Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Михайло Сташків провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації

29.03.2017 | 17:19

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Сташків провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації у роботі якої взяли участь запрошені члени колегії, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації.

more...

Легалізація заробітної плати – гідне забезпечення майбутнього кожного з нас

29.03.2017 | 12:27

 Крім багатьох інших негараздів, сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати.

more...

На Чортківщині відбувся традиційний міжобласний турнір з волейболу серед дівчат, приурочений пам'яті першого директора Чортківської ДЮСШ А.Й.Романюка

29.03.2017 | 12:09

 28 березня голова райдержадміністрації Михайло Сташків та заступник голови РДА Іван Віват відвідали спортивний зал Чортківської ДЮСШ, де відкрили традиційний міжобласний турнір, приурочений пам'яті першого директора Чортківської ДЮСШ А.Й.Романюка. Це вже 7-й по рахунку турнір з волейболу серед дівчат. 

more...

Мешканці Тернопільщини можуть навчатися в Польщі

29.03.2017 | 09:04

 На Тернопільщині перебуває делегація Ключборського повіту Республіки Польща.  Мета візиту - налагодження співпраці в освітній та медичній сферах.
Делегація зустрілася з керівництвом обласної державної адміністрації та представниками Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.
Заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик наголосив, що з Підкарпатським воєводством Республіки Польща налагоджено співпрацю і реалізовується чимало спільних проектів.

more...

Степан Барна: Якщо хабарників затримують, а не "покривають" - значить, зміни є

28.03.2017 | 16:59

 Жодна посада, ранг, політична приналежність тощо не врятують посадовця у Тернопільській області, якщо він – корупціонер. І дуже добре, що Служба безпеки України та правоохоронні органи активно працюють у напрямку виявлення порушників.  На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА під час теле-ефіру на каналі ТТБ.

more...

Відбулася нарада з працівниками апарату райдержадміністрації

28.03.2017 | 16:16

 Нараду з працівниками апарату райдержадміністрації сьогодні провела керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник.

more...

Степан Барна представив Стратегію розвитку Тернопільщини на Європейському Конгресі

28.03.2017 | 14:25

 У м.Краків (Республіка Польща) 27-29 березня відбувається ІІІ-й Європейський Конгрес Місцевого Самоврядування. Участь бере делегація з Тернопільщини на чолі з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною та головою обласної ради Віктором Овчаруком, також у її складі представники місцевого самоврядування та бізнес-істеблішменту області.
Виступаючи спікером у панельній дискусії «Як збудувати стратегію розвитку регіону і ефективно її впроваджувати», голова Тернопільської ОДА Степан Барна звернув увагу, що стратегічною метою побудови нової Тернопільщини є формування конкурентоспроможної економіки та підвищення стандартів життя жителів області.

more...

Хто може бути опікуном, піклувальником дитини, яка набуває статусу дитини – сироти, або дитини позбавленої батьківського піклування, або такою дитиною, яка має статус але втратила опікуна

28.03.2017 | 09:49

 Опікуном, піклувальником призначається переважно особа, яка перебуває у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними, можливості особи виконувати обов’язки опікуна чи піклувальника. Згідно статті 244 Сімейного кодексу України, опікуном, піклувальником дитини може бути за її згодою повнолітня дієздатна особа.

more...

До 150-річчя від Дня народження блаженного епископа Григорія Хомишина

28.03.2017 | 09:37

 У суботу, 25 березня, у приміщенні районного комунального будинку культури ім.Катерини Рубчакової відбулась духовна академія з відзначення 150-ліття з дня народження Блаженного священномученика Григорія Хомишина.

more...

Представники влади та громадських організацій підписали меморандум про підготовку загонів територіальної оборони

27.03.2017 | 15:09

 Підготовка загонів Територіальної оборони – це спільне завдання, переконані на Тернопільщині. Ті, хто у разі наступу агресора, готовий стати на захист області, повинні мати достатньо високий рівень як теоретичної так і практичної підготовки. Тому, щоб обороноздатність краю була максимальною, Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна рада, міська рада та майже два десятки громадських організацій підписали 24 березня Меморандум про співпрацю.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема