Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Жителі с. Касперівці звернулися до керівника району з важливим питанням

01.03.2021 | 15:50

  Ремонт місцевих доріг є одним із основних питань, яке здебільшого турбує  жителів краю. Отож, сьогодні, до голови Чортківської райдержадміністрації Володимира Шипітка звернулися жителі села Касперівці (Заліщицький район) з питанням щодо необхідності ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення  Т-20-15 Борщів-Заліщики, на ділянці в с. Касперівці. Під час особистого прийому йшлося і про наслідки зруйнованого відрізку дороги – руйнування двох мостів, а саме: через річки «Серет» і «Тупа».

more...

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

01.03.2021 | 10:30

  В Україні буде реалізовано дієву судову реформу, яка гарантуватиме право кожного громадянина на чесний, незалежний та справедливий суд. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» у Києві.

more...

Вивільненим працівникам РДА служба зайнятості Чортківщини сприяє у працевлаштуванні!

26.02.2021 | 15:47

  Якщо на підприємствах, в організаціях, установах передбачається масове вивільнення працівників, фахівці служби зайнятості надають ряд послуг та консультацій як роботодавцю, так і вивільнюваним працівникам. Так, до моменту вивільнення працівників, в грудні 2020 року та в січні 2021 року, працівники Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели зустрічі з керівництвом та з вивільнюваними працівниками РДА, під час яких мова йшла про актуальні на ринку праці вакансії, соціальні послуги служби зайнятості.

more...

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації

26.02.2021 | 15:28

  Сьогодні, 26 лютого, у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації, в режимі відеозв’язку, взяли участь голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко, перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Михайло Демчук, голова Чортківської районної ради Марія Чупрій, голови об’єднаних територіальних громад новоствореного Чортківського району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, члени районної постійної комісії з питань ТЕБ та НС.

more...

Мобільна група розпочинає вакцинацію медиків Тернопільщини від COVID-19

25.02.2021 | 11:57

  Сьогодні до роботи приступає перша мобільна бригада з імунізації, яка пройшла кваліфіковане навчання у Києві.

more...

150-річчя від дня народження Лесі Українки

25.02.2021 | 11:49

  25 лютого лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

Нагадуємо, що з нагоди ювілею впродовж тижня у Борщівському обласному комунальному краєзнавчому  музеї приходить книжково-ілюстративна виставка під назвою «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я» з нагоди 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки.

more...

Робоча поїздка у Борщівську районну лікарню

25.02.2021 | 09:32

 24 лютого, під час робочої поїздки, перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Михайло Демчук, з робочою поїздкою, спільно із головою Борщівської райдержадміністрації Юрієм Гуцулом побували у Борщівській районній комунальній лікарні, де надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

more...

Перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Михайло Демчук відвідав виставку

24.02.2021 | 17:57

  24 лютого, напередодні  150-річчя від дня народження Лесі Українки, – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Михайло Демчук відвідав Борщівський обласний комунальний краєзнавчий музей Тернопільської області де було представлено  книжково-ілюстративну виставку під назвою «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я».

more...

Відбулася робоча нарада

24.02.2021 | 16:54

    24 лютого перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Михайло Демчук провів робочу нараду  щодо вирішення питання по здійсненню  виплат працівникам, що перебувають у соціальній відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами райдержадміністрацій районів, які приєднуються до Чортківської райдержадміністрації. 

more...

Призначено першого заступника голови Чортківської РДА Михайла Демчука

24.02.2021 | 08:52

     КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ
Сьогодні, 24 лютого, голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко призначив Михайла Демчука на посаду першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження № 7-к від 23 лютого 2021 року.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема