Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Запрошуємо на навчання


Кременецьке управління ГУ ДФС у Тернопільській області повідомляє, що Університет ДФС України оголошує набір абітурієнтів для участі в конкурсі для зарахування на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр за напрямом підготовки «Правознавство» на факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України.
Відповідно до Правил прийому до Університету Державної фіскальної служби України, у 2019 році на навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються громадяни України, віком від 17 до 25 років, з повною загальною, середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників, з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи, та/або за успішне закінчення підготовчих курсів.
За детальнішою інформацією щодо порядку вступу на навчання, звертатись до Університету ДФС України за адресою: м. Ірпінь, Київська обл., вул. Університетська, 31, тел. (04597) 60-294, 57-571.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг