Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

13.06.2019 | 16:12
  more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Із засідання XІХ сесії Чортківської районної ради

14.06.2019 | 14:47

 

 Сьогодні відбулося засідання XІХ сесії Чортківської районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій.

more...

Шановні медичні працівники Чортківщини— лікарі, фельдшери, медсестри, волонтери, ветерани охорони здоров’я!

14.06.2019 | 08:25

 

 Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем медичного працівника!

Для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним.

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння медика, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.
Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою
Оксана ЧАЙЧУК
Голова Чортківської районної державної адміністрації

more...

Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації

13.06.2019 | 15:11

 

 13 червня в райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови  райдержадміністрації Йосифи Овод, заступника голови районної ради Петра Пушкаря, начальника відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадмінісмтрації Бориса Гусака відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації.

more...

Гарантії, які надають присяжним на час виконання ними обов’язків у суді

13.06.2019 | 12:53

 

 Минулого тижня в Україні стартувала нова інформаційна кампанія Мін’юсту - #ЯМаюПравоБутиПрисяжним. Присяжні – це особи, яких залучають до вирішення певної категорії цивільних і кримінальних справ разом із суддею у суді першої інстанції.
Присяжні мають статус судді, відповідно, на них поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів на час виконання ними обов’язків у суді. Якщо така особа працює, то на цей період роботодавець зобов’язаний увільнити її від роботи.

more...

Профорієнтація в літніх таборах

13.06.2019 | 12:44

 

 Розпочалося літо... і для дітей — це час відпочинку від навчання в школі. Але відпочинок повинен бути активним, насиченим та пізнавальним.
З метою інформування учнівської молоді щодо важливості правильного вибору майбутньої професії, фахівцями Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні заходи для учнів Білобожницької, Колиндянської  ЗОШ І-ІІІ ст. та  Чортківської  гімназії ім.М.Шашкевича, які перебувають у літніх пришкільних мовних таборах.

more...

Засідав оргкомітет з питань відзначення 23- річниці Дня Конституції України та Акту відновлення Української Держави

13.06.2019 | 12:31

 

 Сьогодні, 13 червня, відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 23- річниці Дня Конституції України та Акту відновлення Української Держави, яке провела голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, за участі заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, заступника голови районної ради Петра Пушкара,начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галини Чайківської, начальника управління культури, релігій та туризму міської ради Ольги Дембіцької та інших запрошених членів оргкомітету.

more...

Засідала рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Чортківській районній державній адміністрації

13.06.2019 | 11:10

 

 З метою розвитку інфраструктури підтримки підприємства, залучення суб’єктів господарювання, громадських об’єднань підприємців до формування державної регуляторної політики і державної політики у сфері підприємництва в районі, запровадження прозорого механізму їх участі у підготовці проектів рішень органів виконавчої влади діє рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Чортківській районній державній адміністрації. Тож, вкотре, 13 червня, в райдержадміністрації  під головуванням першого заступника голови даної ради – голови правління Чортківської районної асоціації підприємців малого та середнього бізнесу Володимира Мороза засідала вище зазначена рада, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, представники сектору підтримки підприємництва райдержадміністрації, представники  бізнесу району та інші.

more...

МІП: У червні-липні пройде Другий всеукраїнський музичний фестиваль «Твоя Країна fest»

13.06.2019 | 09:09

 

 11 червня 2019 року в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась презентація Другого музичного фестивалю «Твоя Країна fest», який пройде за підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в 7 містах України.

more...

«Електронне малятко»: дев’ять послуг за одною заявою

13.06.2019 | 09:06

 

 Дев’ять послуг за одною заявою. Міністерство юстиції України долучилось до розробки пакету законодавчих ініціатив під умовною назвою «Е-малятко». Він дозволить батькам отримати в електронному вигляді послуги, пов’язані із народженням дитини. Туди входить:

more...

Про стан ринку праці Чортківського району в січні-травні 2019 року

13.06.2019 | 08:59

 

 Упродовж січня-травня 2019 року послугами служби зайнятості у Чортківському районі скористались 1330 громадян, із них 876 — мали статус безробітного, 24 демобілізованих учасників АТО, 2 внутрішньо переміщені особи.
З початку року працевлаштовано 757 шукачів роботи, 11 безробітних – з компенсацією роботодавцям єдиного соціального внеску.
64 шукачі роботи та безробітні взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 81 безробітний проходив профнавчання.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема