Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

17.07.2018 | 08:15
more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідав оргкомітет щодо відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України та вшанування пам’яті жертв розстрілу в’язнів Чортківської тюрми в липні 1941 року в місті Умань

17.07.2018 | 17:37

 Про підготовку до святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України та вшанування пам’яті жертв розстрілу в’язнів Чортківської тюрми в липні 1941 року в місті Умань йшлося під час засідання організаційного комітету під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук. Також у засіданні взяли участь заступник голови районної ради Петро Пушкар, представники міської ради, духовенство та члени організаційного комітету.
 

more...

Презентація Проекту «Міжнародна освітня соціальна програма IESP Україна-США»

17.07.2018 | 16:25

 За ініціативи уповноваженого члена Управи Шкільної Ради США Світлани Хмурковської та голови ГО «Центр ІНІЦІАТИВА» Олександра Хотюка у малій залі адмінбудинку був проведений захід щодо реалізації Проекту «Міжнародна освітня соціальна програма IESP Україна-США», основним напрямком якого є створення умов та надання засобів для покращення знань англійської мови для дітей, які не мають такої можливості, а також розвитку міжнародного партнерства між Україною та США.
У заході взяли участь голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керівники освіти та освітніх  закладів району, ОТГ, міста та зацікавлені особи.

more...

Зустріч за круглим столом

17.07.2018 | 14:25

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела зустріч з головою Скородинської сільської ради Михайлом Шатковським, головою Бичківської сільської ради Володимиром Драбинястим, начальником відділу у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Любомиром Хом’яком, директором ТзОВ «Скородинський фільварок» Олегом Олійником, юрист-консультантом ТзОВ «Скородинський фільварок» Іриною Цвігун та жителями сіл Скородинці та Бичківці.

more...

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації

17.07.2018 | 11:22

 17 липня у малій залі засідань адмінбудинку під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації. У засіданні комісії взяли участь члени комісії. 

more...

Держава дбає про дітей учасників АТО. Для них вступ у виші відбувається позачергово

17.07.2018 | 10:38

 Держава вміє віддячувати всім, хто працює задля її розвитку та збереження територіальної цілісності, хто захищає її кордони, свої сім’ї та родини. Саме тому держава стимулює військовослужбовців, забезпечує їм та їхнім рідним різні соціальні пільги, підтримує та допомагає. Не залишаються поза увагою й діти учасників АТО та самі учасники АТО, які вступають до вищих навчальних закладів. Для них передбачили різні можливості, які гарантують обов’язковий вступ до вишу та ще й з відшкодуванням коштів у випадку навчання на платній формі.

more...

Керівник апарату райдержадміністрації провела апаратну нараду

17.07.2018 | 10:21

 17 липня  керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

17.07.2018 | 09:33

 Як змінилися норми щодо виїзду при наявності боргу зі сплати аліментів?
Вже з лютого батьки, які проживають з дитиною, отримали змогу без перешкод виїжджати за кордон з дитиною, якщо другий з батьків має заборгованість з аліментів 6 і більше місяців.
У новому пакеті ми пішли ще далі.
Безперешкодно поїхати з дитиною в іншу країну можна буде, якщо той з батьків, який проживає окремо, має заборгованість з аліментів 4 місяці. А для дітей з інвалідністю та тяжко хворих дітей – цей строк скорочено до 3 місяців.

more...

На Тернопільщині відбудеться ХІХ фестиваль «Дзвони Лемківщини»

17.07.2018 | 08:28

 З 3 до 5 серпня поблизу міста Монастириська на Тернопільщині відбудеться щорічний фестиваль лемківської культури – «Дзвони Лемківщини». Уже вдев’ятнадцяте в урочищі «Бичова» зберуться учасники та гості фестивалю не лише з України, а й з різних куточків світу.

more...

На вулицях Тернопільської області проведено флешмоби та вуличні інформування ЧужихДітейНеБуває

16.07.2018 | 14:31

 На вулицях міст Тернопільської області 13.07.2018 за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проведено флешмоби та вуличні інформування в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою популяризації другого пакету законів, розроблених з ініціативи Міністерства юстиції  ЧужихДітейНеБуває, за який Верховна Рада проголосувала 3 липня 2018 року, норми якого запрацюють вже незабаром, після підпису Законів Президентом та їх публікації.

more...

Відбулася розширена нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук

16.07.2018 | 14:05

 Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій. У зібранні також взяли участь заступник голови районної ради Петро Пушкар, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема