Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Шановні краяни!

28.12.2019 | 10:58

 

 Від усього серця вітаю усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Рік, що минає, приніс Українській державі багато знакових подій, які обов’язково залишаться не лише у нашій пам’яті, а й назавжди ввійдуть в літопис новітньої історії країни.
Мир і спокій, свобода і незалежність, добробут та єдність – ось головні прагнення кожного українця. І за те, що сьогоднішнє свято стало можливим, уклонімося насамперед славним українським воїнам. Тим, хто зараз не за багатим святковим столом, а в холодному зимовому окопі. Хто не з келихом у руці, а з автоматом напоготові. Усі ми щиро вдячні українським військовим за мирну святкову ніч!
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини та рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас.
Тож щиро зичу, аби Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення найамбітніших планів та задумів. Нехай серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням. Бажаю зустріти ці чудові свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай прийдешній рік стане щедрим на успіхи та принесе приємний смак перемоги як Україні, так і кожному з нас. А Вифлеємська зірка на небі осяє світлом своїм наші душі, подарує надію, зміцнить віру, запалить в серцях полум'я любові.
Христос Рождається! Славімо його!

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
перший заступник голови
Чортківської районної
державної адміністрації

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

20-річчя журналістської діяльності

17.01.2020 | 13:05

 

 Сьогодні, 17 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно з головою районної ради Віктором Шепетою привітали редактора ТОВ редакції газети «Голос народу» Любомира Габуського із 20-річчям журналістської діяльності.

more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

17.01.2020 | 12:48

 

 Під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

До РДА із щирими віншуваннями, колядками та щедрівками завітали вихованці Улашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

17.01.2020 | 12:02

 

 Сьогодні до районної державної адміністрації із щирими віншуваннями, колядками і щедрівками завітали вихованці Улашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі із директором закладу Андрієм Дідиком та начальником відділу освіти райдержадміністрації Іриною Гулькою.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

17.01.2020 | 11:50

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Продан.

more...

На Тернопільщині відбудеться міжобласне свято з нагоди Дня Соборності України

17.01.2020 | 10:40

 Міжобласна акція «Збруч – ріка єднання!», присвячена Дню Соборності України, відбудеться 22 січня у смт Гусятин.

Участь у ній візьмуть представники Тернопільської і Хмельницької областей.

more...

Військова служба за контрактом — запорука гідного життя

17.01.2020 | 08:38

 

 Служба за контрактом — це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні.
Активну роз'яснювальну роботу з цього приводу ведуть фахівці Чортківської районної філії спільно із військовим комісаріатом. З цією метою, 10 січня 2020 року відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних громадян віком від 18 до 60 років.

more...

Законопроект, необхідний для завершення формування спроможних громад і районів, готовий до голосування у Верховній Раді України

16.01.2020 | 16:05

 

 15 січня 2020 року Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №2653 від 20.12.2019 і рекомендував парламенту прийняти його в першому читанні.

more...

16 січня – День пам’яті «кіборгів» Донецького аеропорту

16.01.2020 | 09:51

 

 Україна 16 січня вшановує пам'ять «кіборгів», які загинули внаслідок підриву терміналу донецького аеропорту в січні 2015 року. Героїчна оборона летовища тривала 242 дні.
Бої за встановлення контролю над летовищем донецького Міжнародного аеропорту тривали між українськими силовиками і незаконними збройними формуваннями з 26 травня 2014 року до 21 січня 2015 року.

more...

Центри первинної медико-санітарної допомоги Тернопільщини отримали 154 комплекти обладнання для телемедицини

15.01.2020 | 17:07

 

 Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив 154 комплекти обладнання для телемедицини представникам центрів первинної медико-санітарної допомоги краю.

more...

На нараді обговорили питання передачі комунальних установ

15.01.2020 | 15:37

 

 Сьогодні, 15 січня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод, голови районної ради Віктора Шепети, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, заступника начальника - начальника відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Чортківського управління ГУ ДФС у Тернопільській області Івана Гавора відбулась нарада стосовно передачі комунальних установ району до Чортківської МОТГ.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема