Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Інформація за останній період фонду соціального страхування

30.12.2021 | 10:58

 Щомісячні страхові виплати для потерпілих і їх родин зросли на 15,5%
Середній розмір щомісячної страхової виплати від Фонду соціального страхування України для потерпілих на виробництві, зокрема для медиків внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19, і членів їх родин склав 4,4 тисячі гривень за підсумками 10 місяців 2021 року.
Виплати зросли на 0,59 тис. грн, або 15,5% порівняно з січнем–жовтнем минулого року.

more...

ДОБІРКА КОРОТКИХ ПРАВОВИХ ПОРАД

09.12.2021 | 09:34
  Напередодні 10 грудня – Дня безоплатної правової допомоги, приуроченого до Всесвітнього Дня прав людини, фахівці Чортківського місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготували декілька  коротких правових порад для громадян, які допоможуть у повсякденному житті:
more...

Нарада щодо утримання автомобільних доріг у зимовий період

08.12.2021 | 16:48

  Про ступінь готовності дорожнього господарства Чортківщини до зимового сезону та забезпечення необхідними протиожеледними матеріалами йшлося сьогодні на робочій нараді яку провели перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук спільно із заступницею голови райдержадміністрації Галиною Молчановою  з представниками дорожньо-експлуатаційних організацій.

more...

«єПідтримка» - державна Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину

08.12.2021 | 14:41

   З 19 грудня в Україні стартує ініційована Президентом України Програма підтримки бізнесу, який зазнав втрат під час карантину.
Мета Програми - цільове фінансування бізнесу від держави шляхом надання підтримки громадянам України.

more...

Відзначили День місцевого самоврядування

08.12.2021 | 12:51
  7 грудня заступник  голови районної державної адміністрації Степан Новінчук привітав з Днем місцевого самоврядування працівників районних та міських рад, депутатів різних рівнів, людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, тобто усіх хто представляє інтереси жителів нашого району у вирішенні найскладніших життєвих питань.
more...

Відбулося онлайн-засідання робочої групи

08.12.2021 | 08:57

  7 грудня  під головуванням  начальниці управління освіти Ольги ХОМИ відбулося онлайн-засідання робочої групи з розроблення  проєкту Стратегічного плану розвитку системи закладів професійної освіти Тернопільської області на  2022-2027 роки за участю експертів зі стратегічного планування, консультантів  програми ЄС для підтримки реформ професійно-технічної освіти в Україні « EU4SKILLS: Кращі навички для життя в Україні» Василя Кашевського, Ігоря Воляника.

more...

Онлайн-нарада при голові облдержадміністрації Володимиру Трушу

07.12.2021 | 15:44

  Про формування бюджетів на 2022 рік, використання державних субвенцій та хід вакцинальної кампанія на Тернопільщині — ключові питання онлайн-наради  при голові облдержадміністрації Володимиру Трушу, в якій від райдержадміністрації взяли участь  перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук спільно із заступницею голови райдержадміністрації Галиною Молчановою та начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Ізвєковою.

more...

Чортківська РДА долучилась до флешмобу з нагоди відзначення Всесвітнього дня української хустки

07.12.2021 | 14:21

  Неймовірно красиві хустини в народному стилі білих, синіх, червоних, чорних, зелених  кольорів уквітчали сьогодні прекрасну половину Чортківської райдержадміністрації та Чортківської районної ради, представниці  приоділися в традиційний оберіг та символ жіночності – українську хустку і тим самим приєдналися до флешмобу приуроченого Всесвітньому дню української хустки, який відзначають 7 грудня в цьому році  вже втретє.
-

more...

Сьогодні Збройним Силам України виповнюється 30 років!

07.12.2021 | 09:04

  Український народ не перестає  пишатися  своєю армією, яка залишається на варті незалежності й суверенітету .
Тому, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України в Центрі культурних послуг ім. К.Рубчакової  відбувся урочистий  захід за участі народних, обласних депутатів,  владики Дмитра Григорака, отця Михаїла Левковича, військовослужбовці військової частини А 1915, працівників військового комісаріату, учасників АТО, працівників державних установ.
Під час урочистостей  до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук.

more...

Вручили Почесну грамоту учаснику бойових дій Андрію Степовому

06.12.2021 | 15:44

  Сьогодні від імені голови райдержадміністрації Володимира Шипітки перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук спільно із заступницею голови райдержадміністрації Галиною Молчановою вручили Почесну грамоту учаснику бойових дій Андрію Степовому за самовіддане виконання службового обов’язку, мужність, героїзм і вагомий внесок у загальну справу оборони України та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема