Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.11.2020 | 12:19
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Чи можливий локдаун, стане зрозуміло за тиждень – Кирило Тимошенко

27.11.2020 | 12:56

  Перші результати карантину вихідного дня, впровадженого 13 листопада задля зменшення кількості хворих на COVID-19, будуть помітні за тиждень. Тоді стане зрозуміло, чи потрібно застосовувати повний локдаун. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в інтерв’ю програмі «Бацман».

more...

Заходи до Дня пам'яті жертв Голодоморів

27.11.2020 | 08:58

  Щорічно наприкінці  листопада в Україні  проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

more...

Розпочато капітальний ремонт спортивного залу ЗОШ І-ІІ ст. в с. Милівці

25.11.2020 | 10:38

  За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на соціально-економічний розвиток окремих територій розпочато капітальний ремонт спортивного залу ЗОШ І-ІІ ст. в с. Милівці. Сьогодні голова райдержадміністрації Арсен Марчишак спільно із заступником Іваном Заболотним та головою новоутвореної  Нагірянської ОТГ Ігорем Кіндратом перевірили хід розпочатих робіт.

more...

Проінспектували середньо поточний ремонт дороги місцевого значення Свидова- Антонів

23.11.2020 | 09:58

23 листопада голова райдержадміністрації Арсен Марчишак спільно із заступником Іваном Заболотним проінспектували середньо поточний ремонт дороги місцевого значення Свидова- Антонів. Арсен Романович  зустрівся із працівниками підрядної організації, з якими обговорив деталі  робіт, що тривають.
 

more...

Голова райдержадміністрації Арсен Марчишак провів робочу нараду

20.11.2020 | 09:37

    Сьогодні голова райдержадміністрації Арсен Марчишак провів робочу нараду за участі голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, представників новообраних голів ОТГ та окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо врегулювання процедури передачі комунальних установ і майна, яке знаходиться на балансі Чортківської районної ради.

more...

Голова райдержадміністрації Арсен Марчишак вручив подарунки до Всесвітнього дня дитини

20.11.2020 | 09:35

  У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику відзначення Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
Сьогодні, 20 листопада,  гарна нагода привітати юних жителів Чортківщини.

more...

Провели круглий стіл на тему: «Конвенція ООН про права дитини»

19.11.2020 | 09:52

  Проблема правового захисту сім’ї і дитинства завжди перебуває під контролем райдержадміністрації. Тому сьогодні начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Корнак спільно із директором районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк спільно провели круглий стіл на тему:  «Конвенція ООН  про права дитини».

more...

Відбулося засідання тридцятої сесія Чортківської районної ради VII скликання

19.11.2020 | 09:47

   Сьогодні у рамках засідання тридцятої сесія Чортківської районної ради VII скликання, з ініціативи Чортківської райдержадміністрації було внесено зміни до програми, яка забезпечує БЕЗПЛАТНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ.
Вагомим було й те, що голова райдержадміністрації Арсен Марчишак висунув пропозицію, щоб зібрати новообраних голів ОТГ щодо врегулювання процедури передачі установ і майна, яке знаходиться на балансі Чортківської районної ради.

more...

З робочим візитом на Чортківщині перебував голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш

18.11.2020 | 20:43

  18 листопада з робочим візитом на Чортківщині перебував голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, від району керівника області супроводжували голова райдержадміністрації Арсен Марчишак, заступник голова райдержадміністрації Іван Заболотний та міський голова Чорткова Володимир Шматько.

more...

Відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації

17.11.2020 | 12:40

  Сьогодні під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема