіряє вам – своїм військовим, адже ви забезпечуєте надійну оборону, недоторканність та територіальну цілісність Вітчизни, і за це вам щира вдячність!
Зичу вам здоров’я та сил, миру та спокою, добра та достатку вашим оселям! Незламної волі, успіхів, нехай серця наповнюють почуття гордості та патріотизму за свою справу та на благо українського народу!

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
перший заступник голови
Чортківської районної
державної адміністрації

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів районну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат

05.12.2019 | 17:10

 

 Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного сьогодні, 05 грудня, відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

more...

Працювала комісія для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

05.12.2019 | 15:47

 

 Сьогодні, 05 грудня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

more...

Всеукраїнський тиждень права

05.12.2019 | 14:02

 

 В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема