Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

ОГОЛОШЕННЯ!

19.08.2019 | 11:00


  

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено нараду з організації осіннього призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

20.08.2019 | 11:36

 
 Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком українців! Складовою частиною військового обов'язку є строкова служба в армії.

Сьогодні, 20 серпня, перший заступник голови райдержадміністрації  Іван Заболотний  провів нараду з представниками органів місцевого самоврядування щодо підготовки до проведення осіннього призову громадян на військову службу. 

more...

Звернення громадян за призначенням пенсії відбуватимуться в “один дотик”

20.08.2019 | 09:42

 
 Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду.
Cервіс передбачає:
подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);
після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

more...

День прапора та День Незалежності – основні заходи на Тернопільщині (програма)

20.08.2019 | 09:37

 
 Основні урочисті заходи обласного рівня з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності відбуватимуться впродовж трьох днів – 22, 23 та 24 серпня.
У четвер, 22 серпня, розпочнеться зібрання громадськості та святковий концерт художніх колективів і солістів цього культурно-мистецького закладу.
Час: о 18:00 год.
Місце: обласна філармонія. Вхід вільний.

more...

На Тернопільщині відзначили 370–річчя Зборівської битви (фото)

20.08.2019 | 09:32


 370-річчя Зборівської битви, яка стала переможною для української армії, відзначили 18 серпня у Зборові. Під супровід дитячого духовного оркестру та козаків відбулася урочиста хода за участі представників влади, військових, духовенства та громадськості. Всечесні отці відправили панахиду біля Козацької могили, після чого відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку.

more...

#CпоживачВМережі: як захиститися від недобросовісних Інтернет-продавців

20.08.2019 | 09:28

 
 Чимало з нас користуються Інтернетом, аби, не виходячи з дому, придбати необхідні товари. Втім, ніхто не застрахований від зустрічі із недобросовісними продавцями. Як захистити свої гроші та нерви?  Перш ніж здійснити покупку, з’ясуйте:
• найменування та місцезнаходження продавця;
• основні характеристики продукції;
• ціну;
• порядок прийняття претензій;
• умови гарантії та поставки;
• порядок повернення та обміну товару.

more...

З 1 вересня школярі вивчатимуть фінансову грамотність за новими підручниками

20.08.2019 | 08:15

 
 Учні 9-х та 10-х класів отримають нові навчальні матеріали, що допоможуть їм освоїти фінансову грамотність. Їх презентували сьогодні, 16 серпня 2019 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки.
Програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?» було створено 2019 року.

more...

Доступних ліків стало більше: набрав чинності новий Реєстр

20.08.2019 | 08:12

 
 МОЗ України затвердило новий перелік препаратів програми «Доступні ліки». Упродовж наступних шести місяців українці з серцево-судинними захворюваннями, діабетом 2 типу та бронхіальною астмою зможуть отримати 78 препаратів абсолютно безоплатно, ще 176 - з невеликою доплатою.

more...

Зручно, швидко, дистанційно! Більше 30 безробітних жителів Чортківщини вже мають власний «електронний кабінет шукача роботи»

19.08.2019 | 11:49

 
 Державна служба зайнятості, використовуючи нові технології, активно запроваджує сучасні підходи в обслуговуванні громадян. Так, кожен шукач роботи чи безробітний, зареєстрований у  Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості , може скористатися сервісом «Електронний кабінет шукача роботи» на Інтернет-ресурсі державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua (https://ter.dcz.gov.ua/cabinet).

more...

Діалоговий майданчик з питань професійної орієнтації населення — сучасна платформа співпраці служби зайнятості із соціальними партнерами

19.08.2019 | 11:43

 
 У зв'язку з дисбалансом між попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці України, необхідністю проведення активної системної профорієнтаційної роботи з населенням у взаємодії з різними сторонами соціального партнерства на базі Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості створено Діалоговий майданчик з питань професійної орієнтації населення.

more...

Відбулась відеонарада

19.08.2019 | 10:53

 
  Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний взяв участь у щотижневій відеонараді, яку провів  тимчасово виконувач обов’язків голови обласної державної адміністрації Іван Крисак з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, виконувач обов`язків керівника апарату райдержадміністрації Володимир Коцюк, представники об`єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема