Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Увага! Змінено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ


Кременецьке управління ГУ ДФС у Тернопільській області повідомляє, що 29 травня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 №423 «Про внесення змін до постанови КМУ від 13 липня 2016 року №440» якою внесено зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру (далі – Порядок).
Зокрема, змінами передбачено, що реєстраційна заява за формою №1-РН та документи, які додаються до неї для включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр), розглядають протягом 3 робочих днів з дня їх отримання. До змін було 14 календарних днів.
У новій редакції викладено реєстраційну заяву платника податку за формою №1-РН, яку подають для реєстрації, змін або виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій та передбачено зазначення відомостей щодо місцезнаходження неприбуткової організації. 
Крім того, неприбуткова організація може звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру. Запит про отримання витягу з Реєстру за формою згідно з додатком 3 до Порядку подається особисто представником неприбуткової організації чи уповноваженою на це особою або надсилається поштою контролюючому органу за основним місцем обліку неприбуткової організації. Усі розділи запиту підлягають заповненню.
Витяг безоплатно надається протягом трьох робочих днів та міститиме відомості про неприбуткову організацію або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі.
Звертаємо увагу, що усі записи до Реєстру вносяться контролюючим органом на підставі прийнятих рішень, тому навіть за відсутності підстав для відмови у включенні (повторному включенні) до Реєстру, присвоєнні (зміні) ознаки неприбутковості контролюючий орган  протягом 3 робочих днів з дня отримання контролюючим органом реєстраційної заяви приймає відповідне рішення про включення (повторне включення) неприбуткової організації до Реєстру, присвоєння (зміну) ознаки неприбутковості, із внесенням запису до Реєстру, але без спрямування неприбутковій організації примірника такого рішення.
Більш детально про це йдеться у листі ДФС України від 25.06.2019 №20139/7/99/99-15-02-01-17. 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг